@beetletje succes bij de VK vanmiddag. @Lara succes met je echo hopelijk is alles goed. @Beertje lekker hoor dat je moeder aan het schoonmaken is steken en rommelen misschien zet het wel door?! @geboortebedankjes wat hebben jullie eigenlijk. weet eigenlijk nog niet zo goed wat we moeten doen. mijn ervaring is dat mensen het toch op een gegeven moment weg gooien dus voel er eigenlijk weinig voor om het uberhaupt te doen maar ja tis wel leuk. @Nikki fijn dat je even een moment voor jezelf hebt vandaag geniet ervan en shop ze!!! @Fjaril haha bekend gevoel idd je hebt op zijn minst het idee dat je heel nodig moet en dan ga je naar de wc en dan is het echt een klein beetje. succes ook bij de VK vandaag. @ricmar doe je wel rustig aan met je gepoets? @Sjees & mamavanchayenne ja luke en reid samen leuk hoor. die noah wat een sukkel nu komt tie in een keer weer terug eerst vriendje aan de kant zetten en nu weer over relatie praten en zo haha zeurkous.. Sjees beterschap meis. @Katemans, lijkt me idd een heel raar gevoel als je weet dat het je laatste keer zal zijn. @Napoleon & Aowyn kun je wel een beetje rust pakken vandaag. hopelijk kun je nog even wat slapen!! hopelijk heb ik niemand over geslagen heb 3 of 4 bladzijde terug gelezen maar anders sorry. hier vannacht goed geslapen alleen wel ongi gevoel constant heb vanmorgen me urine maar even weg gebracht voor de zekerheid maar kreeg net tel dat tie goed is. moet wel zeggen dat ik de laatste dagen behoorlijk misselijk ben vooral in de avond komt dat bij iemand bekend voor. heb echt een zwaar gevoel op me maag terwijl ik geen last meer heb van maagzuur want beeb zit zo laag. ga nu even lekker bank hangen en vanmiddag huis weer aan de kant brengen.. fijne dag meiden!!
Heyhey, weet niet wie het vroeg maar het appartement is nog niet helemaal klaar. De gordijnen moeten nog opgehangen worden en de babykamer moet ik nog aankleden. Afgelopen weekend trouwens ook nog aan de ctg gehangen, voelde al een paar dagen minder leven maar alles was goed en nu voel ik haar ook weer volop. Gisteren gordijnen gaan kopen en erna naar de verjaardag van mijn oma geweest. Toen ik thuis kwam om 8 uur meteen in bed gekropen was zo moe! Eenmaal in bed werd ik kotsmisselijk en kreeg ik ook nog een paniekaanval van heb ik jou daar. De hele nacht geen oog dicht gedaan. Vanmorgen maar contact opgenomen met de psychiater voor een nieuwe afspraak voordat ik ga bevallen. Hang ook al de hele ochtend boven de wc dus ik kruip maar eens terug in bed. (Sorry voor mijn egobericht)
Sjees! Doe je wel rustig aan! Wij zijn nog niet aan de beurt he! hier vol programma ondanks slechte nacht. Net terug van mijn werk. Nu opruimen en naar de winkel want doe morgen op t werk trakteren omdat t mijn laatste dienst is. Om 15:30 komt kraamzorg voor intake.. Om 16:30 komen ze omdat de gasmeter herrrie maakt.. Dan eten. Om 18:00 komt mijn broer de computer ophalen en van 19:00 tot 20:00 is partnerles.. Daarna expeditie robinson en dan plat!
Lara succes bij echo meis!! Napoleon en Aowyn, balen van slechte nacht weer...hier ook weer te vroeg gejuigd over Antagel..hielp geen bal vannacht en vanmorgen moest ik rennen naar wc om zuur te lozen...bah. Nikki, wat lief van mannetje...geniet er lekker van vandaag!
@Lara: succes! @MvC: Alweer 37 weken gaat snel he ? Helemaal mee eens met Hanna dat ik graag meelees hoe is het met jullie en jullie beebs!
@Nikki: wat een super lieve man en schoonouders heb je dat ze je lekker wat tijd voor jezelf geven. Heerlijk, geniet ervan en shop ze!
sjees en tetta beterschap! ja gaat echt snel had 25 weken geleden niet gedacht dat ik dit zou halen toen ik in het ZH lag met pijnlijkeharde buiken maar zozie je maar nu op na de max 41 weken!
@Sjees: beterschap. Hopelijk kan je nog wel vandaag nog even een dutje doen! @Cass: suc6 vandaag met je drukke programme. Veel plezier met de partnerles. Wij hebben deze gisteren gehad. Wel grappig want manlief was voorheen heel nuchter en niet zenuwachtig, maar na de verhalen van gisteren gehoord te hebben is hij dat nu wel. Ahh de lieverd! Voor de gene met slechte nachten. Succes hoop dat jullie komende nachten beter slapen en overdag jullie rust kunnen pakken! Ik ga maar eens douchen en aankleden. Lig nog steeds in bed met mijn laptopje hihihi. Lui he
oooo de buurman van tegenover stond aan de deur was de lampen vergeten uit te doen van de auto haha is me nog nooit gebeurd! daar komen de domme akties haha.
