De 13 Musketiers deel III

Discussie in 'De mama's' gestart door Funnyfant, 4 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Oh mooi Merel!! Echt heel lief :) Waar heb je die vandaan?
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @FF, goed gedaan hoor maar nu rustig aan he!!!
    En wat schattig, kunstenaartje F.inn, zie hem ook geconcentreerd doen! Hahaha so cute!
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Merel, oh het hoeft toch ook niet waardevol te zijn qua geld, het gevoel er bij is veel belangrijker!!
     
  4. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Helemaal mee eens!!
     
  5. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @Maible, oei wat zielig zeg meid :( is altijd extra naar als ze zo heel klein zijn :( gelukkig heeft Raspy tips..ik heb er (gelukkig) geen ervaring mee. Ik hoop dat de tips goed helpen!!!!
    Hoe gata het met je vader nu? En je vriendin?

    @Merel en Rasp, ooooooooooooooooo mennnnn sorry hoor ben beetje in de war geloof ik...sorry!!!!!!!!!!!!!!! Ik ben al weer weg :p whahahaha GEINTJE Raspy ik kan niet wachten om jouw mooie en lieve beebje aan te kondigen :D!!!!!!!!!!!!!

    @Rasp, Ohhh heerlijk dat je zo goed hebt geslapen! Dat scheelt zo'n hoop voor hoe de rest vd dag is, lekker meid. Een proudmamaketting is echt heeeeel erg mooi om te dragen! Dank je meid je bent een super liefy!!! Ben echt benieuwd hoe ik er uit zal zien..heb nogal veel verschillende gezichten op de eoa manier..dus kan er ook zomaar helemaal niet uitzien hoor.
    Ik las wat je zei over noppies! Als ik dat eerder had geweten had ik heel wat meer kleren voor N. gehad nu :( alles te klein :(
    Hoe gaat het met je moeder nu???

    @Finn whahahahahaha geweldig je buik door finn ondergekalkt :D jeetje wat heftig dat finn zo slecht slaapt zeg! heb bewondering voor hoe je het allemaal nog doet zo!!! Zal hij het voelen denk je???

    @LM, wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww meid!!!!!!!!!!1 Spannenddd!!!!! o o o meid echt geweldig!!! Straks ook mama van 2 :D zal vast snel gebeuren nu! Met J. was je toch ook vrij vroeg?

    @merel wauwwwwww ontzettend mooi die bedeltjes en I Love parels!!!!! echt schitterend!!! Met kerst is dan een extra mooie gedachte! Maar wat bedoel je met moeder-dochter cadeau? Ga jij er ook een dragen dan?
     
  6. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Doortje: Ja ik heb wel het idee dat hij er nu mee bezig is in zn bolleke. En ik ben ook anders dan anders. En ML is best veel weg geweest 's avonds dus dat is gek voor Finn. En ik heb echt een kort lontje soms, dat is ook sneu. Hij wil gewoon steeds bij mama zijn. Ik denk ook dat ie echt droomt nu. Het gaat wel weer over, even geduld. :) Maar het zou wel gewoon fijner zijn als dat er niet bij zou komen nu. Al heb ik liever dat hij overdag goed slaapt dan 's nachts. Moe (van slaaptekort) zijn vind ik minder erg op de een of andere manier dan lichamelijk stuk van de pijn. :):):):)
     
  7. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Jadore, het gaat goed met mn moeder, ze heeft een hele mooie pruik en net de tweede chemo achter de rug maar ze bikkelt door en voelt zich best goed eigenlijk. Tot nu toe klaagt ze helemaal niet en er is niet erg veel veranderd. Hopelijk mag het zo goed blijven gaan!!! Dank je wel voor het vragen!!! X
     
  8. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    9 jul 2008
    4.276
    0
    0
    nee hoor, gewoon dat zij kan denken later als ze groter is : 'dat heb ik als baby van mama gekregen' een goede fee vond ik wel errug lief en speciale gedachte. Ben gewoon nóg steeds zo blij dat ik een dochter mocht krijgen....
     
  9. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    9 jul 2008
    4.276
    0
    0
    Dit is even een testje
     
  10. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @FF, ik denk dat F.inn er weldegelijk iets van merkt. V.era is ook sinds een week heel anders. Eigenlijk vanaf het moment dat bij mij de nesteldrang begonnen is. Ze krijgen zo veel mee. En je praat ook veel met ML misschien waar hij bij is en ook dat krijgen ze wel mee natuurlijk, althans zo gaat het bij ons wel, dan praten we over de bevalling en de baby enzo en daar zit V.era dan bij en ook al is ze aan het spelen ze hoort het wel denk ik. Maar ja....we kunnen onze kinderen ook niet van alles buitensluiten, dat werkt ook niet. En je bent een lieve mama voor hem en dat is heel veel waard en misschien wel het belangrijkste op het moment, meer kun je niet doen lieverd x
     
  11. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ja dus Merel!!! haha
     
  12. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    9 jul 2008
    4.276
    0
    0
    ja sorry....even checken. wil finnefant haar aankondiging 100% perfect maken, maar ik heb het lettertype wat ze graag wil nog niet....ben er druk mee bezig:D:D
     
  13. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    K ben in afwachting van V.era dat ze wakker wordt. Ze slaapt al best lang, vanaf half 1.
    Als ze wakker is gaan we even naar de voetbalvelden hier in het dorp, even voetbal kijken en onder de mensen zijn. We zijn wel even klaar met de werkzaamheden voor vandaag, het is nu tijd voor leuke dingen en ontspanning.

    Fijne middag allemaal hoor!!! X
     
  14. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hahaha goed hoor, dat gaat je wel lukken!!
     
