Hoihoi Nog een topic met meiden uit 1987 zie ik. En een paar bekende gezichten Ik zal me even kort voorstellen: Ik ben Cynthia, 24 jaar(net zoals iedereen hier hahaha) In 2005 ben ik samengekomen met mijn inmiddels man. In 2008 zijn wij na een vlekkeloze zwangerschap papa en mama geworden van een prachtige zoon met de naam Tygho. 10 mei 2010 zijn wij getrouwd. 17 juni dit jaar kwamen we erachter weer zwanger te zijn maar helaas heeft het dit keer niet zo mogen zijn. 13 september ontdekten we dat ons 2e kindje niet meer leefde(ik verloor mn bloed en vruchtwater) Op 16september ben ik met 17weken ingeleid en bevallen van onze 2e zoon. We hebben hem de naam Mylan* gegeven. Doordat de placenta nog te vast zat is die met een curretage naderhand nog verwijderd. Inmiddels zijn we zo'n 4 weken verder en ben ik weer ongesteld geworden. We zitten nog vol in alle onderzoeken maar hebben groen licht gekregen om er weer voor te gaan. En dat gaan we dus met ingang van deze cyclus ook doen. Ronde 1 voor ons 3e kindje, hoe raar dat dan ook klinkt. Maar vol goede moed en vertrouwen gaan we aan de klus. Merk dat ik niet overal aansluiting vind, maar wellicht hier wel. Liefs Cynthia
Ha mams! Jij ook hier Wat fijn om te horen dat jullie voor een brusje voor Tygho en Mylan* gaan! Hoop voor jullie dat het snel raak is! en misschien ( of klinkt dat heel lomp of gemeen ) Helpt dat ook een beetje met het verwerken..
NOD lijstje... Oktober: 4-Oktober: Daisy87 (1e ronde, 1e kindje) 7-Oktober: Liefdeis (2e ronde, 1e kindje) 17-Oktober: Llaura (3e ronde, 1e kindje) 18-Oktober: Kimmey (ronde 23, 1e kindje) 19-Oktober: Ukkie87 (ronde 4, 1e kindje) 21-Oktober: Boefff (ronde 4, 1e kindje) November: 10-november: Mams136 (ronde 1, 1kindje & 1*) Heb mezelf bij op de lijst gezet en ben zo vrij geweest om em een beetje op te leuken
Dat klinkt helemaal niet gemeen. We zijn ons er van bewust dat een zwangerschap nu, mentaal heel zwaar zal gaan zijn. Maar ik denk dat dat over 2 jaar ook nog wel zo zal zijn, je trekt toch een wond open. Dus hebben we besloten gewoon niet te wachten en er weer voor te gaan. We zijn niet voor een 2e kindje gegaan om er op papiert 1tje bij te hebben...Mylan* hoort voor altijd bij ons, en is deel van ons gezin maar heeft niet dat verlangen vervult. De wens voor nog een kindje groeit met de dag. Al zal dat dan ons 3e kindje zijn.
Pfieuw gelukkig. En idd Mylan* is jullie kindje en die hoort bij jullie ondanks dat hij niet als bengeltje mocht blijven en nu een engeltje is. En omdat je toch met lege handen staat blijft die wens lijkt mij. En die wens word dan alsmaar groter dus ik geef je geen ongelijk! En nogmaals ik hoop dat het snel raak is!
Dankjewel Heb inmiddels al wat pendels, en allemaal voor binnen het komende half jaar, dus dat geeft wel goede hoop! Bovenop het feit dat ik bij Tygho in de 2e maand en bij Mylan* in de 3e maand zwanger was
@Mams.. Goed/mooi gedaan hoor !! Heeft er al iemand iets van daisy87 gehoord ?? *Wijziging, zag op het profiel van daisy dat ze alweer op cyclusdag 10 zit dus ze zit nu in haar 2e ronde* Liefdeis mag inmiddels op roze want die is zwanger !!! Oktober: 17-Oktober: Llaura (3e ronde, 1e kindje) 18-Oktober: Kimmey (ronde 23, 1e kindje) 19-Oktober: Ukkie87 (ronde 4, 1e kindje) 21-Oktober: Boefff (ronde 4, 1e kindje) November: 10-november: Mams136 (ronde 1, 1kindje & 1*) Zwanger: Liefdeis (2e ronde, 1e kindje)
@Mams.. Goed/mooi gedaan hoor !! Heeft er al iemand iets van daisy87 gehoord ?? *Wijziging, zag op het profiel van daisy dat ze alweer op cyclusdag 10 zit dus ze zit nu in haar 2e ronde* Liefdeis mag inmiddels op roze want die is zwanger !!! Oktober: 17-Oktober: Llaura (3e ronde, 1e kindje) 18-Oktober: Kimmey (ronde 23, 1e kindje) 19-Oktober: Ukkie87 (ronde 4, 1e kindje) 21-Oktober: Boefff (ronde 4, 1e kindje) November: 10-november: Mams136 (ronde 1, 1kindje & 1*) Zwanger: Liefdeis (2e ronde, 1e kindje) Zullen we hem zo doen??? Met een dikgedrukte onderstreepte kop per categorie en dan een lijst eronder??
Oke ga mn best doen als k t verpruts graag aanpassen hihi Trouwens MBCT ik zie nu pas dat jou dochertje op precies dezelfde tij geboren is als Sandro
Oktober: 17-Oktober: Llaura (3e ronde, 1e kindje) 18-Oktober: Kimmey (ronde 23, 1e kindje) 19-Oktober: Ukkie87 (ronde 4, 1e kindje) 21-Oktober: Boefff (ronde 4, 1e kindje) November: 10-november: Mams136 (ronde 1, 1kindje & 1*) Zwanger: Liefdeis (2e ronde, 1e kindje) Bevallen: 08-07-2011: Alessandro2011 Zoon 10-10-2011: MBCT Dochter
Hallo meisje! Hoop dat ik gezellig met jullie mee mag kletsen. Ik kom ook uit het bouwjaar 1987, en word eind deze maand alweer 24 27 December 2010 ben ik bevallen van onze prachtige zoon Eliyah. De tijd gaat snel want onderhand is hij alweer 9.5 maand. Ik heb al een beetje het een en ander gelezen en zie dat sommige bezig zijn voor een kindje! Hoop dat jullie snel in verwachting mogen zijn. @Mbct: Van harte gefeliciteerd met jullie dochter! Prachtige foto hoor! @Alessandro: Jij bent ook een kersverse moeder, Van harte Verder zal ik meer dan de helft vergeten zijn. Sorry! Groetjes Soekie
Zo kersvers ben ik niet meer hoor hihi Heb vandaag weer een dipjes dag.. Ik zie erg op tegen 24 oktober ( het gesprek met de psych ) en ben erg benieuwd wat er allemaal gaat gebeuren..
@MBTC Wauw wat geweldig meid, gefeliciteerd met jullie dochter !!! het is je dus wel zwaar gevallen !! maar je krijgt er weer heel wat moois voor terug he !! nee hier nog niks @mams Welkom schat toch even naar een andere Topic vertrokken? hoe is het verder met je meid?