Nou, in ieder geval een duidelijk beleid nu, waar je je aan vast kan houden. We duimen gewoon heel hard dat je donderdag boven de 1000 komt!!
Hier: Nog steeds geen ongi, wel af en toe van die beige afscheiding. Vanmorgen test met ochtendurine ook weer wit. Inmiddels al 3 dagen overtijd! Ik merk dat ik er weer de hele dag mee bezig ben, ieder moment dat ik even geen afleiding heb dwalen mijn gedachten er weer naar toe. Ik word er echt niet gelukkiger van in mijn dagelijks leven, van dat proberen zwanger te worden.
Bah... waardeloos is dat he.. als het dan niet raak is laat die ongi dan maar komen ook.. van die wel-niet-wel-niet onzekerheid wordt je mal.. Herkenbaar dat je leven erdoor beheerst wordt.. Ben alleen bang dat je daar niets aan veranderd.. je kent je lijf, weet waar je zit in je cyclus en het is nu eenmaal je grootste wens.. En.. het zal allemaal best wel een keer goedkomen.. maar wanneer in godsnaam??!! *diepe zucht* sterkte met afwachten..
@Meleka: fijn dat er nu iig een duidelijk beleid is! Ik duim dat je donderdag boven de 1000 zit! @Y: frustrerend, dat wachten... Hoeveel dagen na ei zit je nu? @Angelica: nou, wat super van het LUMC ineens! Beter, hoef je niet zo'n eind te rijden! @Laurie: ik kreeg pas 6 uur na het inbrengen van cytotec krampjes, en de klinisch VK van het ziekenhuis gaf aan dat het tot wel 18 uur kon duren. Hoe is het inmiddels? Nog opnieuw cytotec ingebracht? @all: jemig, ik ben echt megamoe... Vannacht vast geslapen, kan me niet herinneren dat ik er uit ben geweest om te plassen, en vervolgens, nadat ik om half 6 van manlief wakker werd en pas na zijn wekker van half 7 weer in slaap ben gevallen, me liggen verslapen tot kwart over 8... oeps. Gastouder gebeld, want normaal breng ik Thirza om 8 uur.... Die lag dus ook nog in dromenland en is duidelijk ook niet fit, dus hoop maar dat we hier niet ziek worden Heb ook gigantisch spierpijn en dat zou toch echt niet meer van zaterdag kunnen komen, (dagje dierentuin), lijkt me... Nouja, we zien wel. Ga zo maar lekker even plat, ben helemaal kapot van een uurtje boodschappen doen
@y30 vervelend dat je nog steeds neit ongesteld bent. zwanger worden word op een geven moment gewoon een maandtaak en dat is logisch vooral als je het zooooo graag wilt. ik ken het hier ook hoor lekker wat afleiding zoeken uitwaaien buiten ofzo
Moesch, Beterschap voor je zoontje.. hopen dat het niet iets blijvends is,maar wel fijn dat eem kinderarts er even nader naar gaat kijken. Logisch dat je huiverig bent voor rontgen, maar geen zorgen over de rontgenstralen van gisteren hoor!! In dat wandje waar je achter hebt gestaan zat vast lood wat de straling tegenhoudt. De straling is al minimaal en kan alleen rechtdoor en niet een hoekje om.. (Werk in een tandartspraktijk waar we ook zulke wandjes hebben, en een badge die nooit uitlsaat) Mirri, Kan me voorstellen dat je de bibbers hebt voor vrijdag.. het is ook veel te spannend.. mocht je niet eerder voor een echo komen? Of heb je zelf de 8 weken aangehouden? Alvast toi toi en kracht om de dagen tot vrijdag door te komen.. Dreamz, Buikgriep en klussen.. respect.. en vooral beterschap! Missymaaike, Wat goed dat je ha zo makkelijk deed over het bloedonderzoek! Fijn he die lijst van Suus? Heb er ook gretig gebruikt van gemaakt begin van het jaar! Maja, Hier gaat het wel hoor. Nog niet zwanger inderdaad.. valt me een beetje tegen. had bedacht dat dat wwel wat vlotter zou gaan.. Nou even een soort van pauze.. in elk geval tot ik meer weer van dr E.. Dubbel is het he? Dat je niet zwanger bent is en tegenvaller en een geruststeller tegelijk.. ik moet (met terug werkende kracht) zeggen dat het voor mij wel ff goed is geweest om niet meteen weer zwanger te zijn.. heb veel rust gekregen. Nu neemt de onrust echter weer toe.. zou het nog wel lukken.. Ik hoop dat je snel weer zwanger mag zijn.. en goed en gezonde deze keer! Mimi, Succes vandaag! Ik hoop dat je om een echo hebt gevraagd en gekregen en dat je gerustgesteld weer in de auto terug stapt vandaag! Weet inderdaad dat je een 'medisch zwangere' bent sinds je dochter.. opzich wel fijn dat ze je zo goed gaan begeleiden.. kun je voor je crtl's ook in dependance HHW terecht? Dr. Mw. B..S? Yep daar ben ik begonnen.. erg vriendelijk maar beetje chaotisch En die andere? Is dat een klinisch vk? Zou ook liever bij de vk's lopen hier.. maarja.. als ze me aanbieden bij mca te blijven en dat ik dan veel mag komen, dan blijf ik mooi daar.. Meiden rondom Alkmaar, Hebben jullie gehoord dat er sinds april dit jaar een gyneacologisch centrum zit los van het MCA? Dochter van mijn collega loopt daar sinds kort en is erg tevreden! Met name vanwege de klantvriedelijkheid en de tijd die ze er voor je nemen.. (vergoedingen zijn idem aan gyn zorg in een zkh..)
