@ Kleinvisje: Wat heb jij een heerlijk mannetje zeg! Zo mooi hoe hij alles oppakt! En wat W. betreft: de reden weet ik. Hij vind me veel te leuk en zou graag een relatie willen. Maar dat kan/durf/wil (?) ik (nu) niet en het wordt voor hem te pijnlijk met me te chatten terwijl het niet meer gaat worden. Hij wordt steeds gekker op me, zegt ie. Mn mn ex, dus de pappa van Tess, weet ik inderdaad de reden niet, en die ga ik ook nooit krijgen helaas. Fijn dat je niet zoveel last hebt van je FM, maar zo te horen heb je genoeg andere dingen! Namen zijn altijd moeilijk, maar fijn dat je eruit bent. Ben wel heel benieuw @ FOxymama: 6 jaar alweer. Das een lange tijd! Maar heerlijk dat je zo'n lekker ventje hebt! Wat een discussiepunten zeg hahahaha @ mamsvanrobin: Hoe het afgelopen is: We hebben tot half 2 gechat. Hebben het er beide erg moeilijk mee en heel slecht geslapen. Uiteindelijk hebben we afgesproken op fb en hyves op status te reageren, maar niet meer te chatten. Helemaal stoppen vonden we allebei wel heel abrupt en definitief, maar zo doorgaan is voor hem te moeilijk. Ben hee benieuwd hoe dit zal gaan en of het zal gaan... Vind t moeilijk. BEn nog steeds aan t twijfelen of we niet misschien toch een keer moeten meeten. Maar heb besloten dat zolang ik daar niet helemaal zeker van ben, ik dat niet moet doen. @ hier: ff kapot. Nauwelijks geslapen vannacht, dus nu ff een uurtje bijtanken terwijl Tess slaapt, anders haal ik mn werk straks niet . Vanmorgen wezen babyzwemmen en dat was weer heerlijk. Ze is voor t eerst van de glijbaan geweest en dat vond ze geweldig! Blijft erg verkouden. Vanmorgen erg hoesten en roggelen. ff de dag afwachten.... Fijne dag allemaal!
Hoi allemaal!! Hier ben ik ook weer! Wauw, wat is er veel getypt! Stan heeft weer poepluiers hoor! Gisteren zelfs 3(!!!) Hihi! GODDANK! Wat een opluchting (voor allebei!) @ Tweetie, denk dat dat voor nu wel een goede beslissing is, niet te rigoreus, maar wel duidelijk een afstand. En dit even aanzien... Maar wat is het een rot-situatie! @ Visje, reken maar dat ik je maar ga PB-en, ben eigenlijk wel machtig nieuwsgierig naar de namen!! Hihi! En wauw, ben gewoon ontroerd door je mannetjes reacties! Wat een onwijs heerlijk ventje!! *Smelt* Echt heel bijzonder! @ Fontana, jij ook nog aan de klets geweest met die sjarmeur? @ hier, nix weer gehoord... Dit doet zooo zeer!! Kan het gewoon nie geloven! De tranen prikken me in de ogen! Liefs
@ kussiexx: Super van die poepluiers!! Hè wat fijn voor jullie Maar wel weer ontzettend balen van T. Vind t heel naar voor je meis... Knuffel voor je! En ja, denk ook dat t nu wel de juiste beslissing is. Heb wel constant de neiging tot een afspraak te maken. Wil niet dat dit over is en ben wel heel nieuwsgierig hoe hij "live" is. Maar goed, dan bedenk ik weer n andere reden waarom t beter is niet te doen en stuur ik t bericht toch niet... Wie weet, als we t contact een tijdje zo doen en ik blijf hem missen... @ hier: Verder alles zn gangetje. Meisje wel echt flink aan t hoesten... Blijft overal zo in hangen! Weet soms echt niet wat ik moet, maar ook dat kijk ik nog maar ff aan. Allemaal een goede dag?
