Goede middag allemaal. Veel kindjes die een humeur hebben vandaag verlapen alleen boodschappen doen alleen ja graag Nelta jij bent ook al zo druk pff nog 10 weekjes. Dat gaat snel zeg. Hihii en leuk je ouders vanmiddag. Super m sterkte met Devin. De reden dat ik met K zo snel naar de kno ben gegaan is idd ook zo iets. Arun had als kind ook heel veel ooronstekingen en ook pas na 5 jaar geholpen. Dus de juiste keuze. En weet het is even pittig maar ze zijn het zo snel vergeten. En nu K ziek is. Verkouden snotterig koorts merk ik gelijk verschil de koorts niet zo torren hoog dus die buisjes helpen wel idd. Sterkte er mee nog maals. Lilalief ook pittig idd naar de ikea met een peuter. bloem hoop ook dat jou mannetje vrolijk wakker is geworden of nog moet worden. Voor de rest ben het aardig vergeten. Nou zo te lezen mijn my time dagje zit er niet in vandaag K is dus toch echt ziek. Wat ik al vermoede hoesten ze klinkt schoor is hangerig koorts en huilerig. Ze ligt nu lekker op bed. Broer lief voor de tv gezet met de instructie zijn mond te houden even my time Net zijn verjaardags cadeau al uit gezocht. Weet een maand te vroeg maar nu heb ik het geld en volgende maand moet ik dat maar weer afwachten dus hij is ook weer lekker verwent twee dvdjes van Bagugan en een spel voor de ds. Fijne dag allemaal. En ook beterschap met de zieken en andere kindjes die ziek zijn en of neit lekker in hun velletje zitten.
Bloem lekker!! Pnirmal betershap met k. Ik ben te lui gewoon ik zit weer aan de drop rijstewafels en aan de nieuwe zak milky way! En ik maar zeuren dat me rokje niet meer past!
zwanger? als ik die combinatie lees...drop en rijstwafel en milkyway...niet echt veel voorkomende combinatie...
Zo vanochtend ff naar de primark geweest. Ff pyama's voor de kids gekocht, sokken en gave schoenen voor Devin, shirtjes voor Jaylinn (maar die moet k ff ruilen, verkeerde maat )! Daarna ff snel naar de blokker geweest en een speelkleed gekocht... Thuis ff opgeruimd en woonkamer omgezet. Ben benieuwd wat de kids er van vinden... Kunnen ze lekker dicht bij mama spelen hihi! Zo nog ff snel naar de action en ff boodschapjes doen... De tijd vliegt voorbij zeg!!
ik kom ff gauw vertellen dat de echo van vanmorgen goed was! nu 11 weken en uitgerekend op 25 april 2012...
hello again, even bijlezen. Gup: lekker uitgeslapen dus. Bloempje: sterkte met de dag doorkomen. is het nationale: ik ben vervelend dagen? lila: knuf! lekker iets met lila gaan doen vanmiddag? Bellie: schoonmaak ze! Littledreamer: dat duurt niet lang, daarna ben je super blij van de hormonen af te zijn egloof me!
Nelta: ja zeker! heb het terug kunnen draaien voor nu en heb vanmorgen een heel motiverend gesprek gehad met weer een ander uitzendbureau dus wie weet kunnen we uiteindelijk toch nog lachen littledreamer: als ik je verschijnselen zo hoor...weet je zeker dat je niet nu zwanger bent? pil gebruik en zwanger raken: wil niet teleurstellend overkomen maar dat zegt helaas helemaal niets.
Pnirmal: beterschap voor K en balen van je me-time. knuf! littledreamer: Guppekop: je haalt mij dus de woorden uit me mond he! SM: cool hoor! Laura: mooie echo meis! had je even gefeliciteerd via hyves
Nee idd, zowel met pil als zonder pil gelijk raak, maar je hoort wel van vrouwen, waarbij het lang duurt voordat de cyclus weer op gang is en dat heeft natuurlijk wel met de pil te maken. Wij hebben gewoon ontzettend veel mazzel. (ben nu alleen aan het bedenken wat ik voor anticonceptie ik na de bevalling wil, eigenlijk geen pil meer, geen condooms, maar wat dan wel)
Back nee ik ben niet zwanger .. de eerste dg van mijn laatste menstuatie was 11 sept. dan zou je nu niks merken en bij T voelde ik me heel anders en had ik nergens last van! als ik dde 11e niet ongi ben dan kan ik testen dacht ik(maar dat weet ik ook niet zeker) Heb jij ook geen pil gebruik of wel? en wat fijn dat je een goed gesprek bij het uitzendbureau hebt gehad En nee dat noem je terroriseer mama dag! zeg ik als T vervelend is ! Maar die slaapt nog steeds!! ga m zo wakker maken! @bel nu je toch zo lekker aan de schoonmaak ben mag je hier ook wel langskomen!
Nelta: nee precies. Ik ben blij dat ik niet meer een keuze heb hoeven te maken Vind je banner trouwens zo grpapig elke keer Littledreamer: ben even gaan rekenen maar dat kan wel heel goed hoor je bent de 14 dagen van de innesteling al voorbij. Ik heb na L niets gebruikt. toen wel weer heel even de pil gebruikt maar heb het heel snel opgegeven. en nu hoef ik niets te gebruiken dus