Aldi & Lidl - Scheelt het nou ECHT zoveel?

Discussie in 'De lounge' gestart door Flamingo, 6 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flamingo

    Flamingo Bekend lid

    9 dec 2009
    900
    0
    0
    Shopmanager / parttime
    Sinds jaren haal ik de wekelijkse boodschappen bij 1 winkel.
    In het verleden was dat de Nettorama omdat die bij ons in de buurt zat. Nu bij de Jumbo (na verhuizing) om dezelfde reden.
    Ik neem wel veel eigen merk producten of Euroshopper mee.
    De reden dat ik naar 1 winkel ga is omdat ik het te veel tijd vond kosten om naar 2 winkels te gaan, en dat ik het makkelijk vind om alles in 1x te halen.

    Nu werk ik een dag minder en heb meer tijd voor de boodschappen... :p

    Loont het nou echt om naar de Aldi en Lidl te gaan?

    En zo ja,
    ..... :D wat zijn nou de artikelen die je daar altijd koopt juist omdat het veel scheelt?
     
  2. lindavg

    lindavg Fanatiek lid

    25 feb 2007
    1.458
    0
    0
    Verkoopster in speelgoedwinkel
    Hoogvliet
    Hier scheelt het ontzettend met de kaas.
     
  3. daanquinty

    daanquinty Fanatiek lid

    12 aug 2010
    2.179
    0
    0
    zoetermeer
    wij halen daar altijd de cola(light) kost geloof ik 0,45 cent per 2 liter fles.
     
  4. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Het scheelt zeker om daar je boodschappen te halen, De groente, het fruit en vooral het vlees zijn daar beter dan bij de gemiddelde supermarkt.
     
  5. MrsXL

    MrsXL Fanatiek lid

    19 nov 2009
    1.007
    0
    0
    Huismama.
    "Vroeger" loonde het inderdaad wel om naar de Aldi of Lidl toe te gaan.
    Maar vind ze steeds vaker duurder met bepaalde producten dan de andere winkels.

    Vooral omdat ik een dorp woon en eerst een kwartier moet rijden om bij de Aldi of Lidl te komen.
    Moet ik er toevallig in de buurt wezen haal ik wel frisdrank bij de Lidl op, want die is goed en goedkoop.
     
  6. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Ik ga alleen nog naar de Aldi voor aardappelen, uien, wc papier, zonnebloemolie, luiers en kaas.
    Of eigenlijk kom ik er dus alleen als ik luiers nodig heb en dan sla ik ook meteen de andere producten in. De rest van mn boodschappen haal ik bij AH. Bij de Aldi zijn sommige producten voordelig, maar sommige producten (bv eieren) ook net zo duur of zelfs duurder dan bij andere supermarkten.
     
  7. Flamingo

    Flamingo Bekend lid

    9 dec 2009
    900
    0
    0
    Shopmanager / parttime
    Ja toen ik net uit huis ging, net mijn eerste baan, toen ging ik ook altijd naar de Aldi en daarna naar de C1000. Het scheelde toen wel veel. Maar dat is zo'n 16 jaar geleden!!!!!! (Whaaaaahhh wat gaat de tijd snel :) )
    De jaren daarna ging ik wegens tijdgebrek, veel werken, voor t gemak naar 1 winkel.

    Kan me de kaas herrinneren dat die daar wel veel goedkoper was.
     
  8. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    ik ga ook voor de kip, toiletpapier, keukenrol, en lekkere chocoladedingetjes, dat scheelt ook, goedkope merken, ooh ja en kauwgom.
     
  9. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Hoi Flamingo,

    Volgens mij niet. Ik las op een ander topic dat Lidl en Aldi niet meer de goedkoopsten zijn. Welke dan wel zei diegene er niet bij, maar volgens mij zit je met Jumbo behoorlijk goed hoor ;). Anders zou ik gewoon een keer naar een Lidl of Aldi gaan en kijken wat je dan kwijt bent :(. :D

    Ik heb zelf de indruk dat ik bij Dirk net zo goedkoop of goedkoper uit ben dan bij de Lidl. Veel non-food (zogenaamde aanbiedingen) is er namelijk gewoon duur vond ik. Alleen voor de luiers ga ik naar de Lidl.
     