Ik had toch echt de huisarts weer gebeld hoor meis! En gevraagd om een puffer en anders indd stomen in de douche? Zoals jij het omschrijft, het meiske zou er zelf ook doodmoe van worden! Dit is toch nie leuk meer! En zo'n pufje schijnt het zo te kunnen verlichten. Wat bij Stan trouwens ook helpt is tussikind? Geef je ook voor het hoesten, mag al vanaf baby zijnde... Is van VSM, dus homeopatisch... Liefs en heel veel beterschap voor je meiske! En dank je voor je lieve woorden... Ik voel me zo waardeloos! Daarom zou ik nu ook het liefste tegen jou zeggen; als je om hem geeft, en hij om jou, ga meeten.. Kijk of die klik er in het echie ook is, het hoeft nie gelijk een relatie te zijn of te worden, maar geef het (dan) niet (zomaar) op... *snap je mijn punt* Het is zo bijzonder als een klik wel wederzijds is.... Anderzijds, moet je je door niemand (en zeker niet een onbekende zoals ik) laten "pushen" of vertellen hoe of wat, want jij weet nou eenmaal het beste hoe je je voelt en hoe je de dingen altijd al doet en gedaan hebt.. Dus sorry als ik je hiermee weer in de war breng, maar nouw jah, ik weet nie waarom, maar heb het gevoel dat ik het je wel mag zeggen... Liefsss
Even ego hoor, daarna ga ik reageren Heb een sms ontvangen van die ene "vriendin" die op vakantie was en me niet eens even succes kon wensen en me heeeel veel meer dingen heeft geflikt. Ze zei dat ze al ff thuis was en dat ze morgen weer lekkker ging werken en hoe het met mij is en of me werk me nog bevalt... Ehh heeft ze een plaat voor dr hoofd, had haar verteld dat ik een test ging doen en een intake had....maar daar vraagt ze niet eens naar. Ze is dus al ff terug en vraagt dus niet eens eerder of ik een avondje tijd heb om bij te kletsen (als ze morgen weer moet werken heeft ze het daar gelijk de hele week veel te "druk" voor)..echt wat moet ik hier nu mee!!!!! Heb maar terug gesmt dat het perfect ging en dat ik een contract en opleiding heb..thats it..vroeg niets over haar vakantie..ik vertik dat gewoon als zo iemand je niet eens succes kan wensen nadat je haar ook een fijne vakantie gewenst hebt... Ben ik nu gewoon een zeur waarvan de hormonen op hol zijn geslagen of is het echt zielig????????
@ Kussiexx: Kan me goed voorstellen dat je je nu waardeloos voelt. K*** dat een man je zo kan laten voelen! Maar begrijp het heel goed. Als je maar goed weet dat dit toch en aan hem ligt@ Je bent waardeloos! Niet vergeten. Denk dat ik morgen inderdaad ga bellen. Hele dag aan t roggelen en snotteren. Das dus gewoon verkouden. Maar n half uur voor bedttijd wordt ze opeens weer erg warm (ook inderdaad weer koorts) meer roggelen en hijgerig... Bah! Weet gewoon wat de dokter gaat zeggen: virusje!! Dat is t namelijk altijd... Maar goed... Zorgen dat ze naar me luisteren. En wat W. betreft: Je mag het zeker zeggen. Vertel t juist ook omdat ik niet goed weet wat ik moet doen. En ik snap heel goed wat je bedoelt. Helemaal vanuit jouw situatie gezien. Ik blijf er mee zitten. Behalve als een meet echt heel erg tegen zou vallen, zou het een relatie zijn. De rest hebben we online al samen. Als we "live" hetzelfde zijn als online, zit dat wel goed... Maar dan zit ik nogsteeds met die angst, met dat stuk dat ik mezelf daar niet in vertrouw, en anders nog wel met de afstand en eht feit dat ik zeker nog een kindje wil en hij gesnipt is... Ook hij vind t heel moeilijk. Hij is al gezwicht, heeft me al een berichtje gestuurd. Ik uiteraard ook teruggestuurd, was niet mijn innitiatief om te stopen dus als hij contact zoekt, reageer ik zeker... Afwachten maar. Hou jullie op de hoogte @ mamsvanrobin: Je bent zeker geen zeur! Denk dat ik precies hetzelfde gereageert had. Wel reageren, omdat t anders ook zo bot is, maar verder ook geen leukigheidjes. Laat haar eerst maar eens echte interesse tonen! Zij doet nu inderdaad best zielig. Vind dat je het heel netjes/goed hebt opgepakt! Snap wel dat je van slag bent en ff twijfelt aan wat je moet...
