Grrrrrr...ik heb buren waar ik normaal wel redelijk mee omga.Maar de buurman is alcoholist.En mijn nichtje van anderhalf is hier aan het logeren.En die slaapt in de kamer aan de kant van hun tuin.Nu zijn ze gisteren tot laat in de tuin blijven zitten.Muziek keihard aan en groot vuur in de tuin.Gelukkig slaapt mijn nichtje er doorheen.Maar nu weer.Nog steeds muziek keihard aan en weer groot vuur.Dus ik erheen.Of dat vuur uit mag omdat er een kleintje ligt te slapen in die kamer.Dus gelijk sorry buuf...geen erg in.Maak het gelijk uit.Heeft ie ook gedaan,maar ondertussen wel de muziek nog harder gezet.Ik ben nu zo pissig dat ik liever dan verder maar met ruzie met de buren verder wil en op het punt sta de politie te bellen.:x
Nou dan vraag je toch nog even of de muziek ook wat zachter kan . En ik snap eigenlijk niet zo goed waar je je nou zo druk om maakt als je nichtje er toch geen last van heeft...
Nou als het niet heel erg is wil ik zelf ook wel slapen en weer naar zo'n zwaar dronken figuur toelopen om te vragen of de muziek zachter mag heb ik weinig trek in.Plus dat dit heel vaak gebeurt en daar maak ik me druk om.Het is half 1!Misschien bij jullie een normale tijd om pestherrie te maken,maar voor mij niet.Ik vind het behoorlijk asociaal en als ie morgen nuchter is ga ik hem er zeker nog op aanspreken.Ik ben ook alleen thuis.Suusman heeft nachtdienst.En ze zitten daar met 3 man dronken te wezen,dus vond mezelf de eerste keer al behoorlijk stoer.
Nou nou, rustig aan maar hoor. Je zegt zelf in je eerste post dat je het vervelend vindt omdat je nichtje bij jullie slaapt. Wees dan volledig in je bericht en zeg dat je het gewoon vervelend vindt voor jezelf en ga niet na een reactie zo pissig doen.
Misschien ben ik al wat geirriteerd na 2 avonden dit? Ik vind jouw reactie wat vreemd.Vandaar de mijne. Ik heb gewoon de politie gebeld.Als hij sch**t aan mij heeft,heb ik sch**t aan hem.En morgen als ie weer nuchter is ga ik hem ook gewoon vertellen dat ik gebeld heb.Wilde hier alleen mijn ergernis kwijt en geen raar advies over hoe ik nog een keer me aan moet gaan kleden om een paar stomdronken mensen te gaan vertellen dat als ik net kom vragen of het vuur uit mag omdat er een kleine slaapt ook nog eens te gaan vertellen dat het dan wel extra asociaal is dat je dan je muziek nog harder zet.We hebben het over ik tril mijn bed uit hard.Gelukkig hadden ze bij de politie meer begrip.
succes ermee! mischien is t toch een idee om nog 1x er zelf heen te gaan. en als ze dan niet stoppen ja dan moet je ff goed nadenken wat je wil. als je politie belt weten ze waarschijnlijk wel wie er gebeld heeft. of dat dan zo gezellig wonen is?? ja morgen langsgaan dan is t al voorbij. als t je echt dwars zit denk ik dat je t beste je moed bij elkaar kan rapen en er toch maar langs gaan. is er mischien nog je partner? die anders langs kan gaan?
@lautje....bedankt! Mijn man is er niet....die heeft nachtdienst,maar die had er voor zijn nachtdienst al wat van gezegd op een vriendelijke manier.En die zei ook...bel gewoon de politie maar.Het is niet de eerste keer en al die andere keren ben ik wel zelf er wat van gaan zeggen.Maar dit vind ik zo superasociaal.Het interesseert me echt niks meer dat ze me nu een stomme trut vinden.Jammer dan.Ik vind hun ook niet zo leuk op het moment.
zie net dat je politie gebeld hebt. is t nu helemaal klaar met t lawaai? was net te laat met mn vorige berichtje. hier was t vannacht raak groepje jongens had ruzie in de straat. wilde er eerst wat van gaan zeggen toen toch eerst afgewacht. waren gelukkig snel klaar ermee. in vorige woning wel aantal keer politie gebeld. liep daar buiten altijd in weekend dronken man tegen zn vrouw te schreeuwen. succes morgen!!
Overlegd met de politie,want het was net even stil....dus ik dacht dat het helemaal stil was.Dus samen besloten dat ze dan maar beter door konden rijden vanwege de onderlinge verhoudingen.Maar nu staat ie weer zo hard.
Nu is het weer stil,dus ik ga proberen te slapen en morgen een leuk gesprekje hebben met de buurman.En ik ben echt niet iemand die snel de poltie belt.Maar blijf niet naar buiten lopen.Slapen zal wel een doorslaand succes worden zo lekker opgefokt als ik ben... @Lautje...zo doe ik het ook altijd.Eerst even afwachten,maar dit was al de 2e avond.Echt mijn hele huis stond gisteren vol met rook. En heb ook al een buurman die om half 5 in de ochtend keihard zijn radio aanzet.Ook al wat van gezegd.Maar blijft het ook doen.Dus ik hoop dat die vandaag uitslaapt. We zijn ook echt druk op zoek naar een ander huis.Want wordt helemaal leip van elke keer die geluidsoverlast.
@suzanne: wat een narigheid. en effe verhuizen zit er ook niet in. Helemaal de rook in je huis, lijkt me niet gezond (voor die kleintjes) Als het na morgen niet betert, gewoon de volgende keer de politie bellen totdat ze gek van je worden en uit hun luie stoel komen.