  10. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    HIer altijd lidl boodschappen en dan zijn we een stuk goedkoper uit dan de bas vna der heijden, c1000 oid. Maar dat komt puur omdat de lidl minder producten hebben ;) Maar de kaas is wel goedkoper bij de lidl. Verder scheelt het tegenwoordig niks meer met de c1000 eigen merk producten of de euroshopper.
     
  11. stef25

    stef25 Bekend lid

    9 mrt 2010
    500
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik vind het zeker veel schelen. Normaal ben ik voor 2 volle weekboodschappen tassen 90 euro kwijt en van de week bij de lidl voor 3 volle tassen 60 euro. En wat ik tot nu toe heb geproeft is het prima!!! Groeten is ontzettend vers bij de lidl
     
  12. belin

    belin Fanatiek lid

    30 jul 2009
    1.477
    1
    0
    NULL
    NULL
    Groente en fruit is erg goed bij de lidl en zeker goedkoper ! Verder haal ik er wat kleine dingetjes
     
  13. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Het scheelt bij bepaalde producten.
    Ik ga 1 keer in de maand naar de aldi en haal dan alles.
    De rest ga ik naar de plus. Maar daar let ik wel erg op wat ik koop.
     
  14. Auxora

    Auxora Lid

    21 mei 2011
    24
    0
    0
    NULL
    0416, Noord-Brabant
    Of het echt zoveel scheelt weet ik zelf niet precies, omdat ik nog thuiswonend ben, en dus de boodschappen niet hoef te doen.
    Wel weet ik dat groenten en fruit bij de Lidl erg lekker zijn. En het vlees bij Lidl is zeker een stuk goedkoper en érg goed!

    Zoals ik al eerder las, ga er gewoon eens een keer heen en probeer het, dan weet je vanzelf hoeveel het voor jou scheelt in de week.
     
  15. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    Aldi is met bepaalde dingen echt wel een stuk duurder geworden. Vroeger haalde ik daar bijv pijnboompitjes omdat die echt een stuk goedkoper waren. Ik betaalde toen volgens mij 1.29 voor een bakje. Dat was een paar maanden terug al 1.99 en vorige week al 2,19. Ook 2,49 voor een halve kilo rundergehakt vind ik niet bepaald goedkoper. Volgens mij is dat bij Hoogvliet voordeliger. En een pak 'verse' jus d'orange was ook gewoon 1,49. Vind ik ook niet echt voordelig.

    Als ik bij Aldi ben neem ik wel altijd toetjes mee, die zijn zeker wel voordeliger, toiletpapier, koekjes, afbakbroodjes (die zijn beter dan van de 'normale' supermarkt, vooral de ciabatta).
     
  16. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    De Aldi en Lidl zijn niet meer goedkoper dan andere supermarkten. "vroeger" was dat wel zo, maar sinds de andere supermarkten ook eigen merk producten verkopen is dat zeker niet meer het geval en zijn ze in veel gevallen zelfs duurder. Ik haal tegenwoordig al mijn boodschappen bij de AH en koop daar voornamelijk euroshopper producten, die zijn vaak goedkoper dan de artikelen bij de aldi of lidl. En als ik boodschappen haalde bij de lidl of aldi moest ik daarnaast ook altijd nog naar een andere supermarkt omdat ze lang niet alles hebben. Daardoor was ik vaak duurder uit, want als je 2 keer een supermarkt door loopt neem je vaak ook 2x onnodige dingen mee. Met groenten en fruit zijn de aldi en lidl vaak wel goedkoper dan de AH, maar aangezien ik 1x per week ga winkelen moet ik mijn groenten toch nog bij de plaatselijke super halen halverwege de week, dus loont het niet om daarvoor speciaal naar de lidl of aldi te gaan. (ik woon in een klein dorpje en moet er echt speciaal voor rijden, anders haalde ik het er waarschijnlijk wel.)
     
