Leuk! Leuke combi, grijs met roze vind ik meestal leuk. Ik ga voor vandaag ook maar weer eens iets schattigs bij elkaar zoeken. Afgelopen dagen heb ik haar niet kunnen kleden, ik moest werken en dan laat ik het altijd aan anderen over.
@tulip: lief hoor dat roze! @angiebaby: ik vind de set van de eerste foto het leukst! @emmamick: ahhh leuk toch van papa! Vind het ook een prima pakje voor binnen hoor! Staat best stoer! @hier foto in album van vandaag @suenne: ik hang altijd setjes klaar voor dat soort dagen Ik heb nu ook voor de komende drie dagen setjes klaargehangen.
Mila vandaag klaar om naar de Peuterspeelzaal te gaan vandaag: Bekijk bijlage 187429 Evi ligt nog te slapen die ga ik zo ook effe wakker maken moet er om 10:00 zijn met Mila..
Knap stel Wat leuk dat hij dit bedenkt, de mijne krijg ik niet eens naar de winkel voor zichzelf. Ik vind het een stoer pak, maar wel meer voor de camping ofzo (mag ik dat zeggen?)
Heel leuk setje ook dit, erg mooie kleuren vind ik. En wat ziet dat er leuk uit zo'n kleintje op haar teentjes
@emmanick;wat lief van papa!En in huis, of naar zwembad oid een erg lekker pakje! @lynn;wat ziet ze er weer mooi uit hier ook kort broekje met maillotje eronder zal later een foto maken.. @tulip;lieve combi, grijs met roze is altijd schattig @suenne;ook ik hang setjes klaar voor die dagen..Meestal is ze zelfs al aangekleed en dr haartjes gedaan voordat ik ga werken, voordeel als ze vroeg wakker is hahaha @angiebaby;leuk!Lekker afwisselend.. Hier vandaag een setje van de Zara, foto volgt later vandaag nog, moet ik nog maken hihi
Ja dat doe ik ook, maar sommige vinden dat het zonde is van haar mooie kleertjes dat ze vies worden, dus dan laten ze haar in haar pyamapakje zitten. En ik poets haar altijd meer op, meer met haarlotion bezig enz. Gastouder doet altijd wel aan wat ik mee heb gegeven, maar meestal pak ik dan een legging met een simpel shirt.
@future: ziet er mooi it hoor voor de psz!! Ze zal vast veel complimentjes krijgen! @babydream: dankje! @suenne: nou ja kleren mogen toch vies worden, ik heb liever dat de pyjama schoon blijft anders moet ik er daar tig van aanschaffen!
@suenne;daar zijn t kinderkleertjes voor hihi gelukkig hebben ze wasmachines uitgevonden als ik soms zie hoe die kleertjes er hier einde van de dag uitzien hahahaha maar ik snap je wel hoor hier als ze heeft gelogeerd bij opa en oma zit dr haar ook niet zo strak in model als ik normaal gesproken doe hahahah
Ja eens, misschien helpt het als ik dat zeg. Ik vind het ook zonde van het geld om pyamas aan te schaffen. Ik trek haar nu shirts aan die ik heb gekregen en niet zo mooi vind.
Haha tuurlijk mag je dat zeggen. Gelukkig ben ik de gene die haar elke ochtend aankleed, dus met het joggingpak de stad in zal niet meer voorkomen Vind het idd wel lekker knus voor na het badje in huis en dan mag hij haar dat mooi telkens aantrekken
Heel vlot en hip ziet ze er uit. Waarschijnlijk zal ze de best geklede peuter zijn @Lynn77 heel leuk setje heeft Danique aan vandaag. Dat broekje heeft de H&M zeker alleen vanaf maat 86? Heb het namelijk niet gezien op de baby afdeling.
@emmamick: nee hoor dit broekje is juist tm 86 is van babyafdeling. Hij staat ook op de site maar volgens Ise is dat een lichtere kleur en dus niet hetzelfde, ik dacht dat ie wel hetzelfde was...maar weet het dus niet zeker.
Danique heeft vandaag idd haar z8 jurkje aan met zeeman legging en longsleeve van kleertjes.com. Dit keer een grijze. Laatst al een keer een foto van geshowd.