He....wat goed dat je nu wel zwanger bent!!! Geweldig! En blijf maar rustig hoor, het is heel normaal dat je met 4 weken nog niets ziet op de echo, ook al is het een inwendige! Daarna zie je vaak een vruchtzakje en weer een paar weken daarna kan je pas de beeb zien... groetjes!!
Ok, met inwendig zien ze het vaak namelijk wat beter! Maar volgens de vk zag het er wel goed uit toch?? En idd, met 4 weken heb je vaak nog alleen opgebouw slijm
Gezellige Taart. Gefeliciteerd hoor! Hartstikke zwanger. Even een vraagje, deze maand is mijn ei zoek. Zit normaal op dag 15/16 mbv ovutesten van CB maar nu kan ik hem niet gevonden krijgen. Wel verschijnt er op elke test een teststreep en een 2e streepje al is die niet zo donker ls de teststreep. Zou ik een vroeg ei kunnen hebben gehad en nu zwanger zijn?? Ik snap er niks van. HELLUP!!
heb je na je miskraam getest of je zwangerschaps test neg werd zo neit zou het ook kunnen zijn dat je nog hcg in je lichaam hebt en mischien niet hellemaal schoon bent van binnen . maar je zou ook goed kunnen zijn dat je zwanger bent
Ik zou me toch niet al te druk maken hoor meis, je laatste test is écht overduidelijk! En als je VK een echo-apparaat uit het jaar nul heeft dan werkt dat ook nog eens tegen. Heb je al een nieuwe afspraak voor een echo? Misschien dat je toch kan regelen dat je naar de gyn mag voor een echo.. Zeggen dat je er alleen maar meer onzeker van wordt dat de echo onduidelijk was.. zeker na je miskraam, dat je nergens anders meer aan kan denken, slecht slapen enz Beetje huilen aan de telefoon (Slecht he? Maar werkte voor mij wel! Hehe ) Ik ga in ieder geval duimen dat het een plakbeeb is! Knuff.
Hee gezellige taart, Gefeliciteerd!! Super leuk!! Ik zag je topic voorbij komen en dacht even kijken( je had een tijd terug op mijn topic gereageerd over ovu testen van de etos) en zie dat je zwanger bent! Leukk!! Ik heb dus ook gewoon dik zwanger getest.. heb afgelopen week een inwendige echo gehad met 6,4 en toen zag je n hartje kloppen.. Wanneer mag je anders opnieuw voor een echo? Nogmaals gefeliciteerd!
Haha zal het in gedachte houden . Ik heb maandag de 17de weer een afspraak, dus dat is opzich nog wel te overzien. Vanwege mijn bbz kan ik dezelfde dag nog terecht bij de gyn, dus zou het kunnen proberen maar ik kijk wel.
Ik heb er net nog even 1 testje er tegenaan gegooid, om er toch nog even wat duidelijkheid in te scheppen. Deze test heb ik met bijna doorzichtige urine gedaan (had 2 glazen water gedronken) Ik ben dus echt wel zoooo ontzettend zwanger. Ik wacht mijn volgende echo bij de vk gewoon af. Dat zit heus wel snor denk ik .
Hey leetje, Wat leuk dat je reageerd . Ja ik ben inderdaad gelukkig nog snel zwanger geraakt. Hoe is het nog met jou meid? Hoe voel je je nu? Heb je al een echo gehad? Liefs!
Hoi hoi, Jee wat een vette streep. Kan niet missen!!! Ik wil ook, ik wil ook Zit vandaag 6/10 op dag 22 en morgen dus op dag 23. Heel apart dit. Heb het nog niet eerder meegemaakt. Wat denk je??
Haha ja voor zo'n vette streep zitten we allemaal op dit forum natuurlijk . Ik had bij mijn ovulatietesten altijd een licht 2de streepje, dus dat wil niet altijd wat zeggen. Toch zou ik me niet teveel vast pinnen op de ovu testen, want dat kan ook veel verwarring brengen. Of je hebt een vroege ei gehad, of je krijgt nog een late ei (maar zou wel erg laat zijn) Nog even afwachten voor jou en over een klein weekje een zwangerschapstest ertegenaan gooien. Ben heel benieuwd..... .
O, wauw! Die laatste test! Ik denk dat het helemaal goed zit bij je hoor! Hoop dat je een prachtige echo hebt de 17e met een mooi kloppend hartje (of twee!)
Ik weet niet hoe het bij andere zit. Ik moet wel zeggen dat ik een x zo'n test heb gehad (kruidvat) en die was ook zo positief en die gaf dus een reactie op een LH. Ik was dus niet zwanger. De dag erna was die alweer negatief.
Hoi hoi, Ik kwam even melden dat ik eindelijk mijn ei gevonden heb, op dag 24. Had eerst altijd cyclussen rond de 30 dagen en nu korter dus dacht. O dat gaat lekker maar inmiddels is het gecompenseerd. Ach ja. Ik heb hem iig gevonden. Het weekend flink geklust en nu wachten. Heb zo'n hekel aan het wachten....ach ja........
Hoi Loontje4 wat goed dat je je ei gevonden hebt. Nu nog even afwachten en over 1,5 week testen...spannend...