Maart 2012 Mama's Deel 2!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Frenzy, 18 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cvermeulen1979

    cvermeulen1979 Actief lid

    10 okt 2010
    419
    0
    0
    het is idd heel moeilijk:( om gewoon weer de draad op te pakken met schrijven en je heb gelijk alles wij alles op voorhand zouden weten dan zou het er heel anders uitzien mooi gezegd.

    Ik wil nog 2 afspraken doorgeven voor het lijstje
    12 okt afspraak gyn
    19 okt 20 wk echo ziekenhuis maastricht
     
  2. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Het is idd een beetje vreemd... Maar zoals al meerdere zeggen, het leven gaat door, ondanks de vele nare dingen die gebeuren. Denk dat hanna mom wel weet dat wij allemaal ontzettend met haar meeleven en het verschrikkelijk vinden...

    Heb zelf nog een vraag, kom er met/op google niet helemaal uit. Mag je je haren verven tijdens de zwangerschap?

    Naomi: bahbah... Getver. Issie nu weg?? Vieze beesten zijn het he?

    Hanna mom: hoe voel je je vandaag? Gister nog een fijne avond gehad met je man?
     
  3. cvermeulen1979

    cvermeulen1979 Actief lid

    10 okt 2010
    419
    0
    0
    Heb ik vorige week nog gedaan bij de kapper en dat dezelfde vraag: zolang te de hoofdhuid niet raken is er niets aan de hand!
    Ik had wat highlights gedaan en dat ging prima!!

    groetjes chantal
     
  4. Gabriellle

    Gabriellle Bekend lid

    6 jun 2011
    650
    0
    0
    Delft
    @Rens: ja, dat mag. Het is nooit aangetoond dat haarverf negatieve effecten op de zwangerschap kan hebben. En bovendien is de verf tegenwoordig zo 'mild' dat het uberhaupt niet veel kwaad kan. Ik doe het dus wel...anders ben ik te grijs ;)
     
  5. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @rens: ja hoor je mag je haren gewoon verven ;)

    ja vind het echt vieze enge beesten! hij is gisteren achter de bank gezeten en zal daar nu nog steeds zitten denk ik.... kan daar niet bij, de bank is te zwaar om te verduwen.

    ik ga afsluiten! mn collega staat hier zo voor de deur en helaas is isabel net ook wakker geworden.... had gehoopt dat ze even zou slapen zodat wij rustig ons huiswerk konden doen, maar helaas ze dacht er anders over.
     
  6. Leske

    Leske Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.308
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja meiden, ik had vanochtend ook zoiets van, wat te schrijven na wat HannaMom en haar partner hebben mee gemaakt? Daar ben je gewoon stil van en dat is ook op z'n plaats. Uit ongeloof, verdriet, medeleven, maar vooral uit respect voor die lieve, kleine, prachtige man en zijn trotse ouders. Denk aan jullie lieve mensen.

    Maar Frenzy, zoals je zegt, "life goes on", zo ook onze zwangerschappen en alles wat daarbij hoort.

    Heb hier eigenlijk weinig bijzonders te melden. Het is mijn enige vrije dag vandaag, maar gaan zo ons vakantiehuisje poetsen, is vanaf morgen weer verhuurd.
    Verder hele pijnlijke en jeukende borsten ineens, geen idee waarom zo ineens. :(

    Doei meiden! Ik ben er vanavond weer.
    Liefs, Leske
     
  7. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Rens: je mag idd je haren gewoon verven!

    Naomi: gatver, vieze spinnen! Ik heb er de laatste 2 weken al drie van die grote een koppie kleiner gemaakt! Gatver!!!

    Leske: oh leuk, dus jullie hebben een vakantiehuisje? Lekker hoor!

    Hier ook weinig te melden verder! Ben nog steeds stil van Hanna Mom, maar idd, het leven gaat door!
     
  8. Frenzy

    Frenzy Fanatiek lid

    21 okt 2010
    2.112
    263
    83
    @ Leske wat een luxe; een vakantiehuisje!

    @ Rens; volgens mij mag je gewoon je haren wassen!

    @ Hanna mom; weet niet of je hier nu nog veel leest, of daar behoefte aan hebt... Maar weet dat je altijd welkom bent! Ben benieuwd mied hoe het verder met gaat, met je man! Nogmaals veel sterkte!

    @ Naomi; idd, een spin lijkt in het niets te vallen met dit, en dan wil je dat ook niet vermelden, snap ik hoor, ik heb ook een 'ongepaste reactie' weg gehaald (ik was nog niet zover met lezen). Maar we helpen Hanna mom niet door hier te zwijgen... Succes met het huiswerk maken!

