Ik kan me hier helemaal in vinden! Het staat soms wel erg schattig ( al ken ik het vooral bij kindjes met andere culturen, bij "Hollandse" kindjes vind ik het eerder een tikkeltje ordi) maar ik krijg al de rillingen van het idee dat mijn kleine meid moet krijsen van de pijn bij het schieten van die gaatjes, enkel omwille van het feit dat moeders het "zo schattig" vindt staan... Het idee dat zo'n klein gaaf oorlelletje doorboord wordt.... Nee hoor, op zn vroegst als ze 4 wordt en naar school gaat, zeg ik nu gevoelsmatig... misschien zeg ik dan wel 12... of 16...hahaha! In ieder geval pas wanneer ze het zelf graag wil! Al jij die keuze voor haar maakt en ze wil ze later niet, zit ze wel met een lelijk littekentje.
Ze zegt toch niet dat jouw dochters goedkoop zijn? Ze vind het 'goedkoop' staan. Dat is dus totaal geen oordeel over hoe jouw kinderen zijn. Als mijn vriend een oorbel zou laten schieten bij mijn zoon, zou ik m er ook uithalen. Vind het geen porum en echt ordinair eruitzien. Maar nogmaals, dan vind ik mijn eigen kind toch niet ordinair? Dit is een topic met allerlei meningen, maar ik moet de eerste nog lezen waar staat dat jouw kinderen goedkoop zijn of niet perfect.
Ik vind het totaal onnodig bij zo'n klein mensje. Die zijn zo mooi, puur, gaaf en ongeschonden van zich zelf, dat ga je toch niet verpesten door er NU al gaatjes in te schieten omdat het zo schattig staat. Man, ze zijn zo al schattig genoeg. Laat die oortjes asjeblieft nog een paar jaar met rust!
je moet eens proberen om een gat te prikken in een volwassene die daar geen toestemming voor heeft gegeven... staat de politie op je stoep hoor. Maar bij een wilsonbekwaam mens mag het opeens wel. Ik kan daar echt met mn verstand niet bij.
je vraagt naar onze mening, ok komt ie... ik wordt er een beetje boos om eigenlijk als ik dit lees. ik vind het echt niet kunnen om je kind al zo vroeg pijn te doen. mijn dochter is zes maanden en ik haal het echt niet in mijn hoofd om gaatjes te laten schieten. ik vind het er ordinair uitzien bij jonge kindjes. doe een leuk armbandje aan ofzo... nee sorry het gaat mij echt een brug te ver.
Hier in de buurt heeft dat ook iemand laten doen, vind het doodzonde. Zon mooi kindje, helemaal volmaakt, perfect, helemaal voor jou, en dan hoppa oorbellen. Doodzonde, en het staat verschrikkelijk. Dat meisje hier uit de buurt ook, is nu 5 maanden maarhet lijkt echt alsof ze grote flaporen heeft! maar dat zijn die oorbellen!
