Annedore op weg naar moederschap

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Annedore, 19 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    @Anne & Ella: Jaaaa, ik herken het helemaal. Ben ook 100% klaar voor moederschap en wil het liefste NU NU NU bevallen, hihi :D. Kamertje is af, alle kleertjes zijn gewassen, koffertje staat klaar. Jammer dat je niet via een aanknopje op je lijf zelf de bevalling kan in gang kunt zetten ;).

    En inderdaad het is zooooo'n bijzonder en mooi idee dat wij straks ook "gewoon" mama's mogen worden! Na zoveel wanhoop en het eindeloze wachten straks ons eigen kindje in onze armen. Dus, ja Anne wij gaan ons er sowieso doorheen slaan, bring it on zou ik zeggen :p!!

    Geniet nog even van je weekend samen met Anneman, want de kans is groot dat dit jullie laatste weekend met zn tweetjes is!

    @ Ella: Heel gek maar zoveel meiden om me heen hebben net zoals jij pas na uren zelf proberen een spoed ks gehad. Ik heb geen flauw idee wat de statistieken zijn, maar als ik van mijn omgeving utiga - komt dit echt vaak voor. Ach, uiteindelijk gaat het natuurlijk alleen om het eindresultaat (hoewel ik - als ik toch een ks krijg- die dan liever meteen maar krijg).
     
  2. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    super spannend Nana!
    enne , wat apart zeg dat je zoveel meiden kent die ks hebben gehad? na een hele bevalling zeg maar?
    ja idd , dat heb ik ook vaak gedacht! toch maar een KS , nou dan mag ie ook gelijk gezet worden ;)
    jij ook alweer bijna 38 weken!
    wat gaat het toch snel!
     
  3. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    anne , heel veel succes voor morgen bij de gyn!
    wens je dat nu al ff , want moet straks weer werken en weet niet of ik er vannacht nog aan toe kom om achter de computer te zitten!
     
  4. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Dankjewel! Lief van je :)
     
  5. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    hihi zit er toch nog ff achter! ;)

    maarre succes meid!!
     
  6. carma

    carma Niet meer actief

    Suc6 Anne xxx
     
  7. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Dank meiden :)
     
  8. natascha01

    natascha01 Bekend lid

    13 sep 2008
    797
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    zuilichem
    suc6 annedore, je wete wara je het voor doet en ik vond het ene prachtervaring!!! Zet hem op meid!
     
  9. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Flinke teleurstelling:

    Zouden we vandaag een datum prikken voor inleiding. Ziet de gyn daar ineens toch geen reden toe. Weer naar huis met afspraak voor maandag.

    Had niet verwacht dat ik het ooit zou zeggen, maar ik ben er echt klaar mee :( Zit al 5 weken thuis niks te doen en pijn te lijden.
    Nou hoef ik DAAR niet voor ingeleid te worden, maar DAT de gyn andere redenen had om me in te leiden, dat kwam mij wel heel goed uit ;)
    Maar nu ineens is er geen reden om deze week nog in te leiden en dat is dan wel een flinke teleurstelling als je je er op ingesteld had....

    Ik waggel en verveel me wel voort....
     
  10. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    He bah, wat een teleustelling! Wilde juist even kijken wat jouw datum zou gaan worden :(. Was dit dezelfde gyn of had je een ander? En gaf ie ook een reden waarom hij ineens van gedachten was veranderd :(. Stomme gyns soms ook, grrrr. Heb tijdens behandelingen ook zo vaak tegenstrijdigheden gehoord- geeft ook altijd een lekker doordachte en betrouwbare indruk, zo'n wispelturige arts... Kan me voorstellen dat je flink baalt. Heb je een nieuwe afspraak voor volgende week? Misschie is ie dan weer van gedachten veranderd. Maar hopelijk wordt je mannetje het zelf zat en zet die de boel zsm in gang!
     
  11. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    huh???????

    wat balen zeg! :(
    nou kan me voorstellen dat je ontzettend baalt!
    bedoel , je stelt je er toch wel op in....

    nou meis... HEEL VEEL SUCCES MET DE ALLERLAATSTE LOODJES!!!

    ze zijn zwaar..... MAAR jullie zoontje komt spoedig!!!!
     
  12. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Wat een lieve reacties van jullie :):)

    Ik had dezelfde gyn als anders. De reden was dat 'chuckie' in vergelijking met 8 dagen geleden niet groter was geworden. Dus nog steeds 8 pond nu. Hmmm...zit dus nu te denken....niet groeien lijkt me ook niet oke. Nou ja, volgende week maar zien dan :(

    En idd.....wie weet laat ie uit zichzelf zijn koppie eerder zien :)
     
  13. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    Ik zou me niet teveel zorgen maken over dat hij niet is gegroeid. De gyn zou je echt niet zomaar laten gaan, als dit reden tot zorgen was. Bovendien zijn die schattingen volgens mij ook niet super nauwkeurig, dus ik kan me voorstellen dat als hij een klein beetje is gegroeid dit gewoon niet goed te zien is. En het is ook normaal dat het op het laatst allemaal wat minder snel gaat - gelukkig maar, want anders zou het straks helemaal moeilijk bevallen worden.
    Laten we hopen dat ie gewoon snel zelf bedenkt dat er buiten veel meer te beleven valt dan daarbinnen :p.
     
  14. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    helemaal met Nana eens meid! ;)

    de gyn laat je echt niet zomaar gaan hoor!!
    al kan ik me voorstellen dat je zwaar teleurgesteld bent...
    je stelt je er toch wel op in he op DE datum!
     
