Joepie vanmorgen gewogen en er is weer 1 kilo af. De teller staat nu op 3 kilo in een kleine 3 weken. Vanavond lekker eigen gemaakte lasagne eten jummie!
jul;lie gaan lekker dames goed zo!!! ik ben hiet neit zoveel zit in de nachtdienst..... duik zo lekker mijn bedje in.....
O meiden ik zou dit ook zo graag doen moet ook minstens 20 kilo afvallen, helaas financieel niet mogelijk voorlopig, wat ik me wel afvroeg, misschien kan iemand me daar een andwoord op geven, hoe worden de punten berekend wat je mag eten per dag? had op MP gekeken en volgens moet moet je daar wel een puntenboek op kunnen scharrelen, maar dat weet ik niet zeker, ben ooit zelf 20 kilo afgevallen, zonder hulp met wat dan ook, maar kan me er nu niet toezetten, maar zal wel een keer moeten gebeuren voor de gezondheid.
Volgens mij loopt er via ZP een kortingsactie voor een week online. Koop een boodschappengidsje met de punten, verdiep je een weekje in het hoe en wat met de online proefperiode, en daarna kom je ook zelf een heel eind. En hier vragen, natuurlijk!
Ik moet eerlijk zeggen dat ik geen idee heb hoe ze mijn punten hebben berekend. Dus kan je er niet mee helpen....sorry
Een beetje googelen op het internet. Het is een combinatie van leeftijd, lengte en huidig gewicht. Ze doen er wat geheimzinnig over, maar het online programma berekent dat voor je. En anders zijn er wel tabelletjes op het internet te vinden. Zoek je gewoon iemand met ongeveer dezelfde specificaties als jij.
ja precies nou misschien zit er wel iemand hier met hetzelde idee als mij, ik ben 1,68 en vandaag was ik 91,3 kilo. het zit vooral op de buiken en borsten, zo voedingsgids van hun wil ik inderdaad op de kop tikken, die week onlin heb ik ook al eens ergens gezien, maar ik hou daar niet van vergeet ik het op te zeggen e dan ben je ineens toch lid enz. en dat zou ik finacieel echt niet kunnen betalen en (mag ik ook niet ) zit in een gkb traject, dus helaas ondanks dat het veel beter voor me is mag ik zo iets niet doen, omdat het geld kost. nou goed ik wil wel heeeeel graag afvallen tot een kilo of 78 minimaal, liever nog wat minder maar dit is wat ik minimaal wil, dus zeg maar 14 kilo afvallen.
Check! Ik ben 1.68, weeg momenteel rond de 88 kilo, en mag 30 punten per dag. Toen ik iets over de 90 zat, mocht ik er 31. Wat is je leeftijd?
Hi Dobbel, Daar zijn ook calculators voor, moet je eens kijken op marktplaats. Met die calculator kan je je puntentotaal berekenen (je moet wel ProPoints hebben, niet FlexiPoints, dat is het vorige programma). Overigens hoe meer je afvalt, hoe lager je punten worden (ik begon op 38 en ik zit nu op 33). Dus 1 maal berekenen en daarmee verder gaan, dan kom je er niet. En als je dan het boodschappenboekje op de kop kan tikken, dan kan je alles wel vinden. Succes!!
Ooooh dit weekend zo'n slecht weekend gehad... Gister echt heeeeeerlijk uit eten geweest. Vandaag.....heb ik frietjes gegeten hahahaha zo lekker! Nou morgen maar weer opnieuw gaan tellen
ik heb gisteren ook friet gegeten maar heb het wel een keer anders aangepakt dan anders.... heb nl geen snacks genomen( normaal at ik er 2 snacks bij met saus) en er doperwtjes bij gegeten, die kosten ook punten maar zijn voedzaam en daardoor heb ik minder friet gegten... beter de punten van erwtjes dan van teveel friet, hierdoor heb ik nog 29 punten over van mijn extra punten..... voelt goed.... ik wil dat gewoon ook wel blijven doen zo nu en dan een keer friet.... das nl mijn ding, ik drink geen druppel alcohol, houd niet van snoep,chocola en koekjes, ik heb 's avonds ook geen behoefte in hapjes, nootjes, chips of iets dergelijks...... dus dat kan ik gemakkelijk laten staan
ik wil trouwens de actifry gaan kopen, dan kun je aardappels tot frieten snijden en erin bakken en dan kun je een verzadigde portie aardappels rekenen en 1 lepel olijf olie...... ik weet dat het niet zo smaakt als friet uit frituurvet maar ik denk dat ik dit ook wel lust.....
ik ben 31 jaar, overgens, bedankt voor het meedenken zover. nee dat het minder wordt naarmate je afvalt had ik al gezien inderdaad.
Ik ben vandaag weer ff wezen wii fitten 50 minuten Afgelopen zaterdag ook al 40 minuten gedaan. Heb de body test dit keer weer gedaan. Dit heb ik ook gedaan toen ik de wii had aangeschaft. Ben sindsdien 4,7 kg kwijt. Maar dit is al hele tijd geleden. Morgen weer wegen ben zeer benieuwd. Heb me vanaf vandaag ook maar voor genomen dat ik die 2 liter water moet drinken. Zit inmiddels ongeveer op 1 liter dus dat gaat de goede kant op.
Zei ik vorige week nog stoer "volgende week haal ik de 100kg"... helaas Het is 100,4 kg het is -0,8 kg geworden, maar ik ben er wel heeeeeeeeel erg blij mee. Want na een New York Pizza op vrijdagavond en een High Tea op zaterdag waar ik me niet compleet heb ingehouden (uiteraard met beleid gedaan, maar ik heb wel lekker gegeten), vind ik 8 ons eraf echt een hele goeie score. Dus volgende week zal ik officieel door de 100 gaan, en heb ik mijn eerste streefgewicht bereikt. Daarna zet ik 'm op 90 kg en zo gaan we iedere keer 10 kg naar beneden.
Pfffff vanmorgen gewogen en gewoon weer 1,1 kilo aangekomen....en bedankt! Nou ja vandaag weer opnieuw begonnen en komt goed!