Nee, je bent geen zeur hoor. Dat mens heeft gewoon een enorme muur voor dr kop. Ik zou niet eens gereageerd hebben, maar goed, je bent heel netjes gebleven hoor. Lekker laten lullen hoor.
Misschien toch nog eff een bezoekje aan de huisarts en puffer eisen? Moet voor haar ook vermoeiend zijn. en die vent.....kijk het gewoon eff aan. Ik zou zeggen dat afstand nemen het beste is, maar ik heb geen idee hoe jullie klik is.
TOP dat ie weer lekker aan het poepen is! Hopelijk blijft ie zo aan de gang gaan. Aaahhh meid *knuff* Het is ook niet makkelijk he! Pak gewoon 15/30 min om eff goed uit te huilen (schreeuw desnoods in een kussen) Wees sterk en probeer er niet teveel aan te denken. Je verdient ECHT beter. Ik word gewoon kwaad op die vent dat ie geen moeite neemt. (terwijl ik je niet eens ken in het echt) Wij zijn er voor je hoor meid. Weliswaar digitaal, maar we zijn er wel
Ja ik wil heel graag een pbtje! Ben zeer benieuwd! Mooi dat het een combi is van de namen van je opa en oma. Ik heb ook wel wat namen in gedachte, maar heb zo geen idee hoe deze meid eruit komt (ik als mixje). Volgens mij maak ik pas me keus als ze er echt is en ik zie hoe zij eruit ziet. Wanneer heb jij eigenlijk weer een echo?
Jaaa het rot ding is er eindelijk uit!!!! Nu wachten tot ik weer ongesteld wordt na bijna 4 jaar...heel gek maar heb er wel zin in hahahaha En die vriendin..pff als ik het die naam al kan geven, kan het voorlopig lekker bekijken ga daar me energie niet meer instoppen heb wel belangerijkere dingen aan me hoofd nu. Robin is nu ook aan het hoesten geslagen...die leuke zeehondenhoest weer...!!! Pfff, echt de tijd van het jaar zeker. @ Kussie Dat van het kussen vind ik een top id, ff lekker alles eruit schreeuwen en huilen doet wonderen!! Leef net als de rest van de meiden met je mee..t valt niet mee.. Wel super nieuws dat je ventje weer lekker aan t poepen is!! @ Foxy Super spannend zeg al die namen!! Hoe is het verders bij jou, gaat alles nog goed op je werk??? @ Tweetie Wat vervelend dat je meisje nog steeds zo ziekies is...je zal het wel doen, maar goed in de gaten houden dat ze het niet benauwd heeft (miss heeft ze asmatische bronchitus). Hoop dat de dokter met een ander middeltje komt waardoor ze snel beter is!! Ook succes met W...het is en blijft een lastig verhaal, hij is zo leuk maar nu kom je er dus ook achter dat hij gekortwiekt is terwijl jij nog graag een kindje wilt in de toekomst...Lastig situatie hoor, zou er goed over nadenken voordat je het afsluit. @ Visje Wat een lieverd heb jij zeg, tranen in me ogen als ik dat lees zeg...zo lief om te horen dat hij tegen dat meisje zegt dat hij geen papa heeft maar wel een mama en opa!! Heel goed ook dat je zijn antwoord afwachte En jij ook al druk met namen, heerlijk al dat babynieuws!! *knuf voor everyone*
hoi meiden hier niet zo'n goede nacht... zelf verkouden en ook mijn manneke aan het hoesten en onrustig en dus meer wakker. Daarnaast ook last van mijn rug als ik op rug lig en op buik liggen is ook geen succes... kleine protesteert dan behoorlijk haha. Nu mijn manneke op de opvang ik net weer wat sollicitatiebrieven geschreven en ga zo dalijk even naar de winkel denk ik. verf kopen voor kinderkamer (ga een vlak op de muur schilderen en daa muurstickers op) vanmiddag mannetje weer halen.
