Ik heb Kijk Nou inderdaad ook gezien, maar de geslachtsbep. is daar va 18 wk zag ik was wel handiger want is in mijn woonplaats Vond bij first sight inderdaad het beeld en de fotos qua kwaliteit ook minder dan die in Lommel waar ik geweest ben. maar erg vriendelijk, dat zeker!
ja klopt hij doet het idd pas vanaf 18 weken om dit te voorkomen haha. Ik had eerst bij hem een afspraak maar toen zag ik in uden dat ze het vanaf 16 weken deden dus daar ook een afspraak gemaakt en die in helmond met 19 weken laten staan. dus al gelijk een dubbele check gehad. maar ben jij helemaal naar lommel (belgie toch) gegaan voor een geslachtsbepaling haha. En nu weet je nog niets eigenlijk jammer zeg! Ik ben benieuwd wat ze vanavond zegt dadelijk blijft ze erbij dat het een jongen is pffff dat zou wat zijn. wij wonen vlak bij elkaar trouwens. Van de week lag ik nog op de verloskamers in helmond..
Hee wat grappig zebra ik kom uit Deurne Maar die in Lommel heeft idd echt goeie kwaliteit en daar ben je de laatste keer geweest toch? Die first sight zegt jongen en Lommel meisje hè.. Dan denk ik wel dat Lommel gelijk heeft! Ben benieuwd wat eruit komt vanavond succes!! Hoop dat je duidelijkheid hebt!
Hallo iedereen, Nieuw op dit forum en sinds kort bekend met de NUB-theorie. Ben heel benieuwd of iemand iets kan zien op de echo's van ons hupke... Groetjes, DVB
nou ze dácht inderdaad meisje, maar zag het niet 100% Wij wachten maar op de 20 weken echo met shoppen haha maar mijn gevoel van meisje is nu weer sterk hoor
ja die durft niet meer te zeggen met 100% haha. leuk joh dat je eigen gevoel klopt!!! Ach een klein dingentje shoppen kan toch wel. Evt de kaartjes eraan laten en het bonnetje bewaren
zebra oww wat erg dit haha. maar ze gaf dus beetje toe dat t misschien toch geen jongetje is?wel slecth dat ze het de dag ervoor dan met 100% zekerheid durft te zeggen. heb 1 tip voor je: GA NAAR JAN KONING!!!! weet niet waar je woont natuurlijk, maar hij zit in ochten. hij doet het al 20jaar en schijnt het nooit fout te hebben, en idd ik ben bij mijn dochter ernaar gaan googelen en heb nergens kunnen vinden dat ie het ooit fout heeft gehad. heb volgende week met 15,2 weken een afspraak staan!! ja meiden, volgende week zaterdag met 15,2 mijn gesl bepaling. heb hier toen een stuk of 7-8 reacties gehad van jullie, allemaal een jongen, dus zou haast wel moeten toch mnaar jullie horen het hoor!!!
Hihi klopt, Jan Koning is wel 1 v.d. echoBOMBS in NL. Schat aan ervaring opgedaan heeft ie... Durfde het bij hem ook aan met 15 weken, en ja hoor.. Hij had het goed Hij had het in de 1e paar seconden al gezien, maar keek voor de zekerheid nog ff goed van alle kanten haha! Hij doet het zelfs bij 14 wk al zei ie, (wanneer klanten dat echt graag willen ) maar dat vond ik zelf nog iets te link hihi.
Ik kan niks terug vinden op die pagina, de echo op die pagina is niet van mij ik zit verder terug met de echo kun je nog een keer kijken aub
Op pagina 184 zeg je dat ze eenmeid zeidren maar dat jij hey een piemel vond. Hieronder heb ik geantwoord.
ah ik ben bij babyview geweest mss ga ik ook eens een keer kijken bij echobaby maar babyview was ook niet slecht