Ik kan me nog herinneren dat er een topic was over gekke schoenen en of we bepaalde schoenen mooi vonden. Ik had eene plaatje neergezet met hele vage schoenen en ik dacht dus niet dat iemand dit ooit zou dragen maar toch.. alleen dan in het zwart. Bekijk bijlage 189130 Erg charmant moet ik zeggen. moest mijn lach in de kassa echt inhouden sorry voor iedereen die ze heeft maar.. ik vond dit echt te lachwekkend
lekker in de winter, heb je iig warme enkels neee als zoiets helemaal leuk gaat worden ga ik ern iet mee lopen , ( okee riep ik ook over birckenstocks en crocs maar die heb ik uiteindelijk toch ook aangeschaf alleen die crocs draag ik enkel op mn werk )
Met een broek er overheen zie je er toch niks van?! En je enkeltjes blijven lekker warm! Puur praktisch!
nou ze had er een mooie driekwartbroek bij dus je zag de sokjes heel mooi zitten ik moet eerlijk zeggen dat de zwarte wat minder erg waren maar ik zou het echt nooit dragen
OMG! Meen je niet! Dat ziet er natuurlijk niet uit he! Wie heeft dit ontwerp verzonnen uberhaupt!?!?!?
Owww ok, ik dacht dat jij in een schoenenwinkel of zoiets werkte, verkeerd begrepen. Ownee dan zou ik ook echt mijn lach niet kunnen inhouden, damn!!!
ja was in staat om in de rij heel onopvallend te zingen ra ra rampapaaaa ga ga oe la la la want your bad romance.. in dit geval bad romance met slippers
Tjah ieder zn ding.. 'T is ook niet mijn smaak maar voor 1000 euro zou ik best een dagje op die dingen lopen hahah
. Seriously, wie bedenkt zoiets. Lijkt wel alsof er een soort van steunkous aanzit. Ziet er toch niet uit!
Hihihi geweldig! Moet ik aan m'n vriend laten zien! Die voeg ik toe aan mijn rijtje van Crocs, Uggs, Birkenstocks en sandalen met teencorrectors. Ik heb er helemaal niets mee.