november mama's 2011 Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door moontjemoon, 5 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. linde90

    linde90 Niet meer actief

    Pamsie, die inzet gaat toch over de hoes?
     
  2. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad

    geen idee, we hadden hiervoor een onbekend merk dus heb geen ervaring met maxi-cosi zelf. maar als je die inzet eruit haalt waar moet je hem dan weer aanvast maken??
     
  3. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    ohhhhhhhhh die hoes in elkaar zetten van de maxicosi, wat een drama!! heb de eerste keer ook echt de beschrijving via t internet erbij gehad.... pfffff

    inderdaad leuke laarsjes!
     
  4. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    2.559
    0
    0
    Jeetje, ben je er ff tussen uit gelijk weer een paar pagina's erbij. Stelletje kletstantes ;)

    @Meriam: Ik kan ze gelukkig nog normaal aan doen maar als mijn buik in de weg zit dan ga ik zitten en leg mijn voet op mijn ene been enz.
    Weet trouwens niet of het "normaal" is dat ze het hoofdje zo kan terug duwen, iedere vrouw zit anders in elkaar.

    @Hanna: Geen ervaring mee maar als ik weet dat ze hier in de buurt een tafel hebben waar je je buik in kwijt kan dan ren ik daar naar toe ;) Lijkt mij heerlijk om nu gemasseerd te worden maar ja er zit nu eenmaal wat in de weg. Wel ga ik soms in een massage stoel van mijn schoonouders zitten, is ook erg fijn maar ja dat haalt het natuurlijk niet bij de "real deal" ;)

    @Ricmar: Weet nu dat je voetmassage wel gewoon kan doen (beetje voet masseur/reflexoloog weet waar ze op moet letten) zolang je het gebied onder je enkel maar met rust laat, daar zit dus de plek voor je BM.

    @Lara: Geen tips, hier ook last van bekken 's nachts. Als ik dan ook op sta dan hoor ik een harde knak die bij de stuit weg komt, net of alles weer goed schiet of zo. Weet iig wel dat met een kussen tussen de benen het er niet beter van word.

    @Mothertobe: Dat heb ik nou ook, ik krijg dan ook schoppen als ik even iets in elkaar zit. Vind het trouwens ook heel vervelend als een broek/rok een beetje strak zit net boven mijn schaambot als ik ga zitten, dan heb ik echt het idee dat ik ukkie aan het wurgen ben ofzo. Oftewel ik kan niet al mijn kleding meer aan :(

    @pamsie: Bedoel je met inzet de stoelverkleiner?? Ik heb hier o.a ook een 2e hands maxi cosi (cabrio fix) en die had ik ook helemaal uit elkaar gehaald. Dan moet je eerst de hoes er omheen doen wat al een heel gevecht is, daarna de gordel erdoor heen en dan gaan de gordels weer door de inzet/zitverkleiner.
     
  5. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @ikke: ja ik bedoel dat babyinzet ding. met die stoffen rand waar het hoofdje tussen moet vallen. maar die moet dus boven de hoes begrijp ik?
     
  6. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    2.559
    0
    0
    Yep, die is nog het makkelijkst te monteren.
     
  7. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @ikke: thanks het is gelukt. hij zit nu boven de hoes, maar ik heb hem wel onder de trappelzak gedaan. want als het warm weer is gaat die er nog ff uit.
     
  8. linde90

    linde90 Niet meer actief

    Pamsie, bedoel je de verkleiner of niet?
    Die doe je gewoon met de gordels vastzetten, de 2 bovenin.
     
  9. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad

    ja ik bedoel de verkleiner, maar probleem is al opgelost thanks voor het mee denken.
    hij zat ook al vast maar ik wist niet hoe ik dat met de hoes moest doen:p
     
  10. linde90

    linde90 Niet meer actief

    oeps, te laat mijn bericht gepost hahaha
    maar het is dus gelukt!
     
  11. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    2.559
    0
    0
    Hier zit hij ook nog onder de trappelzak, is toch wel handiger want dan kan je je kindje met zak en al uit de stoel halen en anders neem je steeds die verkleiner mee.
     
  12. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    ja precies, ik geloof dat ik eindelijk haha helemaal door heb hoe het werkt:p
     
  13. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    hmmm ben aan het bedenken of wij m in of buiten de zak hebben.... heb wel allebei de keren de kleine de eerste rit in de zak hebben gehad.... dus dan zal dat deze keer ook wel zo zijn..... straks maar es even kijken hoe ik t allemaal heb zitten ;)
     
  14. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @katemans: haha ja zou ff kijken, ik wist nog niet hoe het werkte dus ben blij dat ik nu dus alles erop heb zitten en niet dat het nog gedaan moest worden als de bevalling begint. want ik had het manlief al helemaal niet zien doen:p
     
  15. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Ja ik! Heb er vorige week eentje had bij Alant Massage - Alant Massage Groningen. Tip voor alle noordelijke mama's! Zit in Groningen.
    Was echt zooooooo lekker!
    Een tafel met een gat voor je buik en twee voor je borsten, ruim een uur uitgebreid gemasseerd voor 55 euro.
     
  16. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    lol erg he die mannen ;) weet dat alles er in zit en compleet is.... maar was aan het bedenken of die verkleiner nu in of buiten de voetenzak was..... kan eventueel nog na de bevalling worden bekeken hahaha, niet dat die voor mij binnen nu en een paar dagen gaat beginnen.... ben benieuwd of madam überhaupt goed ligt morgen..... ben ook benieuwd wat ze dan er aan gaan doen....
     
  17. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @katemans: spannend, maar morgen dus een liggingsecho? en ach ze komt vanzelf toch:p
     
  18. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    nou ja vanzelf :p
    Hoop gewoon dat ze zich weet te gedragen tot de bevalling ;) daarna mag ze wel weer dwars gaan liggen :D
     
  19. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    @moontjemoon je moet vooral doen waar jij je goed bij voelt, maar als jullie al gewend zijn aan de naam en je ziet de mensen niet zo vaak zou ik het gewoon zo laten. Ja is erg onhandig en vervelend :/

    @Hanna geen choc. kruidenoten meer eten jongedame :p

    @marieke vervelend dat hij zo weinig doet :(

    @nikkijane heerlijke foto's op FB!

    @MtB nee helaas niet. Goed slapen en rustig aan doen, tja ik doe mijn best haha, maar als zoiets gebeurt dan gewoon meteen liggen en op mijn zij, dan trekt het vaak na een tijdje bij.

    @Beertje wel komen spammen straks he :D

    @ricmar jeee verlof :D

    @napoleon fijn dat je je iets beter voelt! rustig aan!

    maagzuur: deze week minder gelukkig!

    @Ikke ik heb geen lekkende borsten. Bij de eerste niet gehad en nu ook niet. Hoeft ook niet maar kan erbij horen dat ze lekken. Niks aan de hand :) Ik heb geen lekkende gehad en 11mnd BV gegeven ;) Zegt dus ook niks over of je straks genoeg hebt of niet

    hoes MC onlangs gewassen en idd een gevecht om er weer op te krijgen maar na bloed zweet en tranen mij gelukt :p
     
  20. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Stelletje kippen :p hahaha hier flink geslapen vandaag. Ff bijtanken dus. Zo ff een wasmand gaan vouwen en de bed doen denk ik.

    Nieuwe topic openen voordat we gaan bevallen lijkt mij wel zo een slimme plan ja :p
     

Deel Deze Pagina