Ervaring met primark, kledingwinkel?

Discussie in 'De lounge' gestart door Belle1981, 6 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Belle1981

    Belle1981 Bekend lid

    5 jun 2011
    654
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vinden jullie het wat? is het kwalitatief goed, qua prijs/kwaliteit verhouding?

    Home
     
  2. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Ik vind het erg leuk ;) prijs is goedkoop, en de kwaliteit vind ik ook super. Vind persoonlijk voor de jongentjes kinderen niet veel leuke kleding (niet zo heel veel keuze) maar voor de meiden wel.

    1 nadeel het is er altijd onwijs druk. OP een zaterdag of zondag kom ik er geen eens want dan ren je gillend weg. Hier gaan we daarom altijd op vrijdagavond of doordeweeks :)

    Oh en dames kleding weet ik niet ;) pas ik zelf niet. Maar vind die sieraden altijd wel leuk.
     
  3. syrae

    syrae Fanatiek lid

    14 mei 2011
    2.685
    1
    0
    professioneel oppasser (ben activiteitenbegeleidst
    Haarlem
    prijs kwaliteit is iig voor de dames kleding goed. Spullen gaan een seizoen mee, net als bij de etam enzo (bij mij dan ;)). Wel opletten op alle naden, daar kan nog wel eens een stikfoutje inzitten!

    Babykleding nog geen ervaring mee, wel al wat spulletjes in huis.
     
  4. Belle1981

    Belle1981 Bekend lid

    5 jun 2011
    654
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee is voor de meiden, heb geen jongens ;) en voor mezelf ook niet, ik ben een Sting fan :) Maar wie weet vind ik wel wat ;)

    Dan gaan we een keer doordeweeks, ik dacht dat de dichtsbijzijnde in Hoofddorp is ofzo (kom uit V.oorschoten, bij L.eiden).

    Ik ben benieuwd ;) ik ga vooral voor de basics, leggings, truitjes voor onder jurkjes etc. Is de ondergoed er ook wat, of is het eerder ordinair? waar kan ik het een beetje mee vergelijken?
     
  5. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ik had er veel rompertjes gekocht toen ik zwanger was.
    Ik vind ze echt ideaal! Ga van de week weer even om voor Mira wat rompers in te slaan.
    Voor mannen hebben ze ook leuke dingen, voor mezelf ben ik nooit ies leuks tegengekomen. Op pyjama's en huispakjes na.
     
  6. Dretjuh

    Dretjuh VIP lid

    12 okt 2007
    8.240
    85
    48
    Vrouw
    Visagiste voor MAC Cosmetics, eigenaresse webshop
    Brabo in België
    ik vind kinderkleding van goede kwaliteit, ik koop speciaal primark kleding voor als ze naar het kdv/school gaan.

    Voor mezelf ook wel ns wat gekocht, maar gaat hoogstens 1 seizoen mee of slechts een paar keer dragen.

    Spijkerbroeken raad ik toch wel af, ritssluiting zit andersom en is erg wennen maar het kruis hangt ook erg laag.

    Voor kinderen zou ik het zeker aanraden.
     
  7. misskiss

    misskiss Lid

    8 jun 2011
    44
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kom er regelmatig. De zomershirtjes voor dames zijnerg leuk nu is het winter spul en dat vond ik voor de dames niet zo leuk. Wel veel leuke kinderkleding, goeie bh's! En ook wel eens leuke schoenen, panty's mayo's enzo
    Zeker aan te raden!
     
  8. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.545
    3.057
    113
    ik vind de kwaliteit niet echt super.. tis niet droger-proof (bij mij dan iig) krimpt snel.. haal er wel is dingetjes maar kan snel de kliko in.
    heb er laatst wel een hele dikke trui gehaald voor dochterlief en een dikke winterjas(13 euro maar) je moet er echt tegenaanlopen daarzo.
    iemand bij mn jongste op zaal kwam met een super leuk jurkje van de primarkt.. wit met strass bloemen! koste maar 4 euro daarzo.
     
  9. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Een tip; 's ochtends gaan (als dat kan)!!! Pfff wa is het er toch altijd megadruk. Maar, heerlijke winkel vind ik. Kom er graag. Let inderdaad op de stiksels :).
     
