Ik geloof dat ik hiEr maar niet op inga gezien het feit dat er tussen onze reacties maar 8 minuten zie maar voor jou: lees even naar mijn reactie boven jouw post. @Mirell.. misschien moet je even je eigen reactie teruglezen op mijn heel algemene vraag hoe jullie de door mij gekochte uggjes vonden. Je had het ook kunnen laten bij 'ik vind ze lelijk'.... Dit is voor mij de tweede keer dat het hier zo 'gezellig' was, niet helemaal mijn ding hier. Veel plezier verder.
amen. laatste sale bij chaos and order. meiden die nog leggings willen daar> Zijn wel 3 kwart.... en 10% huidige collectie. Maar meisje is bijna bij de maat...ze is nu 92 cm. Hahahaaaa als de sale er is van 50% gaat ze eindelijk het weer passen! HOERA!
@Jingels, echt mooi hoor! @Silvana, leuke kleertjes! @SLC, mijn dochter hangt ook precies tussen 2 Chaos & Order maten in. Nou ja, bespaart me weer wat geld. Ik word zolangzamerhand getikt van mijn zoektocht naar een mooie enkellange witte legging zonder opdrukjes/sierknoopjes etc., beetje dikkere stof en hij moet goed aansluiten. Echt, hoe basic kun je het hebben, maar ik vind hem niet! Of uitverkocht in haar maat, of te dun, of flubberig en ze hebben allerlei kleuren, behalve gewoon wit. Ga ik woensdag naar een nieuw beenmode winkeltje hier in de buurt...zijn ze gesloten! Het mag niet lukken.
Hè gezellig hier! Dames , echt niks aan de hand, misverstanden als ik het zo lees en soms komen dingen op tekst wat te hard over terwijl ze met een glimlach bedoeld zijn? Sussss Als ik ook nog even mag, ik vind uggs wel leuk maar niet in roze/paars... Haha, sorry! En leer zou ik mijn kind ook niet aantrekken, kleding dan. Maarja, we verschillen hier wel vaker in smaak. Kan me nog een bikini discussie herinneren waarin ik misschien ook iets te duidelijk was. Jingles, echt super je verjaardagsset! Jammer van de laarsjes maar komt wel goed... Shoesme heeft ook donkerblauw toch? Jo79, ik zou inderdaad bij beenmodewinkel proberen.hier zit een fourniturenzaak die ook leggings heeft.. Of op de markt? Ik heb ook per ongeluk iets geshopt maar misschien dat ik het toch maa annuleer. Zag bij olliewood voor zoon korte broeken van pointer voor weinig en die heeft ie wel nodig volgende zomer. En een jottum rokje dat past bij een vestje dat ik al heb... En nog een rok voor mezelf... Hmmm..
@Geke, Gisteren ook wat bij Olliewood geshopt, is vandaag op de post gegaan. Ik ging kijken voor een witte legging (haha, ja, wéér die onmogelijke witte legging), maar uiteindelijk een setje van Jottum en een sjaal van Pointer gekocht. Inderdaad maar eens bij het beenmodewinkeltje kijken. Nu kom ik geen steek verder. Als ze het daar niet hebben, weet ik het ook niet meer. Chaos and Order is inderdaad de site zelf. Vind het alleen wat jammer dat ze op de zijkant van de legging zo groot C & O zetten.
www.woods.nl dit weekend 25%korting op het duurste artikel bij je betaling heb je opmerkingen veld daarin zet je neer 25%klantenactie 25% van het duurste artikel word teruggestort
jammer dat je het zo ernstig opvat wij zeggen hier wel vaker als iets niet onze smaak is niet elke smaak is hetzelfde. en ik omschrijf mijn antwoord mischien inderdaad beetje op een manier die bij mij past ik dacht ugs ugly ik kon er zelf wel om lachen(tenminste ikzelf had er wel lol om)
Wil graag een setje van Nono bestellen bij woods maar site doet heel raar volgens mij willen ze niet dat kdaar koop Kinderkleding babykleding Carbone, Bengh en Vingino Kinderkleding babykleding Carbone, Bengh en Vingino
jingels wow hele mooie set!! vooral die rok super!! Natje gelukkig dat je kinderen niets hadden..sterkte met je arm. hier even uitgeshopt, heb niet echt meer wat leuks gezien.
@sweetlake, jippie, bijna weer Chaos and Order tijd Maarre, mijn dochter is ook 92 cm en past nog prima in 86/92 Ga nog wel een 60% korting setje bestellen denk ik. @jo79, misschien gek, maar heb je al eens bij de Zeeman gekeken? Ik heb daar pas ook een paar witte leggings gekocht. Best goede stof, helemaal wit, beetje stretch, en vallen smal. En ze zijn maar 2,50 @geke, ik denk dat we allemaal maar niet meer moeten roepen dat we een shopstop hebben. We houden ons er toch niet aan haha. Maar goed, daar zijn we dan ook shopaholics voor toch @woods: had ook het mailtje gehad van de korting, en heb meteen even een Chaos and Order jurkje besteld. In het kader van: ze hebben nog niks Vanmiddag besteld en kreeg een uurtje daarna al een mailtje dat het verstuurd is! @futuremama, leuk dat setje van Nono! Heb je hem inmiddels in je winkelmand? Misschien moet je anders even opnieuw naar de pagina gaan?
@chaos and order: niet alles is trouwens met 10% korting, alleen tshirt Noor, rokje Hedy en legging Sabine!
o ik ben verliefd op die jurk die jij ook hebt van tumble met die bloemen twijfel tussen rok en shirt of de jurk hoe valt het eigenlijk?