He Lady's De afgelopen dagen heb ik vreselijke steken in mijn onderbuik ( soort ongi steken maar dan heel heftig) het houd maar even aan en dan is het weer een dag weg.. Kan het zijn dat ik zwanger was/ben en een miskraam heb gehad? Ik heb hier echt totaal geen ervaring mee en hoop op jullie hulp! groetjes!
ik denk dat het onmogelijk is om hier antwoord op te geven steken kunnen ook aan je darmen liggen kan een miskraam zijn maar ook nog andere dingen dus denk niet dat hier een antwoord op te geven is mischien even naar de dokter
Zolang je niet hebt gevloeid, is er geen miskraam. Ongisteken of bandenpijn kan voorteken zijn van een miskraam, maar evengoed van een naderende menstruatie of een zwangerschap.