Hoi Hoi, Welkom bij ons hier in het topic. Onze kindjes zijn op dezelfde dag geboren. Wat leuk dat ze van het cb zulke dagen organiseren. Lijkt mij gezellig om ook heen te gaan, maar volgensmij doen ze dat hier niet.
Welkom Mamama ! Mik ik zou ze even in de week zetten met wat afwasmiddel dan goed afspoelen. En geregeld uitkoken. J.aylen is niet in zn hummetje vandaag hij gloeit ook wat dus ik ga zo ff tempen als ik ga verschonen eerst maar ff voeden. Vind het maar niets als hij zo is hoor zo zielig.
Ik ben vandaag op na controle geweest bij de gyn, dat stelt ook geen ene reet voor zeg. Ik stond denk ik binnen 7 min weer buiten. *oh mooi kindje * hoe gaat het/hoe voel je je ? * is je bloeddruk nog eens nagekeken na de geboorte? * is het vloeien gestopt? * heb je nog klachten? En dat was het wel zo'n beetje. Gyn had dienst en werd gebeld. Dus ik mocht weer vertrekken. Die verdienen hun geld ook makkelijk
duimrijntje hier ook nutramigen (duur!) stinkt he ? 120 + 3 voor 3 weken is niet teveel toch.. ?? krijgt jinte ook ( en giet er niks van weg ) dat zei t CB tegen mij dat ze dat al mag hoor.. (rare consultatieburo;s zeggen overal wat anders.. ) difrax flessen mag je uitwassen ja.. gewoon weer goed naspoelen mariss, leuk een nieuws huis... maar wel druk dat geloof ik meteen. mamama welkom !
gebakje beter toch ik was al bang dat ik weer uit de kleren moet dan.. maar dat is gelukkig niet zo !
hay nieuwe mama's welkom ik ga nog even na denken over de kolf... het slapen van vannacht zal wel toeval geweest zijn.. vond het ook wel lang hoor hihi maarja.. ze heeft er vandaag geen last van gehad vannavond komt gezellig even een vriendin koppie thee drinken
Wij krijgen de voeding nu 3 maanden vergoed van de verzekering, op voorschrift van de kinderarts dus. Na die tijd moet die provocatietest uitwijzen of het nog vergoed gaat worden. Heb het uitgerekend en voor dezelfde hoeveelheid als de nutrilon standaard betaal je voor nutramigen 45 euro!! Terwijl een pak nutrilon 10 euro is. Die voeding stinkt verschrikkelijk en het smaakt super vies!! Zou haast een schuldgevoel krijgen dat ik haar dit voorschotel . Denk trouwens wel dat Jinte zwaarder is dan Tessa. Tessa weegt nu 3770. Dus dan mag Jinte ook meer drinken. Tessa krijgt dus 600 op een dag en dat is voor 4 kilo. Dus dan heeft ze al ruim genoeg. Ze kan er ook goed mee door hoor. Ze kwam vanmiddag iets eerder, maar was logisch doordat we een voeding overgeslagen hadden in het ziekenhuis.
Hallo dames, Ik wil ook graag mee lezen/schrijven hier, ben onverwacht toch een september mama geworden (was 6okt uitgerekend en 19 sept na een inleiding bevallen van ene dochter) Het lijkt me erg leuk om ervaringen uit te wisselen met moeders, ik geloof namelijk niet dat er een groep is vanuit het cb hier.
Wat een leuke reacties allemaal! Moet wel zeggen dat het reageren hier in een enorm tempo gaat zeg, binnen de kortste keren staan er weer een hoop berichten, erg gezellig! Zijn er meer mensen die bijeenkomsten van het consultatiebureau hebben? Hier zijn het dus 3 bijeenkomsten, maar qua informatie is het eigenlijk niet veel bijzonders, meer leuk om andere moeders te spreken, dat ze tegen hetzelfde aanlopen. Ook heel leuk dat er kinderen zijn van 4 weken tot 3 maanden, dan zie je ook meteen wat een verschil dat is!
Hey, ik hoor inderdaad goede verhalen over die puckababy, dan liggen ze toch helemala ingebakerd of niet Welke heb jij?
Ik heb bij mijn zoontje zeer goede ervaringen gehad met de puckababy! Dat is een bakerzak en dus hebben ze nog enige bewegingsvrijheid, maar ze kunnen zichzelf niet wakker slaan zoals mijn zoontje telkens deed. Ik heb de eerste zak van 0-3 maanden gebruikt en de opvolger daarvan van 3-6 maanden. Toen mijn zoontje ging draaien hebben we vrij snel zijn armen los gemaakt. Toen dat helemaal goed ging, zijn we overgestapt op een gewoon slaapzakje.
bedankt Bij de standaard controle bij de vk was m'n bloeddruk iets te hoog en er zat iets meer dan een spoortje eiwit in m'n urine, beginnende zwangerschapsvergiftiging blijkbaar. De gyn wilde me gelijk inleiden die dag, helaas duurde het nog 3 dagen voordat de kleine er was. Maar voor een gezond kindje maakte me dat eigenlijk niets uit (zie onderschrift)
Welkom nieuwe mama's die mee willen kletsen! Gezellig Hier net "laatste" voeding gegeven.. Ben benieuwd hoelang ze vannacht slaapt... Truste allemaal!