whahaha, ja een HELE grote uitdaging van inderdaad zo'n 2,5 uur... En dna moet ik 's avonds weer terug en dan de volgende morgen weer om 5u30 op om te werken. Ik geloof niet dat dat een succes wordt, hoe graag iker ook bij wil zijn.
@Lisszy: waarom moet je dan trouwens je handen wassen en pepermuntjes eten? Is dat zodat Erwin het dan niet weet ofzo? Want neem aan dat de meiden niet door hebben dat die vreemde geur van een sigaret is
Nou, drink en eet er maar één of twee op mij dan.... Ik ben alweer thuis. Erwin heeft wel 4 keer gebeld dat Lynn niet wou slapen en alleen maar huilen. Dan word ik wat ongerust en ben ik naar huis gegaan. En ze wil inderdaad niet slapen... Ze hangt nu bij me in de beco. @Jessmin Nee, dat deed ik voor de meisjes. Ik denk namelijk wel dat ze die gore geur ruiken.
Aaaahhhh...arme Lynnie!!! Kan dat zo makkelijk, naar huis gaan op je werk? En moet je daarvoor elke keer uren opnemen? Je armband is op de post...dus ik hoop dat je die morgen weer hebt!
Nog een vraagje.... Welke maat winterslaapzak hebben jullie voor de kinderen? nadat ik gister hoorde dat de meste toch al wel in de winterzak liggen heb ik Jip daar s avonds ook maar ingepropt. Nu heb ik twee nieuwe voor hem, allebij in maat 68-80 (Hema). Nu dacht ik...eigenlijk heeft hier nu al niet heel veel ruimte meer in, had ik een maat groter moeten kopen of niet?
Jeetje al weer thuis...Jan zou mij echt nooit bellen als ik aan het werk ben om te zeggen dat het niet goed gaat. Wil overigens niet zeggen dat het goed gaat hoor. Hoorde toevallig gister van de buurvrouw dat bowie alles bij elkaar gegild had vrijdag toen ik aan het werk was....terwijl Jan dan zegt dat alles goed ging. Is ook niet echt fijn. Slaapt Lynn al?
Weet niet....ik heb ook maat 68-80 en dat past nog goed. Maar denk niet dat hij daar de hele winter mee door gaat komen. Maar gaat nu nog goed.
Donderdag ga ik niet redden....ik klrijg eind van de middag een vriendin iop visite....beetje lullig om haar er meteen weer uit te werken he? Maarre.....Jessmin.....als we een keer op een do avond in Utrecht af zouden spreken...op een tijd dat je vent thuis is, lukt het dan bv wel om met de trein te komen en dat hubs op de kids past? Dan kunnen we daar een keer sushi eten of een borrel doen in de stad...pak ik ook de trein!
@Roos: muts! Tuurlijk ga je dan ook mee Ja, dat zou wel kunnen hoor, het kost me wel een godsvermogen omdat ik geen kortingskaart heb, en ik kan er pas op z'n vroegst half acht zijn (hubby is op z'n vroegst 18 u thuis van werk; maar in het weekend kan ik natuurlijk wel wat eerder er zijn bedenk ik me net) en moet ook echt niet later weg dan 22 uur. Mijn reistijd naar Utrecht is namelijk 1,5 uur heen en 1,5 uur terug met ov, omdat ik eerst nog met een bus naar Centraal Station moet. En die bus rijdt ook niet belachelijk vaak. Wat ook zou kunnen is dat we het op een vrijdagavond of zaterdagavond doen, en dat ik dan bij één van jullie blijf slapen. Dan kan ik het wat later maken. Het klinkt een beetje ouwelullerig, maar het is voor mij een hele tour om dat 's avonds nog te doen, omdat ik echt doodop ben na een dagje kids. Dus als ik dan kan blijven tukken dan is het weer een iets minder 'groot' iets om te ondernemen. Maar ik geloof dat Roos geen kamers over heeft en Lillibit ook met de trein terug moet (hoe lang is jouw reistijd, Lillibit?), dus al met al is zelf terugreizen net zo handig misschien. Dan zou de zaterdagavond wel ideaal zijn voor zoiets want dan kan ik er wat eerder zijn, zo rond 18.30 en dan ga ik idd gewoon niet later dan 21.30 naar huis, dus dan ben ik ook niet kapot de volgende dag. Zo, even hardop nagedacht, haha. Nu zul je zien dat één van jullie natuurlijk niet de zaterdag kan @Lillibit en Lisszy: of course drinken wij er wel een paar op jullie hoor. Met alle plezier