Shop-a-holic topic deel 5

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Lynn77, Aug 25, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    o super bedankt voor je reactie. Mare is zo'n 89 cm. Ze is wat klein voor dr leeftijd, maar misschien is 98/104 dan beter.
     
  2. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    Aug 23, 2010
    4,266
    2
    38
    NULL
    NULL
    @ tullip, spannend je kan vandaag testen... of is de M:x op bezoek.
     
  3. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
  4. Emmamick

    Emmamick Bekend lid

    Oct 24, 2009
    814
    0
    16
    @zo89 ik heb hem voor mijn dochter in grijs/blauw.. hij valt goed op maat, ietsje ruim, maar mijn dochter is wel aan de smalle kant dus ik hou het op: valt goed op maat!
     
  5. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    Dec 29, 2007
    10,546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @zo: ik heb hem ook, ik heb hier maat 86 (dat draagt ze nu ook) maar ik vind die wel wat kort vallen, bij armen en middel zit ie wel goed.
     
  6. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
    @emmamick en lynn, bedankt voor jullie reactie. Hmm denk dat 104-110 dan wel erg ruim zal worden. Maar ja, als 92-98 zo te klein is is het ook zonde...hmm, ik twijfel nog even verder, maar thanks in ieder geval ;):)
     
  7. Ise

    Ise VIP lid

    Oct 28, 2007
    5,163
    436
    83
    Oma wilde een fleurig jurkje bestellen voor de kleine meid, liet het tumble & dry jurkje zien en dat was 'm.. Besteld en nu maar hopen dat ie (bijna) past! Anders wordt het het little feet jurkje.
     
  8. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee
    ja inderdaad het model jasvind ik ook wel heel erg leuk
    maar de printjes vind ik zoooo jammer

    en ik denk echt dat je daar snel op bent uitgekeken.

    denk dat mim-pi di jaar niet veel aanhangers heeft

    een vrouw die ik kan met kledingzaak in schagen
    heeft niets besteld uit deze collectie
    ze vond het helemaal niets
     
  9. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee

    orthopeed heeft mij verteld dat alle kinderschoenen op zich goed zijn
    zolang ze maar een verstevigende hiel hebben

    die benen van je gelukkig weer goed!
    ik heb echt na de zwangerschap aan overgehouden hoor!
    schokken in benen enook wel in mijn buikspieren
    vooral als ik ontspannen in bed lig
     
  10. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee

    O SORRY maar moet ff lachen....
    AMY-LYNN WOU SAMEN MET MIJ IN BAD
    dus papa zegt joh ga ff met dr in bad
    ik zeg niet nadenkend....nee mama kan niet mama heeft pijn aan dr tut(dan begrijpt mijn man het wel)

    wat denk je
    gillen huilen schreeuwen ze wou niet in badje
    neeeej neeej niet doen mama
    ik heb pijn aan me tut

    de tijd is gekomen dat ik echt moet nadenken met wat ik zeg!
     
  11. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee
    ja hij is echt leuk he
    morgen komt ie:D
     
  12. futuremama

    futuremama Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    2,507
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    lekkerkerk
    Hahha geweldig iedereen aan de tumble en dry!!

    Nog geen laarsjes gevonden was dus ook niet echt nodig heb nog een keer haar voetjes laten opmeten en Mila heeft mt 22 voet en heeft gewoon mt 23 nodig.. En die heeft ze! Wel op zoek geweest naar zwarte morgen weer verder..

    Ze heeft van papa wel andere mooie schoenen gekregen.. Ze is er helemaal blij mee en wil ze nooit meer uit doen haar palletschoenen (balletschoenen):

    View attachment 188618
     
  13. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,087
    3,870
    113
    @Futeremama, leuk, ja, dat zijn echt schoenen waar kleine meisjes verzot op zijn!
    @Mirell, ja, fijn dat soort dingen, ze horen alles en vaak komt het er op de meest onmogelijke momenten (met bezoek, in een winkel etc.) allemaal uit.
    Vandaag deed Luc zo de deur van de w.c. bij de Hema open terwijl ik op de pot zat, wist ik veel dat hij snapte hoe hij die knop om moest draaien. Haha, ik met mijn broek op mijn enkels naar die deur springen en snel weer dichtgedaan...geloof dat het zowaar onopgemerkt bleef ;):).

    Wie zocht er nou een zwarte maillot? Bij Jola hebben ze goedkope van Bakkaboe/Persival, geloof 3 Euro, geen opdrukjes enzo.