@ mamsvanrobin: Gefeliciteerd . @ Kleinvisje: Vervelend dat jullie beide verkouden zijn. E ja, dat slapen kan ik me voorstellen dat dat nu rot gaat. *knuf* Dat idee voor je babykamer vind ik super! Ik heb geen vlak gedaan, maar alle muren licht geverfd, maar dus ook een muursticker . @ hier: Vandaag toch gebeld. Bedankt voor jullie steun! Eerst KA gebeld, om te checken of t aan t dieet kan liggen. Secretaresse dacht van niet, maar zou overleggen. Nog geen uur later belde ze terug dat de KA Tess zelf wil zien. FF slikken, schrok wel. Moeten om kwart voor 2 daar zijn. BEn heel erg benieuwd. Hoop dat ze wat voor mn meisje kunnen doen. Laat t uiteraard weten. Wat W. betreft: Hij kon t nog geen dag volhouden . Had s middags aan een berichtje gestuurd dat ie me zo miste. Toen s avonds gewoon op elkaars status gereageerd. Op een gegeven moment stelde hij een vraag die ik wel wilde beantwoorden, maar niet openbaar. Heb hem een berichtje gestuurd, srry gezegd daarvoor, maar dat ik wel wilde antwoorden alleen niet voor iedereen. Kreeg direct terug dat ie dat al hoopte en daarom die vraag stelde!! We hebben tot half 12 gechat en besloten verder te gaan zoals t ging. Hij weet dat ik hem verder geen relatie kan beloven en hij weet hoe sterk mijn wens voor een tweede kindje is en hij zegt dat hij ook zeker weet dat dat gaat gebeuren. Betekend dus dat dat geen struikelblok is Hoe dat dan in de praktijk werkt, geen idee. Maar voorlopig gaan we weer lekker chatten en van dat contact genieten. Zei toch dat het een echte lieverd is .
hoi @ mamsvanrobin fijn dat ding eruit. nu hopen dat het snel beter met je gaat. Weg hormonen en hup ongi kom maar op dan whahaha @Tweetie ja W klinkt echt als een lieverd dan. Fijn dat het zo door kan gaan voorlopig. en betreft Tess... je bent nu ws in ziekenhuis, succes daar en laat ons nog even weten. !! hier: net berichtje. Goede vriendin van me is vandaag bevallen (stuit, keizersnede was 15e uitgerekend) is vannacht na breken vliezen naar ziekenhuis gegaan, keizersnede en alles gaat goed. Haar man aan de telefoon gehad en die zou de groetjes overbrengen, binnenkort daar maar langs dus. Ben zo blij voor ze !!! ben niet geslaagd voor de verf... moet even goede winkel vinden. maar goed, komt nog. verder word ik gek van mijn kat(ten) 1 van hun (of beiden) pist de laatste tijd nogal eens waar het niet hoort. Erg vervelend. heeft eerder periodes gehad, maar was weg. Vermoed de jongste aangezien die zich niet prettig voelt met zoontje. denk dat ik toch besluit moet gaan nemen deze nieuw baasje te zoeken. Waar die naar buiten kan. steeds alles schoonmaken is geen doen en ben bang straks met een 2e dat het nog erger gaat worden. wil ik het diertje, de kids en mezelf niet aan doen. Baal er flink van. Mocht 1 van jullie iemand weten die deze kat (2004) een thuis wil geven met tuin / buiten dan hoor ik het graag.
