Morgen schatjes Heb als een blok geslapen...eindelijk na twee nachten met minder dan drie uur slaap. Ik ben zo blij met het aantal follikels, nu moeten ze nog wel eieren bevatten Het gaat zo snel allemaal dat ik het nog amper kan bevatten. I love het korte protocol.... Natas jeetje wat een gedoe met die fotos zeg. Wel fijn dat jullie als er ook maar iets is meteen mogen komen. Sik alles goed met je mik . Balen van wat langzamer herstel maar alles voor goede doel he. Pukkels.......ken je de bakerpraatjes.....dan krijg je een meisje Lieve verhuisnyn. Smak voor joe en de drukte! Ladyz ik vroeg het ja....en jeetje ben er stil van * huil * Wat erg wat je vriendin allemaal voor haar kiezen krijgt . Hele dikke knuf meis. Emma dit weekend ongi en dan weer op voor cryo toch?? Heb je vast. Enne deze ava is ook mooi!! Lauwtje je bent zo stillllll....zou het??? Spannend meis. Ben zo benieuwd naar fritsie!! Anne als je je op iets instelt en vervolgens is het niet zo dan is dat zwaar klote. Ook met je lichemalijke ongemakken... Sterkte nog even met die laatste loodjes Jo in mozambique....ik volg dr blog Sabrien aan t genieten van verlof??? Sil gelukkig je mannetje vandaag weer beter te pas. Hopelijk blijft dat zo Loesie lekker druk?? Verjaardagsvoorbereidingen voor je kleine mannetje.. Wat leuk dat ie wil stappen stappen... Klingelringel druk druk...hoe is t met schilderij? Ben je nog verwend op verjaardag?? Taaltje druk met werken schatje? Hoe is t met meisjes en met jou mop?? Lieve blijerd...je hebt t zo druk. Kun je jezelf nog wel wat rust geven. Zeker met je lagere hb. Goed op jezelf passen laiverd Marjah wat fijn een prikker en dat t kan van dr P... Liefbrigth smakkie voor joe in je holletje...weet dat je met hoofd al bij volgende poging bent maar toch. Je had veel vertrouwen in deze dus....t is en blijft dikke mok Als ik iemand vergeten ben....niet expres t is uit mn blote hoofdje....
@bright: gewoon doen wat goed voelt, we weten dat je wel in de buurt bent @sil: petje af hoor en nog een vraagje; hoelaat lig je dan s'avonds in bedje? @alex: lekker geslapen, mooi want dan heeft je lijf genoeg energie om een dozijn eieren aan te maken @marjah: wat fijn dat je zo'n snelle reactie hebt gehad en dat die zondag dan dus toch nog op tijd is!! Hiero: gebeld door dermatoloog en ze denken ( nu ze de foto's hebben gezien ) toch aan muggesteek waarbij stofje in lichama gespoten is die de plekjes verspreid heeft. Zou verder geen kwaad kunnen maar wij denken dat het toch iets anders is maar laten het maar over aan de artsen.... Wel zei ze er duidelijk bij dat, als het terug komt, ze ons graag wil terug zien om het in het echt te bekijken. Hopelijk word dat niet het geval. We zullen zien maar dan is het wel een taai stofje want het is half augustus al begonnen..... Maar goed: vandaag vrij dus mw ligt nu nog even een dutje te doen en daarna gaan we even naar (o)ma toe.
heb vele van jullie een privebericht gestuurd, maar ben er 2 vergeten, dat komt omdat ik maar 5 namen per keer kon doen, dus weet niet meer wie ik wil of niet gehad heb... Is het misschien een idee om dit topic blij de clubs te starten? Dan schijn je iets aan te kunnen vinken waardoor je alleen mee kan lezen als je lid van die club bent... ik laat het even hierbij.
Ik ook gelezen! SMAK voor Loesie!!! Natas, wat vervelend dat je nu toch eigenlijk weer 'afgewimpeld' wordt. Maar wellicht is het wel van een muggebeet. Laten we het hopen! En anders bij het eerste de beste krentje weer terug! Knuffel voor jou! Alex, fijn dat je zo lekker hebt gelapen schatje! Bright, holletje is heul lekker op z'n tijd. Gewoon doen! Knuffel ook voor joe! Sil, jij echt supermama!
Natascha Ik ga tussen 22.00 en 22.30 naar bed (en heus niet altijd meteen slapen ) ik heb een club gestart en iedereen een uitnodiging gestuurd die ik in mn lijstje heb... dus als iemand zich geroepen voelt geef even aan want de club is besloten en alleen toegankelijk op uitnodiging
sil; ik heb geen bericht van je gehad of duurt de verwerking wat langer??? en anders...kom maar op met die uitnodiging
klinkt wel spannend en tikkeltje stoer; een club waar je lid van moet zijn en daar moet je eerst voor uitgenodigd worden. wauw!!
yes, ik hoor er ook bij!! Stond met net aan te kleden en mijn oorbellen in te doen, liet ik er 1 in de pleepot vallen, lekker fris Vorige week ook al met mijn horloge Dus als iemand iets ruikt......