  15. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    Nou hier ook een fikse tegenvaller bij de controle. Kreeg te horen dat mn bloeddruk ineens te hoog was (140/90) en er eiwitten in mn urine zitten, pre-eclampsia volgens de vk :(. Ben nu officieel overgedragen aan het ZH en moet overmorgen weer voor controle en dan misschien opgenomen worden als het erger is. Bah, die had ik echt niet zien aankomen, want ik voel me nog best redelijk. Ik was sowieso al van plan in het ZH te bevallen, maar nu ben ik officieel overgedragen aan het ZH (on the bright side hoef ik nu niet te betalen voor een verloskamer ;)). Gelukkig was alles goed met mn meisje. Ik hoop vooral dat zij hier niets van meekrijgt en helemaal gezond blijft!!! Ok, einde ego berichtje :p.
     
  16. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Oh jeetje Nana :( Sterkte meid! Laat je maar goed verzorgen hoor! Ik vind die bloeddruk trouwens wel meevallen :( Maar ja, die eiwitten he....da's niet zo goed! Nou, misschien beval jij straks nog wel eerder dan ik ;)

    Want hier zit de baby er nog steeds in! En ik zit met mijn handen in het haar over mijn 2 katten die eten weigeren terwijl ze medicatie krijgen en verder niet ziek zijn. Maar als dit zo doorgaat worden ze vanzelf wel ziek met alle gevolgen van dien. Dat kan ik toch niet trekken zo tegen de bevalling aan, of erger nog...straks in mijn kraamweek :(
     
  17. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    HUH??
    ik had net een heel verhaal getypt....

    maarre Nana wat een tegenvaller!
    De onderdruk is wel vrij hoog toch? En dan die eiwitten in de urine :(
    sterkte meid! Je zult nu wel meer controles krijgen??
    Wel fijn hoor dat je nu onder goede controle staat!
    Fijn dat alles goed gaat met jullie meisje!
    Nogmaals sterkte hoor!

    Anne , ooo dat meen je niet van je katten :(
    kan me voorstellen dat je dat er nu niet bij kunt hebben! Hoogzwanger en dan die zorgen om je katten :(
    kun je niet ff bellen met de dierenarts? Miss dat zij een tip hebben om de katten wel te laten eten?
    sterkte meid!

    Hier lekker vrij.
    hectische dagen gehad! zowel op het werk als in de familie.
    verder zit ik hier met een ziek jochie thuis... zo zielig! Hij is erg verkouden en benauwd.
    Hopelijk gaat het snel over!
     
  18. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    @Ella: zijn al met 1 kat bij DA geweest en hebben elke dag telefonisch contact. Het moet nu echt beter gaan, anders volgt bloedonderzoek. Leuk....50 euro per kat :$ Ik merk dat ik het echt niet zo goed trek op dit moment. En ik ben wel wat gewend met zieke huisdieren. Maar niet met zieke huisdieren in combinatie met bijna moeten bevallen en me zelf beroerd voelen :(

    Beterschap voor je mannetje! Zo zielig als ze ziek zijn!
    Hopelijk geen ernstige dingen in je familie?
    Geniet lekker van je vrije dag(en?) :)
     
  19. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    oooo wat erg zeg :(
    je kunt echt bijna niks hebben he als je op het punt van bevallen staat... (herken het hoor!)
    Hopelijk gaan jullie katten HEEEL snel eten! en zijn die dure onderzoeken niet nodig!
    bijna 39 weken meid!
    de eindlijn is in zicht!!!
    zo gaaf joh als je EINDELIJK je mannetje kunt vasthouden!!!

    ja echt zielig hoor als hij ziek is...
    hij heeft het wel vaker benauwd. moeten we wel in de gaten houden. ook in rust zeg maar. Dan hijgt hij soms heel erg!
    maar zn longen klonken maandag schoon....
    na ja hopelijk zakt het snel af!

    ja in de familie zijn wel wat ernstige zaken.
    de man van mn nicht ligt op sterven , 35 jaar en 3 kleine kinderen, heeft al een jaar kanker en het zit echt overal.... zo erg! moet telkens bijna huilen als ik er aan denk. we leven zo met hun mee. maar het einde is in zicht. het kan zo gebeurt zijn zeg maar.
    Verder is mn oom opgenomen met hartstilstand.... ook dat was/is vrij ernstig aangezien hij al lange tijd met zn hart ''klooit'' (om het zo maar even te zeggen ;) )
    Verder was de afgelopen dagen mn neefje (2 jaar) opgenomen (3 dagen) in het ziekenhuis , wegens ernstige benauwdheidsklachten... Hij mag GELUKKIG vandaag weer naar huis!
    al met al een flinke ziekenboeg! (dan valt dat van ons in het niet hoor , dat snap ik heel goed, maar toch niet leuk allemaal)
     
  20. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Oh Ella, wat een erge dingen allemaal :(
    Man van je nicht, 3 kindjes....vreselijk!
    Dus al in de fase van afscheid nemen en wachten op.....?
    Mijn s.moeder is aan kanker overleden, ik weet dus helaas wel iets van hoe dat voor de familie is. Niet te onderschatten :( Heel veel sterkte!
    En ook met je oom, dat is ook erg!
    Gelukkig mag neefje weer fijn naar huis :)

    Dan is benauwdheid idd in vergelijking niet zo erg, maar zo moet je het niet bekijken he ;) Jouw mannetje is net zo kostbaar als ieder ander leven en alle pijntjes en ongemakjes die hij heeft wil je hem als moeder liever besparen natuurlijk ;) Lekker vertroetelen!
     

Deel Deze Pagina