September 2011 mama's

Discussion in 'De mama's' started by seentjuh, Oct 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Hoi Hoi,

    Welkom bij ons hier in het topic.
    Onze kindjes zijn op dezelfde dag geboren.

    Wat leuk dat ze van het cb zulke dagen organiseren. Lijkt mij gezellig om ook heen te gaan, maar volgensmij doen ze dat hier niet.
     
  2. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Welkom!
     
  3. Cos

    Cos Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    2,687
    0
    0
    Welkom Mamama !

    Mik ik zou ze even in de week zetten met wat afwasmiddel dan goed afspoelen. En geregeld uitkoken.

    J.aylen is niet in zn hummetje vandaag hij gloeit ook wat dus ik ga zo ff tempen als ik ga verschonen eerst maar ff voeden.

    Vind het maar niets als hij zo is hoor zo zielig.
     
  4. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Ik ben vandaag op na controle geweest bij de gyn, dat stelt ook geen ene reet voor zeg. Ik stond denk ik binnen 7 min weer buiten.

    *oh mooi kindje
    * hoe gaat het/hoe voel je je ?
    * is je bloeddruk nog eens nagekeken na de geboorte?
    * is het vloeien gestopt?
    * heb je nog klachten?


    En dat was het wel zo'n beetje. Gyn had dienst en werd gebeld. Dus ik mocht weer vertrekken.

    Die verdienen hun geld ook makkelijk ;)
     
  5. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    duimrijntje hier ook nutramigen (duur!) stinkt he ;) ?
    120 + 3 voor 3 weken is niet teveel toch.. ?? krijgt jinte ook ( en giet er niks van weg ) dat zei t CB tegen mij dat ze dat al mag hoor..
    (rare consultatieburo;s zeggen overal wat anders.. )

    difrax flessen mag je uitwassen ja.. gewoon weer goed naspoelen :)

    mariss, leuk een nieuws huis... maar wel druk dat geloof ik meteen.

    mamama welkom !
     
  6. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    gebakje beter toch ;) ik was al bang dat ik weer uit de kleren moet dan.. maar dat is gelukkig niet zo :D!
     
  7. rinke

    rinke Fanatiek lid

    Oct 9, 2010
    2,224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    hay nieuwe mama's welkom :)

    ik ga nog even na denken over de kolf...

    het slapen van vannacht zal wel toeval geweest zijn.. vond het ook wel lang hoor hihi maarja.. ze heeft er vandaag geen last van gehad :)

    vannavond komt gezellig even een vriendin koppie thee drinken :)
     
  8. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Ze zei: als je wil, dan kijk ik even hoor.

    Maargoed dat hoefte van mij niet.
     
  9. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    Wij krijgen de voeding nu 3 maanden vergoed van de verzekering, op voorschrift van de kinderarts dus. Na die tijd moet die provocatietest uitwijzen of het nog vergoed gaat worden. Heb het uitgerekend en voor dezelfde hoeveelheid als de nutrilon standaard betaal je voor nutramigen 45 euro!! Terwijl een pak nutrilon 10 euro is. Die voeding stinkt verschrikkelijk en het smaakt super vies!! Zou haast een schuldgevoel krijgen dat ik haar dit voorschotel :D.

    Denk trouwens wel dat Jinte zwaarder is dan Tessa. Tessa weegt nu 3770. Dus dan mag Jinte ook meer drinken. Tessa krijgt dus 600 op een dag en dat is voor 4 kilo. Dus dan heeft ze al ruim genoeg. Ze kan er ook goed mee door hoor. Ze kwam vanmiddag iets eerder, maar was logisch doordat we een voeding overgeslagen hadden in het ziekenhuis.
     
  10. Gizje

    Gizje Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    1,661
    0
    0
    Hallo dames,

    Ik wil ook graag mee lezen/schrijven hier, ben onverwacht toch een september mama geworden (was 6okt uitgerekend en 19 sept na een inleiding bevallen van ene dochter)

    Het lijkt me erg leuk om ervaringen uit te wisselen met moeders, ik geloof namelijk niet dat er een groep is vanuit het cb hier.
     
  11. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    En heb je zijn temp gemeten?

    Thanks, heb het flesje nu in een soppie staan.
     
  12. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Welkom!
    Gefeliciteerd met je dochter!

    Mag ik vragen waarom je ingeleid bent?
     
  13. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Sterkte meid, het is vreselijk dat je niet weet wat er met haar is. Dikke knuffel!
     
  14. mamama

    mamama Actief lid

    Mar 5, 2011
    151
    0
    0
    Wat een leuke reacties allemaal! Moet wel zeggen dat het reageren hier in een enorm tempo gaat zeg, binnen de kortste keren staan er weer een hoop berichten, erg gezellig!
    Zijn er meer mensen die bijeenkomsten van het consultatiebureau hebben? Hier zijn het dus 3 bijeenkomsten, maar qua informatie is het eigenlijk niet veel bijzonders, meer leuk om andere moeders te spreken, dat ze tegen hetzelfde aanlopen. Ook heel leuk dat er kinderen zijn van 4 weken tot 3 maanden, dan zie je ook meteen wat een verschil dat is!
     
  15. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Hey, ik hoor inderdaad goede verhalen over die puckababy, dan liggen ze toch helemala ingebakerd of niet
    Welke heb jij?
     
  16. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    Ik heb bij mijn zoontje zeer goede ervaringen gehad met de puckababy! Dat is een bakerzak en dus hebben ze nog enige bewegingsvrijheid, maar ze kunnen zichzelf niet wakker slaan zoals mijn zoontje telkens deed. Ik heb de eerste zak van 0-3 maanden gebruikt en de opvolger daarvan van 3-6 maanden. Toen mijn zoontje ging draaien hebben we vrij snel zijn armen los gemaakt. Toen dat helemaal goed ging, zijn we overgestapt op een gewoon slaapzakje.
     
  17. Gizje

    Gizje Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    1,661
    0
    0
    bedankt :)

    Bij de standaard controle bij de vk was m'n bloeddruk iets te hoog en er zat iets meer dan een spoortje eiwit in m'n urine, beginnende zwangerschapsvergiftiging blijkbaar. De gyn wilde me gelijk inleiden die dag, helaas duurde het nog 3 dagen voordat de kleine er was. Maar voor een gezond kindje maakte me dat eigenlijk niets uit (zie onderschrift)
     
  18. ukkie2009

    ukkie2009 Fanatiek lid

    Mar 10, 2009
    1,957
    0
    0
    Thuismama
    Zwolle
    Mamamam.. welkom! Hier ook een kindje van 1 september :)
     
  19. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

  20. rinke

    rinke Fanatiek lid

    Oct 9, 2010
    2,224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    Welkom nieuwe mama's die mee willen kletsen! Gezellig :)

    Hier net "laatste" voeding gegeven.. Ben benieuwd hoelang ze vannacht slaapt...

    Truste allemaal!
     

Share This Page