@ Kleinvisje: Jammer van de verf. Zoek je iets heel speciaals? Want bij de doe-het-zelf-zaken kun je eigenlijk alles laten mengen wat je wilt, toch? Wat betreft katten: balen joh! Heel sneu als je zo'n beslissing moet maken. Bij de scheiding hebben wij ook een ander huis voor de katjes moeten zoeken. Ik zag het niet zitten op de flat en ex wilde ze niet houden. Das na veel zoeken gelukt. Kan je daar dus helaas neit mee helpen, maar wel succes gewenst... @ hier: KA heeft naar dr longetjes geluisterd en die zijn helemaal schoon. Ook de oortjes waren schoon. Die aanhoudende koorts en pieken daarin zouden van 2 dingen kunnen komen, zei ze, n bacterie in dr longen of blaasontsteking. Als t dat eerste was had ze iets op de longetjes moeten horen, dus dat is het niet. Nu gaan we testen voor blaasontsteking en ik kan je zeggen dat dat bij een meisjesbaby best lastig is. Plast nog niet op n potje, dus een plaszakje plakken. Bij jongetjes gaat dat wel. Piemeltje stop je erin, je plakt het vast en dat gaat eigenlijk altijd goed. Bij n meisje moet je ook plakken, maar nu eromheen. Dus als er ergens iets niet helemaal goed heeft geplakt, gaat t al mis. De eerste poging is al mislukt. Ze heeft het hele zakje ondergepoept hahahahaha. Had twee zakjes mee dus Fingers crossed dat t nu wel goed gaat .
MamavR: Gelukkig dat dat ding er eindelijk uit is! Hoop dat je hormonen snel weer stabiel worden en dat je ook normaal ongesteld wordt. Beterschap voor Robin! Er heerst echt wat blijkbaar. Visje: Thnx voor je PB. Jammer dat je geen verf hebt gevonden. Hier ook aan de slag met een muursticker. Weet alleen nog niet echt welke en wat. Als je teveel last krijgt van je rug eff een bezoekje brengen bij de fysio hoor. Wel leuk (en ook vervelend)dat je niet meer op je buik kan liggen. Tijd voor een nieuwe slaappositie. Gefeliciteerd met je vriendin. Hier geen tips voor de kat. Misschien op marktplaats? Of advertentie in de super? Mijn kat heeft soms ook van die kuren. Tweet: Gelukkig ligt het in elk geval niet aan dr longen en ben je nu een beetje dichterbij duidelijkheid van wat ze nou heeft. Hopelijk lukt het zakje snel en kunnen ze iets voorschrijven zodat ze snel weer beter wordt. Volgens mij heb ik erover heen gelezen, maar je internetlover heeft er de knoop in gelegd? Geniet in elk geval van het contact en kijk gewoon waar het op uitloopt. Hier: beetje chago vandaag. Nu weer wat minder, nu ik thuis ben. Bagger dag op het werk. Billenlikcollega en een andere collega (die mag blijven omdat ik met verlof ga) zijn dikke maatjes aan het worden en dat is goed te merken. Die Vervangster is net terug van vakantie (10 dagen) en heeft nu al 2 dagen geen moer gedaan, omdat ze eerst dr mail moest lezen (wat voor boeiende mailtjes kan je hebben als uitzendkracht?) en daarna er eff in moest komen. (hoe kan je je werkzaamheden vergeten dan 10 dagen vrij?) En billenlikcollega accepteert alles en wie mag weer dubbel zo hard werken? IK. Begin deze baan zo zat te worden! Als ik eff langer klets bij een collega wordt er zo op mij gelet en als die andere 2 dagen geen moer doet word het geaccepteerd. Daarnaast is vervangster ook dikke (horizontale) maatjes met de personeelsmanager......Pfff kon ik maar al met verlof. Maar verder alles goed hoor. :d
