Pooh: wat goed dat jens zo geduldig reageert als je hem zegt dat hij even moet wachten. Grote Smurf is dan toch wel een beetje jaloers en blijft maar mama mama roepen. Hoop dat het meevalt en je niet weer een blaasontsteking hebt! Had je vorige week antibiotica gehad? Als het toch weer een blaas ontsteking is, zou ik wel vragen om het ook op kweek te zetten!
Ook goed nieuws. lees net op een speciale site dat uit onderzoek is gebleken dat zwangere vrouwen die te maken hebben met behoorlijk misselijkheid, slimme kindjes krijgen die ook welbespraakt zijn. Nou dat klopt dan wel enigzins voor nummer 1, die lult je de oren van het hoofd Tja je moet toch het positieve van alles inzien
Pooh: hihi isabella is nu alleen nog erg gefrustreerd omdat ze achteruit kruipt ipv vooruit. alles wat ze wil pakken gaat alleen maar verder weg. Daardoor is ze nu ook erg onrustig, dus k hoop echt dat ze gauw door krijgt hoe ze voor uit kan. ze is zeker snel met papa zeggen, papa natuurlijk helemaal trots. Het gaat allemaal zo snel met haar, ze heeft haast met groot worden geloof ik. Hoe was het om maja te showen aan je nicht en neef? Was het gezellig. Wanna: Moeilijk is dat he als je hoort dat je kind verdrietig is en je niet bij hem kan zijn. Helaas kunnen we niet altijd bij ze zijn al willen we dat wel erg graag. Erg slecht van dat meisje dat ze het flesje uren later nog een keer heeft opgewarmd!! Dat doe je met je eigen melk toch ook niet??!! Hele domme actie. Ik heb 11 jaar in de kinderopvang gewerkt en dat is toch echt 1 van de 1e dingen die je leert. En met beetje logisch nadenken weet je dat ook wel. Echt heel slecht. Timon: Nog gefeliciteerd met je trouwdag!!! hebben jullie het gezellig gehad? MvT: Heerlijk geshopt voor je nieuwe huis! Leuk is dat he, kan mij voorstellen dat je er helemaal hyper van wordt. Wanneer krijgen jullie de sleutel! Mieke: Lastig zeg met boaz en slapen. Hopelijk is het even een fase en is die fase gauw weer voorbij. He balen weer ongi!! Fleur: Welkom!! Soof: Jeetje misselijker dan tijdens zwangerschap van rick. je was toen al erg misselijk toch? Ik was ook zo misselijk bij mij hielp appelmoes wel een beetje. Nam elke keer een lepel, dat hielp om mij beetje energie te geven en dan heb je ook beetje smaak en vocht. Sterkte!!! All: Hier dus een gefrustreerd meisje. Ze wil van alles maar lukt nog niet zo best. Ze kan nu wel vanuit zit naar buik en dan achteruit schuiven, maar ja dat is nou net niet wat ze wil. Ze wil voor uit. hihi ben benieuwd wanneer ze vooruit gaat.... ik ga haar ff een boterham geven. doeidoei!!!
BRIGIT! Appelmoes! Hmm die heb ik nog niet eerder gehoord of geprobeert... zal een skijken of dat wil
Wij zijn bezig in de 6e ronde en helaas MK gehad in juni, net een testje gedaan en een heel licht streepje te zien, zit ook nog 1 a 2 dagen voor mijn NOD dus was wat vroeg maar was zo benieuwd, doe denk ik morgenavond of vrijdag nog een testje......spannend!
Fleur: oei spannend! Dat zou wel heel mooi zijn! Wat vervelend voor je dat je een MK hebt gehad. Soof: appelmoes hielp bij inderdaad ook wel. Brigit: wat schattig dat Isabella alleen maar achteruit krijpt! Maar kan me voorstellen dat haar dat ook wel frustreert! Eet ze al goed in brood?
hahaha nou ja zie je daar heb je het al, daarom is isabella zo snel met praten. ze kan ook al zwaaien en soms lijkt het wel alsof ze da da (dag dag) zegt. maar dat zal mijn verbeelding wel zijn
wanna: ze vind brood lekkerder dan pap. ze eet nog niet veel hoor halfje, maar ze vind het erg lekker. ze heeft net geen brood gehad, ik had het berichtje geplaatst pakte haar op om te knuffelen en ze viel spontaan in slaap. ze slaapt nu nog! ik weet niet wat mij over komt. het gaat duidelijk goed met haar. heerlijk.
cola??? die ken ik wel voor diaree.... @brigit, lek hoor! En een half boterhammetje al, goed zo! @all, heb toch weer blaas ontsteking volgens de assistente. Kan na 1600 uur een andere kuur ophalen bij de apotheek. Ben blij dat mn moeder er vandaag is. Ik heb net heerlij k2 uur in bed gelegen/geslapen en zij heeft Maja en Jens gedaan! ben ook nog eens snot verkouden, dus het gaat niet echt super hier!