    @ Ego; morgen ga ik op vakantie, heb een waslijst met dingen te doen, kom er natuurlijk niet aan toe! Zal de komende week ook niet veel schrijven hier, zal proberen af en toe te lezen... (ben wel heel benieuwd naar de geslachten)
     
  9. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Frenzy: Heerlijk hoor, op vakantie! Waar gaan jullie naartoe???
     
  10. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Frenzy... Mag toch hopen dat ik mn haar mag wassen... Wordt anders ook zoiets klefs na 9 maanden he ;) maar ik snap wat je wil zeggen. Dames thx voor de reacties...
     
  11. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    Weet niet of jullie het al weten.. maar Prenatal heeft 25% korting op alle mode ( baby + positie ) in de winkels.
    Ik kon me net niet inhouden en de eerste 5 (!) babypakjes gekocht :)
     
  12. Happymom2010

    Happymom2010 Bekend lid

    11 jun 2011
    939
    9
    18
    Vrouw
    Leuk om te weten Zebra! Thanks!
     
  13. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Vandaag zijn mn mannetje en ik trouwens 3 jaar bij elkaar! Ga straks lekker kaasfondue maken als verassing, en dan lekker met een kaarslichtje erbij smullen met zn 2tjes, daarna lekker samen op de bank voor De Voice of Holland!!!!
    Hmmmm heb er nu al zin in!!!
     
  14. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @beesie: gefeliciteerd!! hmmmm klinkt goed!!!

    helaas ik moet vanavond gaan werken... van 7 tot half 10 ongeveer dus ik mis een groot deel van de voice... mis het elke keer!
     
  15. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Dat wordt dan opnemen!!!! Of ben je niet zo verslaafd??
     
  16. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    ja het wordt opgenomen ahahah.

    heb het er standaard in staan dat hij opneemt ;) aangezien ik toch vaak werken moet of weg ben hihi.
     
  17. Suzanne86

    Suzanne86 Actief lid

    5 jul 2011
    358
    0
    0
    Interieurverzorgster(poetsmiep) en huisvrouw / mam
    Veldhoven
    Frenzy fijne vakantie! Geniet ervan!
     
  18. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    10 aug 2009
    4.227
    300
    83
    Vrouw
    uitvaartondernemer
    België
    ik kom even aanwaaien (stiekem op het werk want lappie is kapot en nog geen nieuwe gekocht :):))
    lees ik als eerste bericht het enorm oneerlijk en triestige nieuws van Hanna mom!

    ik wil jullie dan ook veel sterkte wensen met dit verlies! :(:(:(
    ben er helemaal stil en koud van :(:(:(
     
  19. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    10 aug 2009
    4.227
    300
    83
    Vrouw
    uitvaartondernemer
    België
    dan even in een ander bericht.
    Met mij gaat alles goed. heb weinig te melden. 20 okt 20 weken echo en ze zijn 90% zeker dat het een jongen is...maar nog even zien of dat bevestigd wordt of niet voor ik los kan met blauwe spullen.

    ik hoop dat verder met iedereen alles goed is. Bijlezen is een hel op mobiel dus reageren al helemaal ;):p

    xxx
     
  20. Hanna Mom

    Hanna Mom Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.235
    1
    38
    NULL
    NULL
    Hey hey. Ik ben weer even aan het lezen geslagen (lekkere afleiding) en vind het helemaal natuurlijk niet erg dat jullie lekker doorkletsen. Vind het juist wel fijn. Jullie zijn nog lekker zwanger, geniet ervan!

    Even vertellen, vanmorgen hebben we het kindje begraven en het was heel speciaal. Dochtertje was mee en ze snapt het nog niet, maar weet nu dat ze een broertje heeft en dat we die begraven hebben. We hebben gezegd dat het hartje van de baby nu bij Jezus is.
    Mijn man en ik kunnen goed met elkaar praten, dus dat is heel fijn. We gaan misschien volgende week nog lekker even een midweek met z'n drietjes er tussenuit. Ik zal hier niet vaak meer lezen denk ik, maar vond het nu nog wel even fijn.

    @Naomi. Haha, moest wel heel erg lachen om die spin. Dat mag je natuurlijk best vertellen. We doen ook nog steeds lekker gek met mijn dochtertje. Alles gaat gewoon door en we moeten het nu een veilig plekje geven.

    @Rens. Ja, heerlijk avondje gehad. Notting Hill gekeken (verstand op nul) en heerlijk gesmuld van toastjes met filet americain (sorry meiden :p).

    @Leske. Jullie hebben een eigen vakantiehuisje wat je verhuurt? Wat grappig zeg. Wel in de buurt of moet je een eind reizen om die schoon te maken?

    @Frenzy. Waar ga je heen op vakantie? Lekker zeg!

    Dat was het even. Doeg meiden, bedankt hoor voor hoe jullie reageren en nu lekker doorkletsen, ook over jullie beebjes :D.
     

Deel Deze Pagina