Hee meiden, Heb even een vraagje aan jullie. Wij willen voor de laatste ivf-poging graag de punctie en tp in dusseldorf doen. Heeft iemand hier ervaring mee die ook verzekerd is via interpolis? Nu kan ik een aanvraag indienen alleen ze hebben geen contract met de kliniek in duitsland. Weet dat er ook een dusseldorf topic is maar kan dat niet vinden.. Zou graag ervaring van iemand horen. Alvast bedankt! Liefs Milla
Hi Milla, Allereerst, ik vind het zo verdrietig hoe het bij jullie is afgelopen! Een hele dikke knuffel! Maar ik begrijp dat je er toch ook wel hoop uit put voor de volgende poging. En dan nu aan het kijken om die in DD te doen? Ik heb geen ervaring met Interpolis, alleen met Menzis. Maar dat dateert ook alweer uit 2009 (toen heb ik mijn laatste vergoede poging gehad). Maar ook zij hadden geen contract met DD (volgens mij heeft DD geen contracten met NL verzekeraars). Je moet dus even goed in je polis kijken wat er vergoed wordt. Sommige vergoeden het DCB bedrag wat er staat voor een ICSI in NL (destijd iets van 2500 euro, maar ik weet niet was het nu is, volgens mij wel veel minder, iets van 1500 euro ofzo). Sommige vergoeden maar 75% van het DCB bedrag. Weer andere verzekeringen vergoeden 200% van het DCB bedrag mits je aanvullend verzekerd bent. Kortom, gewoon even navragen wat Interpolis vergoedt. Let wel op, een ICSI in DD kost een vast bedrag. Of je nu wel of niet de FM's daar doet en of dat er nu 1, 2 of 3 zijn. Vorig jaar kostte het standaard iets van 2300 Euro. Ik weet de exacte bedragen niet meer Maar...als je in NL de FM's doet, dan kan dat wel van je vergoeding afgaan. Bv bij Menzis was het zo, dat ik daardoor heel veel zelf moest betalen (wel 1000 euro bijlappen bij een vergoede poging!). Dus soms kan het wel voordeliger zijn om de hele behandeling in het buitenland te doen. Sorry dat ik niet specifieker kan zijn. Misschien gewoon even bellen naar Interpolis en goed doorvragen over de vergoeding. Succes! Ik hoop dat DD jullie het o zo gewenste beebje mag brengen!!!
hi schat! bel me dan even! je krijgt sowieso het nederlandse bedrag vergoed, de rest moet je bijbetalen. maar, een beetje crea met bepaalde zaken helpt (tips te over, van meerdere dusselmeisjes, maar niet in t openbaar!) zie ook dusseldorftopic. en loesie, sil, sik en nog meer hebben VEUL ervaring. (ook met de rekeningen) geloof wel dat ik een van de weinige ben (?) die combi met NL heb gedaan? enne, via antiek was dat dus wel wat duurder. hebben per poging zeker 500 zelf betaald. maar sommige ziekenhuizen gebruiken dd echt als punctie/tp-plek, als ze zelf geen ivf doen. zoals heerenveen. in dat geval is het meestal (op narcose (200e) voor punctie, heerlijk!! ) wel kostenloos. eigenlijk moet je dan vooral met je eigen ziekenhuis overleggen. kan me wel voorstellen dat ze niet willen meewerken (beetje op de echodildo getrapt als je dat wil misschien) maar dan zou je kunnen switchen. dat lijkt me helemaal niet een gek plan... ook al weet ik hoe gek je op het RB bent.. .maar toch (denkt aan de weggegooide/niet ontdooide cryos..) het is geen wonder dat ik giga pro-buitenland ben (gent kan ook!) wegens hun invriesbeleid... als ik geen succes had gehad was dat misschien anders geweest hoor. als je wil bellen, gil dan even! maar nu ' mijn succes ' uit haar bloemenvogelhuisjesbedje halen dus KNUF EN SWAF op de rest!!!!
Klingel ik heb ook combi gedaan met hengelo -DD alleen punctie en tp en diepvries in DD de rest allemaal in mn eigen ziekenhuis waren allemaal stiekeme pogingen he dus werk bijv mocht niks weten kreeg NL tarief vergoed alleen ah werd niet vergoed voor de rest koste me het niet al te veel en werden mijn echo's in nl allemaal vergoed Moet wel eerlijk zeggen dat ik een van de weinige ben geweets die het gelukt is om een 4e complete behandeling vergoed te krijgen van de verzekeraar en dat allemaal dankzij een foutje van de staat Dank je wel regering whahahahaha
Nu hoorde ik van iemand via PB ( mag ik naam noemen?) dat er ook een samenwerking mogelijk is met geertgen en dusseldorf. Dat is hier vlakbij dus misschien ga ik daar een intake aanvragen. Dusseldorf kan ik op zijn vroegst intake vastzetten op 10 jan (!) Wie zei dat ze daar geen wachtlijst hadden, die tijd is ook voorbij helaas.. Druk aan het orrienteren dus en alle tips zijn welkom! Wat ik wel moeilijk vind om eventueel van af te stappen, is dat we in Nijmegen nu helemaal in de molen zitten, en dus ook meteen door kunnen voor de laatste poging. Hoe teleurgesteld ik ook was over de weggegooide embryo's, ik was wel zwanger.... Dus het idee dat ik het laat schieten en daarmee een eventuele zs uitstel vind ik ook heel moeilijk, vooral op dit moment. Het liefst trek ik meteen door en zie al die vertraging ook niet echt zitten.. Haha kling, jou bellen kan! Maar heb het idee dat je je ondertussen mijn persoonlijke hulpverlener moet voelen Gaan zeker binnenkort even bellen, al is het maar voor de slappe klets..!
Milla ik zou zeker een gesprek aangaan bij Geertgen kan je kijken wat voor een gevoel het je geeft, ik vond de combi hengelo DD geen probleem wel fijn dat ik niet voor elke echo van 5 minuten 1,5 uur in de auto moest
Milla je mag me noemen hoor Ik snap je helemaal.....je wilt door door door Voor ons was dat toen de reden na heel veel twijfel na tweede poging om toch de derde in ons oude ziekenhuis te doen. Konden meteen door bekend en vertrouwd. Succes met orienteren en keuze maken