Fleur, spannend hoor. Een lichte streep, even geduld en dan nog een keertje testen. Soof, he bah wat vervelend toch die misselijkheid. Heeft de vk je al teruggebeld. Misschien toch maar aan de medicatie dan. Groot gelijk dat je je ziek hebt gemeld en houd het vocht in de gaten hoor. Brigit, klinkt allemaal heerlijk hoor! Hihi en dat achteruit kruipen. Wanna, ach arme smurf die zich een hoedje schrikt van die stem in zijn kamertje, kan me enigszins wel voorstellen. Maar eigenlijk ook wel een beetje grappig ja. Pooh, balen van je blaasontsteking, hopelijk is het snel verholpen. Ik baal eigenlijk best van de ongi. Eindelijk, eindelijk ben ik er klaar voor en heb ik geen twijfels meer en dan steeds weer ongi. Ik moet eerlijk bekennen dat ik er weinig vertrouwen in heb dat het nog gaat lukken voor het eind van het jaar. We kunnen nog 3 pogingen benutten en dan is onze deadline aangebroken. Ondanks dat alles er tijdens de controle hysteroscopie goed uitzag ben ik gewoon weer bang dat er iets mis is en dat het daardoor niet lukt. Kon ik zelf maar even daarbinnen spieken. Ik had deze ronde echt goede hoop
@mieke, kan ik me heel goed voorstellen! En die deadline hangt ook boven jullie hoofd! @miepie???? waar ben je?????? of wasje op vakantie, ik weet het niet meer!
Ik heb manlief vanavond spa-rood laten halen en dat is heerlijk. Heb al 3 glazen op Ook druivensuiker en een meloen die is voor morgen. VK heeft nog niet gebeld, zal morgenvroeg weer even bellen. Ga nu een eierkoek eten voor de nacht..... ik kan echt altijd goed en veel eten maar nu wordt ik niet goed van al het eten. Ik heb direct weer honger, zelfs mijn bruine boterhammen vullen me niet langer dan een uur. MIts ik niet overgeef das wat anders MIEKE! Ik denk dat het heel moeilijk is maar kan je die deadline loslaten? Vertrouw op je lijffie, alles was goed nu nog een lucky shot enne zaterdag zijn er heel veel vallende sterren te zien MAKE A WISH!!!!!!
Soof, fijn dat je iets gevonden hebt wat smaakt en blijft. En dank je voor je bemoedigende woorden hoor. Tja die deadline, misschien moet ik dat idd even laten voor wat het is. We hebben dat wel samen zo gesteld ivm leeftijd. Maar we zien wel, het is nog niet zover. Zaterdag vallende sterren, moet het wel een heldere hemel zijn als we ze willen zien Gister was de 2e avond dat het inslapen van Boaz wel weer goed ging. We hebben hem een uur langer opgehouden (21.30) wel erg laat vind ik, maar hij lijkt gewoon nog zo actief en niet moe te zijn. Daarnaast doet hij ook geen middagslaapje meer, hij wil niet. Je zou dan toch denken dat hij 's avonds gebroken zou moeten zijn. En hij is de hele dag ook niet zeurderig of moe. Echt heel erg gek. Nu ligt hij nog te slapen. Hij lijkt wat dat betreft erg op zijn vader. Dat is echt een avond mens en ligt ook het liefst langer in zijn bed. En heeft ook ruim de tijd nodig om 's ochtends wakker te worden en wil geen gezeur aan zijn hoofd, hihi.
MIEKE! Het oudste dochtertje van vrienden van ons is ook zo´n late slaper. Ze ligt er altijd pas tegen 21.45u in. Ik vind het veel te laat, maar als je kind anders de hele avond spookt zit er niks anders op. Ik ken ook iemand die 2 kinderen heeft en die zij iedere dag tussen 05.00 en 06.00u klaar wakker dan begint de dag daar. Nou dan geef mij maar 21.30u naar bed
Jens gaat tegenwoordig om 1330 naar bed en slaapt dan gemiddeld 1 uurtje. Dan ligt hij er weer om 1930 in en slaapt tot 700 uur. Hij wordt juist steeds drukker des te moeier hij wordt. Hij is geen kind wat in slaapt valt in zijn stoel of zo!
Boaz is ook geen kind dat zo in slaap kan vallen tijdens spelen of tv kijken. Wel in de auto als hij moe is. Ach het zal ook wel een fase zijn, misschien is het over een week of 2 weken weer anders. Maar hij roept nu al van te voren dat hij niet hoeft te slapen, 'ik is wakker' zegt hij er nog even achteraan, haha.
DAt zegt Rick hier ook iedere dag maar om 19.30u ligt meneer toch echt in bedje. Gisteravond ging het trouwens prima. Die van mijn vriendin is ook megadruk in de avond. Ik oordeel even niet over MIEKE he...., maar bij mijn vriendin zijn ze nooit consequent geweest met het naar bed gaan. Dat is een ritueel waar ik niet goed van wordt. Ze mag even op iedere kamer kijken, dan nog even op haar stoeltjes spelen etc etc etc. Ze heeft steeds meer terrein gewonnen. Overigens is het bij papa nooit een probleem, gewoon naar bed en geen gepruts. Maar als mama er is weigert ze papa pertinent en dat is wat ze altijd heeft gedaan en moeder altijd aan toegegeven heeft, ik wordt daar echt niet goed van! Wij zijn de baas, Rick wil ook wel tijdrekken hoor. Dat dammen wij gelijk in Overigens heeft hun 2e kindje het ook al voor elkaar, bij 4 weken wilde ze niet meer in bedje slapen na de avondfles. Toen kreeg ik als uitleg dat ze het te gezellig vindt beneden, dan maar in de box slapen en bij de laatste fles naar bed. Toen viel ik echt van mijn kruk, zo makkleijk val je dus in een patroon