  15. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Oh trouwens nog even, herkennen jullie ook misselijkheid met de warmte? Ik merk dat ik sinds de warmte weer misselijk ben af en toe en gammel op de maag, weinig trek enzo.
     
  16. vlekkengek

    vlekkengek Fanatiek lid

    8 jul 2008
    1.782
    0
    0
    veehoudster
    FF wat naar dat F zo slecht slaapt :(, en dat ML daar geen geduld voor heeft.
    wel een mooie gepimpte buik :D

    merel, wat een mooi bedeltje, echt een mooie gedachten idd :)

    nemo, hoe gaat het met D vandaag??

    quint, ja zulke dagen kunnen er dan flink inhakken :(veel sterkte meid !!

    rasp, heel fijn dat je moeder er weinig last van heeft, hopenlijk blijft dat zo.

    ovutestje van z&k is vandaag iets donkerder dan gister, misschien morgen ?? vanavond even gezellig maken voor de zekerheid ;)
    vanmorgen naar een kledingbeurs geweest, een skibroek, 2 spijkerbroeken en een shirt voor 10,- :D had eigenlijk niets nodig maar ach ;)
     
  17. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @Rasp, wat ben je toch heerlijk positief meid, zo ontzettend knap en goed! Ben heel erg blij dat de strijd zo goed gaat, ook al is dit zo is het alsnog super super zwaar zoals dat ze nu ook een pruik heeft is toch erg confronterend! Heb echt bewondering voor jullie en jouw moeder!
    Wat heerlijk dat V.era zo lang slaapt! Fijn tijdstip ook! Chloe gaat pas om 14.00 a 14.30 uur.

    @Finn, ja ik begrijp wat je bedoelt, maar goed het zou nog prettiger zijn als hij beide goed zou slapen...ik bedoel het is wel echt gigantisch zwaar vooral in jouw geval! Straks als jullie beeb er is zal alles weer rustiger worden waarschijnlijk, vooral omdat jij dan weer je oude lichaam terug aan het krijgen bent! Dikke knuf hoor, want ik vind het toch heel knap van je, want ik weet hoe je er eigenlijk doorheen zit!

    @Vlek, ooooo meid wat spannend en wat romantisch vanaaf..uhmmm hier nog steeds geen sex :) :( ben jaloers :p:D hahaha

    @Merel, wat goed dat je je zo goed voorbereid :D!
    Ahhhhh een hele mooie gedachte meid!
     
  18. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Oooooh Lief Merel!!!!!!! Komt echt wel goed hoor lieverd :D:D:D Heb er alle vertrouwen in, en het belangrijkste is het nieuws DAT verteld wordt ;) :D:D:D:D:D
    Ja is zeker een mooi mama-dochter gebaar :)

    Rasp: T zal je niet verbazen.... Maar ja: Dat herken ik ook...Daarom blijf ik liever binnen :) Ben blij als t herfst is. :)
    Ja en ik ben er van overtuigd dat hij het meekrijgt. Maar dat vind ik alleen maar goed. Zo leert hij ook met dit soort emoties en dingen omgaan. Dan kost het maar een paar nachtjes, maar zo leert hij ook met "stress" omgaan. Wel binnen de grenzen natuurlijk!! :D:D Ach en ik vind het ook wel erg lekker dat ik m dan zo dicht bij me heb en hij zo knuffelig is.

    Vlek: Ja nou ik merk dat ML er soms wat bekaaid vanaf komt hier. Dat vind ik ook niet eerlijk. Die arme schat werkt 40 uur per week, komt thuis, gaat koken, verzorgt Finn, ruimt de keuken op, doet boodschappen,doet Finn in bad, legt Finn in bed, poetst het huis(af en toe :D), klust de klusjes af, masseert mij, verzorgt mij, helpt anderen en ja: Hij heeft ook hobby's die nu even niet zo goed uitkomen... Maar het is ECHT een kanjer en een lieverd hoor! Ik denk dat ik op dit moment de minst lieve ben hier door mijn hormonen en pijn. En daar is hij meestal ook erg geduldig mee. En soms niet en dan barst de bom.
    En hij gaat op de bank liggen om mij niet wakker te maken, dus ik moet ook niet z##ken hoor. Natuurlijk zijn er dingen die niet zo fijn zijn en zegt hij soms dingen die niet leuk zijn, en hij soms een beetje TE beleefd is naar de buitenwereld. En hij kan soms te boos op Finn reageren naar mijn mening. Maar daar tegenover staat dat het ECHT mijn rots in de branding is en het echt een lieve zorgzame schat is! Zo en dat zeg ik ook maar even!!! :D:D:D:D Want het is wel echt waar!!!!

    Verder: hihi! Heb je een foto van de test? Ik ben zwanger geraakt met de Z&K-ovutesten, dus misschien kan ik meekijken? en het gezellig maken tussen de lakens is ZEKER een puik plannetje :D:D
    Maar ben je niet geschrokken van het bericht van de gyn? Dat je geen ei had? Of ben je juist opgelucht dat het een oorzaak had? Kussie KANJERRRRRR!!!!!
     
  19. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Sex???????? :(:(:(:( Wat IS dat????????:)
     
  20. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaah zo lief moppie!! Ja ik zit er ook doorheen, dat klopt ook. En natuurlijk zou ik liever hebben dat ie doorslaapt, maar dit trek ik nog wel. En het scheelt dat het weekend is... Als ML vandaag zou werken, dan zou t echt wel erger zijn!!

    LM: lig je te puffen liefje????? :D:D:D:D
     

Deel Deze Pagina