Stroopwafel heerlijk toch lekker lui op bed denk dat ik dat morgen weer doe laat chayenne dan lekker bij mij in bed kruipen en tv kijke heerlijk hihi
na een ochtendje zp-en en zaken doen achter pc , net lunch op en nu even echt wat doen.. piepers schillen en spruiten al schoonmaken dan lekker boven even wat rommelen, de dag ziet er toch weer anders uit dan in van te voren bedacht ha haha
Goedemiddag bolle toeters Hier erg blij, heb vannacht redelij goed geslapen! Ben nog moe maar wel fitter dan de afgelopen dagen! Dochtertje gaat wel zo weg vanmiddag kan ik een tukkie doen. Volgens mij is hij weer naar vibi gegaan want hij draaide met zijn hoofd vannacht en dat deed weer auwie en nu ook met lopen voel ik het ook met mega druk naar beneden. Zal de ongi krampjes verklaren weer denk ik Beertje ja ik probeer altijd in de ochtend of middag bij te tukken, dan haal ik het allemaal weer in Nikki idd erg lief van hubbie!! Hahahaha ja in de ochtend meldplicht Ik wou nog melden met mobiel maar dochtertje had die te pakken Sjees oef beterschap!! Geboortebedankjes doen we niet aan. Ik doe wel anders dan beschuit. Ik maak volgende week een berg cupcakes en blauwe icing en vries het in porties in doos muisjes halen voor wie wilt (bleghhh) Kaartjes ik was van plan om de enveloppen met de hand te doen maar omdat ik steeds zo brak ben denk ik dat ik toch voor plakken ga Meriem22 ik ben ook op en af misselijk deze week. Erg irritant maar herkenbaar bij mijn eerste, had ik ook in de ochtend of bij te veel doen of neit op tijd eten weer tetta beterschaps!! Salcia hielp mij gelukkig wel vannacht blijkbaar! Ben blij dat ik het toch gehaald heb! mijn slokdarm brandt zowat niet meer! Zo zie dat Napoleon nog meld plicht moet doen spannend!! Zo n u ff lekker ovenbroodje eten met mijn moppie. Vanmiddag kom ik weer om al de apk keuringen te lezen
@Barbamam: Fijn dat alles na controle goed was, hopelijk hoef je niet meer terug. @Sjees: Fijn dat je weer goedgekeurd bent, jammer dat je weer zo slecht geslapen hebt @Britt: Ook weer goedgekeurd @Hanna: Lekker dat je een goede nacht hebt gehad. @Nikkijane: Maak er een lekkere verwendag van vandaag meid, je hebt het verdiend! @Beertje: Sterkte met de harde buiken. @Tetta: Beterschap vandaag, en hopelijk kan je nog even slapen. @Lara: Benieuwd hoe de echo geweest is. Hier duik ik weer even mijn bedje in. Was vanochtend weer vroeg... Tot straks.
Heej wat grappig Aowyn. Ik ga ook cupcakes maken maar dan met roze frosting en muisjes en suikerhartjes van Dr Oetker!
hmmm vind die ideetjes allemaal wel leuk... ben aan het bedenken wat te doen op de psz en basisschool... weet niet of alle kindjes wel beschuit eten... dus zo'n cubcake samen met de kids bakken is eigenlijk wel heel leuk om te doen..... en dan met roze versieren..... hmmm wordt nog op ideeën gebracht, maar wacht eest hoe het gaat NA de bevalling, wie weet wil ik dan wel helemaal niks meer bakken hahaha
Wij hadden vanmorgen een afspraak bij accare voor meike (ivm vermoeden add) dus kon niet eerder online ik heb denk ik 3 uurtjes slaap gepakt vannacht, gaaaaap. Nou ja, ik kan zo nog ff liggen, moet om half 4 naar de vk. 's Nachts lijkt alles erger hè . Ik ga wel vragen of ze even wil kijken of die enorme weeën nu ook iets doen... evt of ik stripbaar ben en of ze dat wil doen. Heb gewoon echt een zere buik...
Ja toen ik meekreeg dat invriezen goed gaat, heb ik het zelf getest en was idd super, was de dam gebroken en mijn keuze vastgesteld.. nu maar de boel maken LOL.. Hoeveel ga jij in totaal bakken? Ik dacht mssn 48 stuks? Komt er alsnog meer kraam dan wordt het beschuit
katemans ohjee :/ psz natuurlijk ook traktaties of niet? hmmm kan dan wel mini cupcakes maken met een dun laagje icing.. Als je een goede recept heb kun je de cupcakes en de icing los van elkaar invriezen he. Ik begin dus volgende week mee met bakken en dan verdeel ik ook de icing in boterhamzak porties. De avond ervoor eruit en in de koelkast en een kleine moeite om het te versieren dan