Inleiden?

Discussie in 'De bevalling' gestart door Beertje13, 9 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief

    Op de groei echo bleek dat het hoofdje de normale grote heeft, het buikje 1 week verder is, maar de bovenbenen meer dan vier weken verder zijn! Dus de beentjes zijn nu zeg maar uitgerekend, 40 weken.. Ik vroeg mij af of ik niet ingeleid word? Vrijdag heb ik een gesprek bij de gyn.. Ik wil alvast weten wat ik kan verwachten!
     
  2. Sonjaa

    Sonjaa Bekend lid

    13 nov 2010
    678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Volgens mij is dit geen reden om in te leiden, maar ik zou het gesprek met je gyn afwachten.
     
  3. Lodi

    Lodi Lid

    3 aug 2009
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Had ik ook bij mijn zoontje! met 32 weken waren zijn bovenbeentjes al boven de groeicurve uit! Ze gaan niet daarvoor specifiek inleiden, maar ik liep met zware BI, hartkloppingen en gebroken vliezen (24uur, maar geen weeen!) en toen ben ik wel ingeleid! Hij was trouwens 57 centimeter bij de geboorte! 40+5... Succes!
     
  4. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief


    57 cm is zeker lang;)
     
  5. Lodi

    Lodi Lid

    3 aug 2009
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, ze keken me ook echt raar aan op de kraamkamers als ik hem ging wassen! ;)
     
  6. janneke000

    janneke000 Fanatiek lid

    29 dec 2010
    1.049
    3
    36
    Nee, daar gaan ze niet voor inleiden. Lange beentjes is geen ramp, alleen een voordeel als hij/zij model wil worden later ;)
     
  7. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief


    Haha ja dat zeiden wij ook;)
     
  8. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Nee denk niet dat ze voor lange beentjes gaan inleiden ;) Mijn kids hebben ook allemaal lange benen (54cm bij geboorte) maar een heel mooi gewicht van ruim 7 pond. De beentjes gaan er ook het makkelijkst uit ;).

    Alleen dit kindje heeft ook een buik die 2,5wk voorloopt dus het wordt gewoon een dikkertje, geen reden om in te leiden, maar waarschijnlijk wordt het wel een inleiding omdat ik 2x heel veel bloed ben verloren en dan hopen ze dat met inleiden het wat rustiger verloopt (ik beval nl heel snel).
     
  9. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Ik ga iedereen even tegenspreken :D Hier hetzelfde verhaal. Idd ook gigantisch lange benen die buiten de curve vallen. En alle andere metingen op de bovenlijn.
    Mijn gyn vond dit dus wel een reden om voor te stellen om in te leiden.
    Maar mijn gyn is niet zo praatgraag, dus heb het idee dat er wel nog een filosofie zit achter waarom hij mij wil inleiden (dus niet alleen grootte van kindje). Dat wil ik morgen wel even precies weten, voordat we de datum prikken ;)
     

Deel Deze Pagina