    Ik heb de Jottumkleertjes binnen. Gelukkig passen ze goed. Dit topje voor over een zwart shirt van de winter (en zomers zonder iets eronder) Jottum top - Shirts -3j70 en nog een zwarte rok, maar die is al uitverkocht, dus geen plaatje van. Voor Luc nog een grijs wit blauw geruite sjaal van Pointer.
    Verder nog een wat maillotjes en leggings gekocht bij Jola, de Hema en een beenmodewinkel. En een goedkoop grijs rokje met donkergrijze stippen van de Hema.
     
  14. shannen

    shannen Fanatiek lid

    Oct 13, 2005
    1,410
    0
    0
    Mirell haha, ja idd een superkoopje.
    Ik heb het hartje er nog aangelaten, ze vind het zelf erg leuk!!
    Maar dacht zelf ook al om het eraf te halen..

    Ik heb de laarzen nu wel binnen.


    futuremama balen dat de laarsjes haar niet passen.

    zo79 leuk jurkje

    vind de mim pi jassen dit jaar ook niet leuk. Het model wel, maar de stof niet.

    Zo79 ik heb de jurk ook, vind hem een maatje kleiner vallen.

    futuremama leuk die balletschoentjes, en leuk setje ook..
     
  15. jingels

    jingels VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,742
    1
    0
    Dames, lekker geshopt :D
     
  16. ontzettendtrotsemama

    ontzettendtrotsemama Fanatiek lid

    Aug 7, 2009
    2,204
    0
    0
    NULL
    NULL
    O wat wordt er weer heerlijk gehopt! Ik krijg er helemaal weer zin in. Maar moeten even zuinig zijn ;).

    Nog wel leuk nieuws, vandaag weer naar de gyn geweest, kindjes zijn goed gegroeid, en erg bewegelijk! Ben nu bijna 17 weken en vroeg of ze al kon zien wat is zijn... Nou bij beiden kon ze er geen jongetje van maken (dus even de 20 weken echo afwachten, maar ws 2 meiden dus :D:D) Ben zooow nieuwsgierig haha.

    Verder loopt de kleine meid nu steeds meer stapjes los, dus ik ga me vast maar even oriënteren op shoesme babyproof schoentjes! Heb nog geen idee wat voor maat ze nodig heeft maar denk 19 of 20 (mijn oudste had maat 21, iets grotere voetjes dus ;)).
     
  17. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    wow otm wat een nieuws! Heerlijk straks met 4 meiden! geweldig...
    alhoewel wel jammer dat je dan niet perse "moet" shoppen ;)
     
  18. ontzettendtrotsemama

    ontzettendtrotsemama Fanatiek lid

    Aug 7, 2009
    2,204
    0
    0
    NULL
    NULL
    @debby, nou laat ik je vertellen dat ik (bijna) alle meidenkleren heb weggedaan, op een aantal überschattige bewaarpakjes na,en de neutrale pakjes, dusse ik vind best dat ik nog mag shoppen haha! En maatje 44 heb ik nog niet, dus daar heb ik zeker wel voor elk iig 2 pakjes van nodig. Maar t is nu nog niet zeker dat het 2 meiden zijn hoor ;), alhoewel het iig 1 meid zal zijn omdat die precies goed lag, en ze dacht 2 streepjes te zien.. 26 oktober 20 wk echo, maar zit te dubben om al eerder een afspraak te maken bij jan de k.oning in ochten, die doet geslachtbepaling vanaf 16 weken en kost ong 20-50 euro...

    Las trouwens op je hyves dat Sam al staat! Tjee zeg, wat gaat ie snel! Is hij toch daarvoor aan het oefenen geweest hihi. Maar het is ook al echt een wijsneusje zeg! Zeker als ik daar mijn 15 maanden dochter naast denk haha. Geniet ervan! Ik kan me voorstellen dat je gemengde gevoelen erbij hebt, tuurlijk ben je mega trots, maar het lijkt me ook moeilijk dat ze zoooo snel groot worden...
     
  19. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    Apr 23, 2010
    4,523
    0
    0
    NULL
    NULL
    ooooooh otm, 4 meiden!!! whaaaaaahaaaaa. heb medelijden met je kerel ;)

    enne, zou je niet naar extreme flex gaan? die heb ik nu. schoenmaat valt me overigens enorm tegen! 22!!!!!!! maar ik begreep dat als je denkt dat ze een maat te groot zijn, dat het dan goed is..
     
  20. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee
    arme man
     

Share This Page