Alle zwangeren gefeliciteerd !!! Hopen dat er meer volgen...waaronder ikzelf .... Aloha op die van zwanger en kids zie ik lichte streepjes. Morgen weer testen en hier showen...??? Essje jij nog een weekje??? Spannend!!! Heb gehoord dat na een MK je extra vruchtbaar bent....dussssss..... Die laatste test, heb je daar ook een gewone foto van???
even nieuwe batterijen in me camera moeten doen... deze is wel half uur na afleestijd gedaan. weet niet of dat nog kan?
Hoi allemaal ik lees nu een weekje mee omdat wij voor ons 2e kindje gaan. as woensdag is mijn nod maar kon de verleiding niet weer staan omdat ik moe ben, buikpijn heel de week al Dus toch maar een test gedaan en zie hier mijn resultaat. de foto is niet helemaal scherp maar ik zie een mooi streepje
@beckje ik zie geen streepje zowel bij de eerste niet als de tweede ... wat je na een half uur ziet is waarschijnlijk en indroogstreepje is er na 10 minuten of hoelang die test ook duurt niks te zien weg gooie die test want je schiet er niks mee op ( ik weet dat het moeilijk is maar ik heb het vorige maand ook gedaan en toen werd ik er gek van nu verwachte ik niet dat ik zwanger was en heb een knallende test die toen hij uit de urine kwam al het test streepje liet zien) @cvo1986 ik zie op je papiertje dat je de testen allemaal op verschillende tijden doet bij ovulatie testen is het belangrijk dat je ze allemaal steeds op het zelfde tijdstip doet en dan het liefst niet in de ochtend omdat hormonen in je urine dan al verhoogt zijn . door dat jij op zulke wisselende tijden test zit er nooit 24 uur tussen je testen waardoor je geen goed beeld krijgt . maar zoals ik het nu zie denk ik dat je piek 2 okt is geweest. dus kortom mocht het nu niet raak zijn doe de volgende keer je ovulatie test elke keer op de zelfde tijd en let op wat je drinkt .
Ik zit te kijken maar zie hem niet, alleen een witte streep, maar goed ik ben regelmatig een beetje kippig hoor dus dat zegt niets haha
beckje.. ik zie helaas niets meid.. sorry.. maar je zit nog 6 dagen voor nod toch aan je banner te zien.. das wel erg vroeg he! @marcia. mooi streepje!!! gefeliciteerd!
Beckje ik zie niets op je test, ook niet in het negatief gezet. Marcia en alle andere: gefeliciteerd!
mja gezien mijn temp lijst klopt dit niet ben ook pas van de pil af, dus ik hou me niet zo vast aan de banner nog een laatste foto en dan ben ik uitgespamt
dat zegt toch niets, je moet toch pas over 6 dagen ongi worden (als ik je banner lees) en je temp kan dan altijd nog zakken toch?
Marcia; mooie streep! Gefeliciteerd! Beckje; ik zie hem wel.. Maar; buiten afleestijd niet meer geldig eigenlijk?... Maar zo begon hij bij mij ook, en wordt nu elke dag donkerder.
In het algemeen wel maar ik heb altijd een LF van 8-10 en dit is ook wel eens anders geweest, want bij de eerste was het langer.. Ik hoop voor je dat het zo is hoor!!! dus ik duim wel!
thnx mja vind het maar verwarrend. lijkt in theorie allemaal zo makkelijk iig ben ik nu iig rond de 13dpo. en geen bruine afscheiding zoals altijd of hoofdpijn enz. dus ik blijf nog even hopen
tevens beckje ik lees net dat je pas een tijdje van de pil af bent , waarom laat je niet heel even de natuur op zijn beloop tempen kan altijd nog ?!
Ik zie hem ook voorzichtig gefeliciteerd.. @Beckje ik zie ook niks sorry...ik zit ook 6 dagen voor NOD en mijne van vanochtend was ook negatief ik dacht wel iets te zien maar in principe kan het niet zo vroeg dus ff afwachten..