hey meiden! heb vanmorgen een echo gehad, gelukkig doet de kleine het nog goed.. vind de komende week echt spannend omdat de 1e zw.schap met 15 wkn fout ging.. hoop dat t allemaal goed verloopt! heb voor de zekerheid ff navraag gedaan bij de gyn over de rontgen en volgens haar was het niet ernstig! dus maak me er geen zorgen meer om! thnx voor de geruststellende reacties!
@rozemarijke.. hier voelde ik me vanochtend ook niet fit.. denk dat ik verkouden word, van mn zoontje overgenomen! het heerst echt! 2 weken geleden waren we ook al verkouden..
Heb gisteren om 13 uur 3 tabletten vaginaal ingebracht. Om 17 uur 2 onder de tong. Vanmorgen om 9 uur weer 3 vaginaal ingebracht en ga er nu de laatste 2 pakken. Helaas nog helemaal geen resultaat, krampen zijn helemaal weg en zelfs het bloeden is af en toe een licht drupje. Hoe lang werkt cytotec nog door? Kan het ook vannacht of morgen hierdoor toch nog op gang komen? Ik heb begrepen dat indien dit niet werkt het deze week al een curretage moet worden aangezien de baarmoedermond nu open staat en er infectie gevaar is. Klopt dit?
Laurie heb je het zkh gebeld? het klopt idd. Bij mij ik bracht ze om 17.00 in en de volgende ochtend kwam het pas los
Ha Laurie, ja het kan nog komen een dezer dagen. Frustrerend hoor. Curettage hoeft niet per se meteen, ik zou het zeker een paar dagen aankijken. Desnoods breng je voor de curettage nog 2 tabletten Cytotec in, dan staat de baarmoeder weer open. Sterkte! Suus
Meleka, fijn dat je voor echo mag komen. Het is alleen niet per se zo dat je met hcg 1000 iets moet zien. Bij mij zagen ze met hcg 2000 zelfs nog niks, nog niet eens een zwangerschapsringetje. Pas met 5000 was toen iets te zien... Suus
Fijn een goeie echo Moesch blijft spannend voorlopig, probeer ook te genieten Leonieke, ik wilde zelf een late echo, duidelijkheid; alles of nix.
Dankjewel Leonieke! De ovutest is hier nog steeds positief, dus ik wil het vandaag zeker nog een keertje gaan proberen. Ik loop wel dubbel van de pijn... Moest net boodschappen doen, maar bij iedere hobbel in de weg ging ik door de grond. Echt balen, want ik wil deze maand wel benutten. Hoop dat het lukt... MoesCH wat goed dat de echo goed was! Meleka, fijn dat je voor een echo mag komen, hoop dat er al iets te zien is. Hoe ver zou je nu zijn? Laurie, ik zou toch ook zeker nog een paar dagen aankijken wat het gaat doen, tenzij je het zat bent en het achter de rug wilt hebben. Heel veel sterkte! Suus, hoe is het bij jou en ukkie? Mirri, nog een paar daagjes tot je echo, hoe voel je je?
Hebben jullie ook dat na de mk's en ma's je hele weerstand langere tijd overhoop lijkt te liggen? Het is hier echt waardeloos! Echt het ene na het andere.. Vooral onstekingen (eerst haarzakje bij oog, nu haarzakje bij lies, denk ik), griepvirussen en schimmels zijn hier de laaste maanden populair..
Zet 'm op Dreamz.. alles voor het goede doel.. een positieve ovu voorbij laten gaan voelt ook niet prettig.. Neem wel je rust om op te knappen.. deze griep is venijnig..