Ik snap het wel, ik vind echt niet dat je je druk maakt om onzin. Ik kan me goed voorstellen dat zoiets intimiderend over komt en dat deze overlast heel vervelend is.
Dankjulliewel meiden. Ga als ik hem zie er gelijk wat van zeggen.Dat ik het behoorlijk asociaal vind dat als ik vraag of je vuur uit wilt maken vanwege een kind,dat je dan daarna de muziek zo hard zet.En ik ga vanaf nu gewoon elke keer de politie bellen.Heb er nu zo vaak wat van gezegd. En nee,kan inderdaad niet zomaar even verhuizen.Werd vannochtend echt huilend wakker...zo moe ben ik nog.Als Suusman strakjes wakker is van zijn nachtdienst ga ik mooi nog een paar uur terug.Vind dit echt doodzonde van mijn leuk met mijn nichtje-tijd. Bedankt voor jullie lieve reacties.
Bah meid, wat vervelend dat de buren helemaal geen rekening met anderen houden. Ik hoop dat je straks nog even bij kunt slapen.
@ Kyra..dankjewel! Wat me ook best stoort hier in de buurt is dat ik vaak buren hoor dat ze ze zo asociaal vinden met al die geluidsoverlast enzo,maar dat ik altijd degene ben die er wat van gaat zeggen.Ze hebben gewoon speakers in de tuin staan.
Ik denk niet dat het slim is om te zeggen dat je het asociaal vind van hem dat hij de muziek zo hard heeft gezet. Ik kan me voorstellen dat hij dan verdedigend zal reageren ( jij valt hem aan) Daarbij heeft hij laten zien dat hij niet alleen maar asociaal is want hij heeft immers wel het vuur gedoofd toen jij dat vroeg. Persoonlijk zou ik beginnen met hem nog te bedanken voor het uit doen van het vuur en opmerken dat daarna de muziek harder ging. Ik zou dan begrip tonen ( bij een feestje hoort natuurlijk ook muziek blabla) en dan vragen waarom die muziek zo hard moest staan om die tijd. Ik zou aangeven het tot 00.00 uur in het weekend niet zo een probleem te vinden maar het daarna toch graag zachter te willen omdat je anders niet kan slapen. vraag of je die afspraak met hem kan maken. Zo laat je hem zien dat jij ook water bij de wijn doet, hij hoort normaal geloof ik om 22.00 uur het volume al te matigen.
Wat ik niet zo goed begrijp is dat je wel vraagt of hij het vuur uit wil doen, wat hij overigens ook direct doet en totaal niet moeilijk doet over je vraag. Maar dat je hem niet gelijk vraagt of de muziek zachter kan. Hij heeft wel gelijk dat vuur uitgemaakt dus waarom zou je hem dan zelf niet kunnen vragen of de muziek niet zachter/uit kan?
@Tesske...het is niet de eerste keer dat het gebeurt en mij grenzen zijn gewoon bereikt.En ik had hem gisteren al gelijk bedankt toen het vuur gelijk uit ging.Misschien is het handiger om weer voor de goede vrede te gaan,maar dat heb ik al zo vaak gedaan en dat werkt blijkbaar niet.Dus ik denk dat ik nu toch voor tactloos duidelijk ga kiezen.Bij sommige mensen werkt leuk doen niet. @Jada....de muziek ging nadat ik geweest was nog harder.Ik ga er vanuit dat als ik vraag over dat vuur omdat er een kind ligt te slapen in een kamer zo dichtbij,dat je dan de muziek iets zachter zet en zeker niet zoveel harder.Dus vandaar dat ik niet van de muziek had gevraagd.
Ik denk dat de benadering van Tesske verstandig is. Dat zal in veel gevallen meer opleveren dan boos doen. (Al vind ik dat je helemaal gelijk hebt dat je boos bent! Maar ik denk dat nu d vrasg is wat het beste helpt.) Alleen jammer dat dronken mensen hun gemaakte afspraken vaak weer vergeten. Dus misschien dat je er dan toch nog een keer naartoe moet als het zo ver is. Vervelend, maar als hij dan net zo reageert als vannavht met het vuur, dan ben je wel het snelste klaar. Ik denk dat je van geluk mag spreken dat de politie komt voor "alleen maar" geluidsoverlast. Dat doen ze hier echt niet!
@Tupp....ik denk dat ik sowieso het gesprek pas aanga als ik mijn slaap heb ingehaald.En minder boos ben.Maar ik heb echt al zo vaak (vriendelijk) er wat van gezegd.Ik begin er nu gewoon een beetje wanhopig van te worden.Soms begint het al 's middags om 4 uur.Dan zijn ze al dronken aan het gillen in de tuin met de muziek hard aan.Maar dat is overdag en daar komen ze niet voor,maar dat is wel al heel storend.Zeker als het dan 10 uur in de avond is en je wilt een filmpje kijken,maar dat kan niet omdat je dan je geluid zelf zo hard moet gaan zetten omdat je anders niets hoort.Zo hard staat het en het is niet eens een aangrenzend huis,maar tegenover ons.Dan zit je dus al 6 uur in de herrie.En het gaat nu al 4 jaar zo.En al 4 jaar ga ik elke keer netjes er wat van zeggen.En nu heb ik daar helemaal geen zin meer in. Ik woon in een niet zo grote gemeente,dus ik denk dat de politie hier het niet zo druk heeft