Bij jongens vind ik het echt geen gezicht! Bij meisjes wel leuk maar niet zo vroeg! Misschien helpt dit filmpje je van het idee af? http://www.youtube.com/watch?v=bx36uoOcT3g&feature=related
Mijn mening? Ik doe mijn kinderen niet onnodig pijn, ook niet een beetje. En gaatjes schieten doet pijn, al is het maar voor even. Dat het onnodig is lijkt me voor zich spreken. Als iemand anders er wel voor kiest moet hij/zij dat zelf weten, zó erg vind ik het nou ook weer niet. Maar ik begrijp het niet, waarom mensen het doen. (by the way: ik kreeg gaatjes toen ik 4 of 5 was, nadat ik er zelf een tijd om had gevraagd. op zich wil ik het ook wel zo doen bij mijn kinderen. Zélf om vragen, en kunnen begrijpen dat het pijn doet, en dat je het goed moet verzorgen)
Ik dacht eerst dat er stond, 6 maand en dacht o zo vroeg, toen zag ik dat er stond 6 weken en werd ik een beetje misselijk van Ik weet dat het inderdaad gedaan wordt maar ik vind het bij een baby gewoon niet kunnen. Een baby heeft al genoeg pijntjes en kwaaltjes (buikkrampen, vaccinaties, tandjes die doorkomen ...). Ik zou nooit mijn baby nog extra pijn gaan doen. En je weet ook niet of je kindje er niet allergisch aan is (aan die metalen). Ik heb gaatjes gehad op mijn 8e. Helaas kon ik er niet tegen en heb ik met mega ontstoken oren rondgelopen waar de etter er uit liep (ja het klinkt vies maar was ook echt wel ontzettend goor en het stonk en ik had dikke korsten op mijn oren en daardoor ook tijdelijk flaporen.) Ik kon niet goed slapen daardoor, deed ontzettende pijn om ze te reinigen, om die er dan nog uit te halen enz. Geen leuke ervaring, daarom dat ik als ik kleintjes met oorbellen zie, ik altijd een misselijk gevoel krijg maar ja dat komt door mijn eigen ervaring ook he. Ik zou dus ook gaan wachten. Nu is dit enkel voor jezelf dat je dit doet, heeft dat kleintje niets aan toch. En ik zou het gewoon niet aankunnen dat mijn kleintje daar zit te krijsen als de gaatjes steken. :x En 6 weken oud, ocharme zo klein en pas uit de buik! Nu dit is mijn mening, gekleurd door mijn slechte ervaring uiteraard
Ik vind het ook niet kunnen. Onnodig pijn doen en zeg nou zelf, je doet oorbellen in omdat je het zelf leuk vindt, je kindje kan er immers niks over zeggen.
Dat vind ik zielig! Mijn kinderen mogen oorbellen van me wanneer ze daar zelf om kunnen vragen en dan ook zelf weten wát ze vragen.
Waar heb je dat gehoord?? Dat klopt dus niet hè! Sewwes gaat er nog iemand zeggen dat ze geen pijn voelen..
aksiram, niemand zegt idd dat jouw kindjes goedkoop zijn, wij vinden het goedkoop staan. En dat vind ik nog zacht uitgedrukt zoals ik al zei.. dat filmpje (ik kon het niet bekijken, comp. doet raar) maar dat is zeker dat filmpje, waarbij de moeder en oma dat kind uit staan te lachen of niet?? Ach, ik kan het allemaal niet zo goed begrijpen.
- Ze kennen wel angst/schrikken/pijn - Dat is een persoonlijke mening - Ze KUNNEN er niet aan zitten, al willen ze het wel En ik vind oorbellen/inenting een loze vergelijking. Inenten doe je in het belang van je kind. Wat ik me eigenlijk afvraag, of liggen met knopjes in je oren wel lekker ligt voor de baby. Ik heb zelf drie gaatjes (in elk oor uiteraard ) en ik vond het altijd een ellende om in de eerste weken met knopjes in te slapen, die dingen prikken altijd in je nek.
Nou, ik krijg ook echt tranen in mijn ogen van dat filmpje. Helemaal als ik me voorstel dat dat mijn eigen kindje zou zijn! Ik vind het egoisme ten top! Snap niet dat je dat met een moederhart kunt doen. Hier krijgt ze het pas als ze er zelf om vraagt en ik haar kan uitleggen wat er gaat gebeuren.
Hoi Zaantje, Hier iemand die het wel schattig vind staan bij baby's! Ik zou nog even wachten tot ze een paar maandjes is als het het graag vroeg wil doen, ze is nu nog zo mini. Ik wacht hier tot mijn dochtertje er zelf om kan vragen en zelf een setje uit kan kiezen al vind ik het nog zo schattig bij baby's.
En waar komt het idee bij jou vandaan dat het goedkoop staat? Waar is dat op gebasseerd? Daar ben ik nou echt heel erg nieuwschierig naar.