Januari 2012 mama's!!!!!!!! deel 2!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by miniM, Aug 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wen29

    Wen29 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    2,291
    0
    0
    Jep! roep soms gewoon, OE! AAI! zo hard kan ze trappen. Zie de buik ook echt bewegen. Voelt soms als halve aardverschuivingen als ze een stukje opschuift..hahahaha.. En steken soms ook echt harde stukjes uit.

    Plaste zondag bijna in mijn broek, ze gaf vanuit het niks opeens zo trap om mijn blaas. Moest klein sprintje trekken om niet in me broek te plassen..
     
  2. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    haha grappig he!!!!!!!!!!!!!! mijn buik beweegt vaak als ik op bed lig heel veel, en ik voel hem inmiddels ook snachts, dat had ik nog niet eerder haha! nu is hij ook aan het zwemmen of aan het boksen, of aan het draaien, kweenie wat ie aan het doen is!!!

    net gelezen dat een kennis, vandaag mamma is geworden van haar 2e!
     
  3. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    hahahahaha grappig!!!! hier ook meer plassen als normaal maar dat is te overzien hihi! ik ga ff lekker kroelen met de hond, die is zo kroelerig momenteel!!
     
  4. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    hihi, doordat mijn placenta nu anders ligt kan ik goed voelen wat hij doet en waar hij ligt echt een verschil!!

    Ik voel het als hij zich uitstrekt....dan krijg je uitstulpingen en een druk gevoel op die plek. Gewoon spelen met de handjes, dat is een soort van aanhoudende vlinder gevoel maar word steeds harder hahaha.

    En echt schoppen, wat ie dus nu aan het doen is..dan beweegt gewoon mijn buik helemaal, echt bubbels op mijn buik aan de buitenkant die meteen weg schieten en dan weer stukje verder terug komen enz...

    En het omdraaien...dat is vervelend aan het worden, voel ik vooral snachts omdat ik nog half op mijn buik slaap en het dan echt voel. Is een enorm eng gevoel, alsof er iets tegen de buik wand aan schraapt maar dan aan de binnenkant.....tenminste ik vind het eng hahaha.

    En eergisteren de hik! Herken het schokken van dochterlief, maar die deed echt hikken en verder niets..soort van ritmisch getik in je buik. Vooral onderin voel je dat vanwege het hoofd wat dan beweegt. Maar boyke vind de hik niet leuk denk ik....hij schopt en kriebeld en beweegt meteen iedere keer na een hikje....druktemakertje!!
     
  5. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    ghehe, erg he! moet je aan het eind voelen als haar kopje er constant tegenaan ligt en ze ff lekker om gaat draaien (om haar eigen as...niet van boven naar beneden...koppie moet beneden blijven he!) :$

    trouwens, ik verlies constant urine helaas...moet echt speciale verbandjes dragen...herken het van de vorige keer enkel is het nu erger geworden. VK zei dat dat kan (kan ook bijna niet plassen als ik ga..moet mezelf dwingen eens per 2 uur te gaan plassen want ook geen aandrang dus meer) kleine ligt waarschijnlijk of baarmoeder tegen mijn blaaszenuw aan...en moet dus goed bekken oefeningen doen (die had ik gelukkig al....) hopelijk na de bevalling is het dan snel over..anders weer fysio....;)
     
  6. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    moi, gefeliciteerd aan je kennis! en kroel ze!!
     
  7. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    haha ik zie nog niet die voetjes hoor, mijn placenta ligt voor/hoog, dus die heb ik nog niet ontdekt... wel lekker druk in mijn buik heerlijk!
     
  8. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    Jan 7, 2011
    11,704
    3,816
    113
    Female
    @ Antares: WAT leuk zo'n verrassingsecho!

    @ Bewegen: dametje staat al een tijdje vol op mijn blaas en ligt met haar hoofdje onder mijn maag... lekker maagzuur.
     
  9. Wen29

    Wen29 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    2,291
    0
    0
    hahahaha ja precies, dat bedoel ik met die halve aardverschuivingen..:p

    Ik merk dat als ik op me zij ligt, ze vaak gaat protesteren. Komt goed uit moeders ligt ook het liefst op haar rug.

    Heb net de fysio gebeld, kan maandagmiddag terecht om ff de boel los te gooien. Kan wel vol blijven houden dat het geen pijn doet, maar toch wel...:)
     
  10. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    hihi aardverschuiving...ja daar zou je het mee kunnen vergelijken hihi.

    Goed zo! hopelijk heb je er baat bij...reken wel op eerst intake en daarna gaan ze pas kijken he......
     
  11. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    @antares, wat gaaf zeg, echt een verassing! leuk
    @beweging, ja hier ook steeds meer. vandaag ging echt mijn hele buik op en neer (inderdaad aadverschuiving idee haha)
    @luieremmer, wij hebben gewoon een ouderwetse luieremmer. gewoon emmer met deksel (een van hema een van babydump) werkt echt perfect! geen luchtjes, geen dure zakken. wel ruik je het natuurlijk goed wanneer de deksel eraf gaat maar doe poepluiers gewoon buiten weg (en de eerste maanden stinkt het bijna niet) hebben een onder en een boven.
    @shoppen, hebben nog erg veel van sem dus hoef niet veel te halen... heb tweede babykamertje en een dubbele wandelwagen moeten halen en voor de rest alleen maar klein grut nodig. wel goed voor de portemonee! ;)
     
  12. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    @escal ja wij hebben geen eerste, dus heb zelf nog niet zoveel... heb wel een hoop van mijn lieve zus gekregen gelukkig!
     
  13. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    thnx meiden

    @Wen dikke knuff voor jou meis!
    @Antares leuk zeg een verassings echo :D
     
  14. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    @nadesy evi is geboren bij onze bekenden ;)
     
  15. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    ik moest ff denken hahaha owh ik ga gelijk even spieken :D leuk:D
     
  16. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    @Moi owh zie al dat er nog niks van op staat haha hoe jij weten vertell
     
  17. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    @nadesy hahahahaha gevonden????
     
  18. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    ikke heb de andere mamma op fb :D en die heeft een foto geplaatst
     
  19. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    @Moi jaaa kijk dat is oneerlijk hahahaha leuk zeg voor ze een jongen en nu een dochter :D
     
  20. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    Jul 19, 2010
    4,213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    ja gaaf he!!!!!!!!!!!!! ben wel blij voor ze hoor!!
     

Share This Page