  10. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief

    wij zijn in bremen geweest en daar vond ik de babykleding niet mooi, maar dat kan komen doordat ik de duitse babykleding sowieso niet mooi vind. De peuter/kleuter kleding blijft redelijk goed. Niet minder dan een zeeman of c&a bijvoorbeeld.
    Mijn man heeft er een broek en shirt meegenomen en ook die blijven wel redelijk. Maar 1 seizoen dragen dan houdt het wel op hoor.
     
  11. MamaSon

    MamaSon Niet meer actief

    In het alexandrium in capelle a/d ijssel zit er een. Zonder dollen, ik ben 5 keer binnen geweest en ben 5 keer gillend weggerend. Druuuhuk, niet normaal. Het lijkt wel alsof het gratis is! Laatste keer was de meest 'rustige' keer en heb toen niks leuks kunnen vinden. Ik geef het op met die zaak, ik weet echt niet wat er nou zo top aan is.
     
  12. sistabigbones

    sistabigbones Actief lid

    15 mrt 2009
    380
    0
    0
    rotterdam
    ik vind het ideaal voor ondergoed en sokken en pyamas voor kids. Ook de spijkerbroeken voor jongens vind ik ideaal voor school oid. Kortom zeker de moeite waard
     
  13. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    daar ga ik ook altijd heen. En geleerd dat vrijdagavond dan perfect te doen is ;) (vanaf 19.30)
     
  14. cybi

    cybi Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.324
    0
    0
    Randstad
    Superschattige 'prinsessen'jurkjes voor 8 euro.... Ideaal voor verjaardag, feestje of iets dergelijks...



    Verder geen ervaring met Primark kleding, krijg een beetje jeuk als ik door die winkel loop ;)
     
  15. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    haha die jurkjes ben ik helemaal verslaafd aan :) Zelfs zo erg dat nu de zomer voorbij is ik er nog 3 in de kast heb hangen met het prijskaartje eraan:) En me kleine meid volgend jaar niet meer past ;)
     
  16. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Romper (of shirt) met lange mauwen eronder, met leggingje; moet prima te doen zijn toch :):D?
     
  17. kirst78

    kirst78 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    4.760
    0
    0
    Wat een dramawinkel. 1x geweest en nooit meer. Echt zo druk, dat ik er gewoon weg wilde. Moet zeggen dat het kassasysteem wel echt heel goed werkt en dus een snel verloop is, maar jeetje het lijkt allemaal voor niks. Qua kwaliteit ik zou het niet weten. Heb er toen een legging gekocht en die zat goed en die draag ik nu nog steeds. Mocht je gaan, dan zou ik zoals hier eerder staat op die vrijdagavond gaan!!
     
  18. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    ik ben laatst geweest en had voor het eerst een winkel waar ik jongens kleding leuker vond dan voor de meiden. nu hebben wij een jongen, maar moest een kraamcadeautje dat viel wel even tegen.
    Hetgeen ik gekciht heb voor zoonlief blijft kwalitatief heel mooi!
     
  19. Onje

    Onje Niet meer actief

    Ik vind het ondergoed (bh's slips ed) echt goed! Verder heb ik 1 truitje welke perongeluk in de droger is beland dus die kon meteen de prullenbak in.
    Mijn vriend (draagt normaal alleen lacoste en dat soort achterlijke dure merken) heb ik in een spijkerbroek van 9 euro !! weten te hijsen ! En nooit gedacht maar hij vind 'm geweldig, zit goed en je ziet het er absoluut niet vanaf qua kwaliteit dat deze maar 9 euro is !!

    Oh en Primark Hoofddorp!! Ga vroeg! Heeeeel vroeg! Ik raad je nog net niet aan met slaapzak voor de deur te gaan liggen. Wij zijn 2x doordeweeks geweest 's ochtends uur of 10 11, en ik denk dat als ik een half uur langer had door gelopen daar had ik een moord gepleegd (zwanger he ;) ) haha.
     
  20. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    ik ben nu 2 keer op alexandrium geweest 1 keer op woensdagmorgen om 10.00 uur gewoon erg goed te doen niet extreem druk ofzo gewoon lekker druk en ook 1 x op zaterdagmorgen om 9.30 uur en was ook erg goed te doen. volgende week zaterdag gaan we weer!
     

Deel Deze Pagina