o trouwens: misschien handig voor de mama's met 2 kids waarvan de 1 wel wil lopen en de ander echt nog de wagen nodig heeft. Buggypod
Foxy: wauw das een gaaf ding! kon alleen de prijs niet vinden, zal wel mooi duur zijn. En tja sem weegt al 16 kilo met z'n 2.5 jaar en dat zitje is max 15 kg. Pfff wat een gemekker zeg op je werk, ik zou daar ook vet chaggie van worden. Ze doen t gewoon met zin om jou te sarren. Kleinvisj": Ach gossie wat lief dat je mannetje dat zo zei tegen dat meisje, dat ie t zo goed doorheeft. *smelt* Gaaf dat je de namen al klaar hebt! Hmmm naar voor je katten zeg.. maar soms moet je vervelende keuzes maken, ik ben helaas allergisch.. Gefeliciteerd voor je vriendin! altijd weer mooi en speciaal als er een baby geboren wordt. Kussiexx: whoehoee poepluiers!! gaan met die banaan, heel goed. Ben blij dat Stan nu beter gaat, maar baal wel voor jou hoor.. pfff dat ie gewoon niets laat horen. Waarom doet ie nou zo! Mamavanrobin: jippie! eindelijk verlost van dat nare ding...haha zin om ongesteld te worden hahaha t is maar wat je leuk vind. Maar snap em wel hihi. En idd, laat dat wijf maar ff lekker in dr eigen soppie gaarkoken. Tweetie: goed dat je gebeld hebt! En wat fijn dat de longetjes schoon zijn, dan hoef je daar niet meer onrustig over te zijn. En nu idd een plasje vangen hihi succes, lijkt me heeel moeilijk ja. Hopelijk weten ze dan wel of t een blaasontsteking is. Anders is het waarschijnlijk t zelfde virus wat sem al bijna 2 weken aan t plagen is. Hij heeft soms ineens koorts, dan weeer niet, en hij blijft hoesten en snotteren. Word ie badend in t zweet wakker, zeiknat, heel zielig. En tja korte nachtjes.. Veel beterschap. Ik krijg trouwens die sinaspril in vloeibare vorm er ook niet in..zelfs niet verwerkt in limonade hij vertikt t gewoon. Gister met moeite 2 kleine lepeltjes hoestdrankje erin gekregen nadat ik er zelf al 4 van had moeten voorproeven. Nou ik had wat gisteravond!! Eerst werd ik rond 20:00 gebeld...ex hoe t met sem is, toevallig had ik die net uit bed gehaald omdat ie zo uit z;n plaat ging van t hoesten, dus was bezig hoestdrank erin te krijgen. ow oke nou rustig aan zegt ie.. doei. vervolgens sem op bed en lekker met laptop op de bank in pyjama. rond 22:00 klop klop op t raam... m;n ex!! Wat? kom je doen? even zien of alles goed is. euh tuuurlijk jongen, nou kom maar ff binnen. ( wilde hem wel ff uithoren) hij was wezen sporten blabla was in de buurt.. ja vast. echt niet! heb hem een kruisverhoor gegeven, wat E heeft wat ik hem niet kon bieden.. rust en geen strijd. Oke, klopt wel want wij hadden altijd strijd en ruzie. Ik vroeg of ie verliefd is,, neuh, Ik vroeg of ze al bezig waren om een kindje te maken...ja al 4 maanden gestopt met de pil. Ik ging uit mijn plaat! Heb hem echt de les gelezen en een preek gegeven, dat als ie haar t zelfde aandoet als mij, dat ik em dan hoogstpersoonlijk in elkaar kom meppen en casteren. Ja maar E heeft zo'n grote kinderwens en dan moet je niet te lang wachten. ze zijn nog geen jaar samen! in dat jaar issie rond de 10x met mij vreemdgeweest all the way. dat vroeg ik hem ook nog, waarom ben je hier? voor sex? ja ook, want hij voelt altijd zo'n spanning als ie bij me in de buurt is, hij kan dan niet samen met mij zijn, maar op sexgebied zijn we zo'n goede match! En ik ben de moeder van zijn kids.. alsof t dan legaal is! Werkelijk, ik stond met mijn bek vol tanden, deze vent heeft geen geweten en geen hersenen. Waar willen ze een baby laten, waar moeten ze t van betalen, hij heeft geen werk, ze frauderen momenteel want e staat niet bij hem ingeschreven omdat zij nog een koophuis te koop heeft staan. 