  17. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.168
    4.321
    113
    Groente zijn echt goedkoper bij de LIDL. Deze week eens op gelet en kwam deze prijzen tegen:

    Sperziebonen 500gr Lidl: 0.75 AH: 1.49
    Komkommer Lidl: 0.39 AH 0.79
    Ijsbergsla: Lidl rond de 0.50 en AH rond de 1.00e
    Paprika's LIDL 1.09 AH 1.49

    Rest kan ik me niet herinneren maar groente en fruit haal ik altijd bij de LIDL. Rest van de boodschappen Dirk/AH.
     
  18. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    Denk dat je het pas echt kan weten wanneer je het daadwerkelijk vergelijkt, het hangt ook nogal van je soort boodschappen af.

    Vind zelf de lidl goed en goedkoop met groente en diepvriesproducten.
     
  19. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Tja, ik vind het ècht goedkoper om naar de Lidl te gaan..

    Ik haal daar oa;

    -Koek/snoep
    -Appelmoes
    -Bruine/witte kadetjes
    -Groente/fruit (supervers en goed!)
    -Voorverpakte vleeswaren
    -Kaas
    -Boter voor op brood
    -Crackers
    -Limonade
    -Pakjes met drinken voor naar school (sap/drinkjoghurt/chocomelk)
    -Kip
    -Suddervlees (de rest van het vlees vind ik niet lekker)
    -Melk (veel lekker dan bijvoorbeeld Campina of Friesche Vlag)
    -Toetjes
    -Losse suiker (geen suikerklontjes, dan gaat je schuimlaagje van je Senseo eraan;))
    -Meel
    -Toiletpapier
    -Vuilniszakken
    -Boterhamzakjes
    -Make-up watjes/wattenstaafjes
    -Gehakt kruiden
    -Kipkruiden
    -Eieren
    -Franse kaasjes
    -Rosti driehoekjes
    -Aardappelkroketjes
    -Wedges (gekruide aardappelpartjes)
    -Vis uit diepvries
    -Groente uit diepvries
    -Ijs
    -Chocopasta (groene dop)
    -Hagelslag
    -Pindakaas
    -Billendoekjes (gebruik ik voor de handjes, groene pak)
    -Tandpasta/borstels
    -Pak hygiène doekjes voor in de keuken/toilet

    En zo ben ik vast nog wel wat vergeten...Natuurlijk niet wekelijks deze gehele lijst;)

    Bij de supercoop haal ik nog;

    -Koffie/koffiemelk/suikerklontjes
    -Volkoren Gilde brood
    -Rest vlees
    -Chips
    -Kattenvoer
    -Vloeibare croma
    -Bertoli margarine
    -Spagetti (= paar cent goedkoper)
    -Bakaardappeltjes
    -Gewone aardappelen

    Meestal ben ik bij de Lidl gemiddeld €50,= kwijt (vorige week €62,= deze week €35,=) En bij de Supercoop nog gemiddeld zo'n €20,= tot €30,=. Mijn weekbudget voor ons 4-tjes is €80,=. Dit is goed te doen.. Maar ik haal dus mijn meeste spullen bij de Lidl weg. Ik denk als je specifiek voor een paar dingetjes heengaat het niet veel scheelt. Op je hele weekboodschappen wel (melk, boter, eieren etc is gewoon veel goedkoper, scheelt dubbeltjes!)

    En ik maak gewoon boodschappenlijstjes. Hoef je ook niet bang te zijn dat je extra pakt als je een tweede winkel door moet;)
     
  20. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    vind meestal de lidle wel duurder als de aldi
     

Deel Deze Pagina