1 dikke bende. i know NMB ( niet mee bemoeien) Maar t vreet aan me.. tijdens mij roepen ik wil maar 2 kids en dan een knoop en E heeft een kinderwens en hij gooit alle principes opzij. Ik zei nog, je bent nog geen jaar samen, straks vind je de meid van je dromen! ja nou dan zie ik dat dan wel. Ik verweet hem dat ie gewoon niet alleen kan zijn en alle relaties maar aanneemt die er liggen.. ja hij kan idd niet alleen zijn zei die. Ow ik vind t zoo eng. Hij zegt bij dr te blijven, maar ik geloof t gewoon niet. Heb hem er na 15 min uitgezet, Gran Canaria dude begon weer te chatten dus zei tegen ex en nu weg want ik ga met mijn vriendje chatten. Toen droop ie af. Meiden wat moet ik met deze vent, dat E hem zo vertrouwd... en een kind van hem gaat krijgen.. ik weet t niet hoor, is dit mijn jaloezie? Ik hou niet van hem, vind em niet knap, wil hem niet terug! en toch steekt t. sorry voor t lange verhaal.... ( gaat nog steeds wel goed met gran canaria dude)
Je hebt 2 opties denk ik: 1: alles bekennen aan E, het vreemdgaan en de relatie die jij had met je ex uitbundig uitleggen zodat ze weet waar ze aan toe is. Jij kan dan wel overkomen als jaloers, maar dan weet ze de waarheid en kan zij kiezen wat ze doet. Zit wel weer een risico aan vast dat je ex moeilijk kan doen enz. 2. Niet mee bemoeien. Neem aan dat ze ook niet blind is en als zij zo dom is dat ze zo snel al een kind wil van een vent, is dat haar eigen verantwoordelijkheid en moet zij straks maar op de blaren zitten. Die ex van je is echt een gast die ze niet opeen rijtje heeft daarboven. Volgens mij weet hij echt niet wat ie zelf wil en loopt ie zijn pik maar achterna. Had zijn vriendin weer nachtdienst dat ie opeens bij jou op de stoep staat? :s
@ Foxymamma: Yep. Hij is een stuk ouder dan ik en heeft na de geboorte van zn tweede zoon de boel afgesloten. Wat bagger op je werk! Rot hoor als dr zo'n sfeer hangt. Kan me voorstellen dat je nog meer uitziet naar je verlof!! Wagen ziet er trouwens mooi uit. @Fontana: Wat balen dat Sem ook al zo'n tijd ziek is. Tess heeft precies wat je omschrijft, en dan dus snel buitenadem... Ben heel benieuwd wat de uitslag van de urine is, als ik hem ooit opgevangen krijg Wat ene vent is die ex van jou!!! Kan me voorstellen dat je er mee zit, al is het eigenlijk niet jou pakkie aan. Daar een kindje maken en dat je dan bang bent dat ie ook haar alleen laat. Dat snap ik wel. En het lef dan gewoon bij je aan te kloppen omdat ie zin heeft!!! Je snapt niet waar zo'n gast dat vandaan haalt. En dan doodleuk zeggen dat dat leuk is met je, maar geen relatie. Maar inderdaad, eingelijk is t jouw probleem niet, behalve dan als ie bij jou aan de deur staat. Fijn dat t goe gaat met Gran Canaria dude. Druk aan de chat dus?