Nieuwe clomiddames?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Gooischemama, 7 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kara

    Kara Fanatiek lid

    2 dec 2010
    3.037
    15
    38
    Randstad
    @claudia: wat is de reden dat ze bij jou pregnyl erbij spuiten? weet dat het bedoeld is om je ei een zetje te geven. hoe is gebleken dat dat niet lukte zonder de pregnyl?
    hoop ook dat deze ronde dé ronde gaat zijn voor je!!
     
  2. jazz

    jazz Niet meer actief

    @Gooischemama...Leuk dat je weer helemaal voor jou en je gezin aan de slag kan...Klinkt allemaal goed...en helemaal als er ook een mooie ei vandaag te zien was..Dan blijf je dansjes doen..Misschien moeten we een youtube account openen met de ei en progesteron dansjes...en natuurlijk met de klapper...de YES ik ben zwanger dansje...want ook die zullen jullie allemaal eens doen.

    @Kara balen meid....maar posi blijven hoor...
     
  3. Kara

    Kara Fanatiek lid

    2 dec 2010
    3.037
    15
    38
    Randstad
    haha goed idee jazz, zo'n youtube kanaal :D
     
  4. Fabace

    Fabace Bekend lid

    18 jan 2011
    675
    0
    16
    kara, wat jammer dat je ongesteld zijt geworden. Is er nog iemand die elk moment kan testen (ben het even vergeten)?

    Waarom ik de spuit bij krijg is omdat in de eerste ronde was mijn ei veel te laat, tweede ronde verhoogd tot 100 en toen had ik tijdens controle geen activiteit voor een vroeger spingend eitje dus een spuit erbij en had een super resulaat, vandaar de spuit elke keer opnieuw erbij.
    Maar blijf het gevoel hebben dat bij mij de spuit niet echt werkt zoals hij moet (normaal eisprong binnen de 36u maar mijn gevoel zegt dat het pas na 2 a 3 dagen springt.
     
  5. Kara

    Kara Fanatiek lid

    2 dec 2010
    3.037
    15
    38
    Randstad
    Claudia, dank voor je uitleg! Ik denk namelijk dat dat bij mijn late ei ook nodig zal zijn. Wel vreemd dat ie nog wat later komt, maar als het een superei oplevert is het natuurlijk goed! maandag krijg jij je spuit dus, wanneer is je NOD dan? en wanneer klus je dan precies :)?
     
  6. Gerbera

    Gerbera Niet meer actief

    #1146 Gerbera, 21 okt 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 21 okt 2011
    @wendy dankje! Heb straks met haar afgesproken.

    Ik heb me trouwens verschrikkelijk verslapen, word nu net wakker :$ Zal het wel nodig gehad hebben ;)

    @ all, hebben jullie last van gewictstoename door de clomid? Ik wel. Pas geen enkele broek meer. En ik eet juist veel gezonder, snoep niet meer etc.
     
  7. Fabace

    Fabace Bekend lid

    18 jan 2011
    675
    0
    16
    kara, tel 2 dagen na de spuit 14 dagen. Dan ben ik als ik ongesteld moet worden normaal gezien zeker al ongesteld. Wordt meestel ongesteld 11 dagen na ei.

    Gerbera, ik heb sinds clomid gewichtsafname. Ben van 56kg naar nu nog 51,6kg. Eet niet anders dan anders.
     
  8. Ann85

    Ann85 Bekend lid

    15 okt 2011
    689
    289
    63
    Ik ben (nog) niet aangekomen van de clomid maar heb er dan ook pas 1 ronde op zitten.

    Vandaag bij de gynae geweest cd21. Geen eitje gegroeid dus verhoging naar clomid100mg. Eerst vanaf vandaag aan de provera 10 dgn. Voor de zekerheid hebben ze nog 'n zwangerschapstest gedaan en voor die uitslag bellen ze nog. Daarna mag ik starten met provera als de uitslag negatief is natuurlijk. Maar ik verwacht ook niet anders.

    @gooischemama wow je bent echt veel kilo's kwijt. Wat knap. En het is idd het een of het ander. Of elke dag heerlijke chocolade en alle andere zoetige zaligheden of een gezond lichaam. Super dat je zo'n mooi resultaat hebt.
    En wat fijn dat je een intake hebt. Hopelijk gaat dat ook allemaal goed!!

    @kara balen van je menstruatie.

    @gerbera succes straks. En wat iemand anders ook al zei misschien is er wel niks aan de hand en heb je je voor niets druk gemaakt..

    @fm afspraken zijn voor mij gelukkig niet zo lastig. Ik werk in onregelmatige diensten in een 24-uurs setting. Maar ik vraag me ook wel eens af hoe degene met een 38 uur kantoor baan het voor elkaar krijgen om de dag naar het zkh te gaan.

    Liefs

    Ik vind de succesverhalen een beetje tegen vallen hier op het forum dus meiden kom op!! We kunnen het.:D:D
     
  9. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    11 okt 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    Echt super raar... moest eigenlijk afgelopen vrijdag of zaterdag ongi worden. werd ik maandagavond pas n heel klein beetje ongi. Dit heeft maar geduurd tot dinsdagochtend. Moest woensdag toch gewoon zien als dag 3 en met Clomid weer starten. Nu ik weer gestart ben met Clomid ben ik sinds gisteren (donderdag) ineens heel erg ongesteld geworden!?! Echt raar. Hopelijk is dit toch echt wel over maandag want heb maandagochtend mijn fm echo. Iemand ook ooit zoiets meegemaakt???
     
  10. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    11 okt 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Gerbera: ik heb het idee dat ik ook wel ietsjes ben aangekomen door de Clomid. Niet zo heel veel, maar merk het toch wel aan mijn broeken...
     
  11. jazz

    jazz Niet meer actief

    @Wendy..Clomid kan inderdaad voor tussentijdse bloedingen zorgen staat in de bijsluiter. Ik had er ook last van maar niet heeel veel.
     
  12. Fieneke

    Fieneke Bekend lid

    26 jun 2011
    749
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kara, balen meid!!
    Dikke knuffel!
    Jammer dat je ongesteld werd; hoopte 't voor je en, 't zag er zo goed uit!!
    Maar aan andere kant; 't is zoals we zeiden ook niet slecht dat je ongesteld geworden bent (hoewel ik natuurlijk liever gelezen had dat je zwanger zou zijn!).
    Heb je al nieuws over eventueel hormonenspuiten, 100 mg, ...?
    Succes meid! Nieuwe ronde, nieuwe kans!!

    Ik neem clomid van dag 6 tem 10. Nog even wachten dus. Straks ook even horen bij HA wanneer eigenlijk nu dag 1 van mijn cyclus is.... Moet ik tellen vanaf die donkerdere afscheiding, vanaf 't bruinverlies of vanaf dat 't echt rood werd? (sorry voor de minder leuke omschrijving!)

    Liefs!
     
  13. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    21 aug 2011
    3.326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Ik zou willen dat clomid er voor zorgde dat ik aankwam haha.. Dat zou ik geweldig vinden.. Maar zoals al in mijn onderschrift staat, ben ik een medisch wondertje.. Maakt niet uit hoeveel calorieen ik binnen krijg maar ik kom niets noppes nada aan... Doktoren snappen het ook niet haha..


    Hier echt sinds eergister echt veel krampen in de ochtenden. Gisteravond ook.. In de middag voel ik me juist wel goed.. Wat ik wel zou kunnen doen is de hele dag door slapen.. Ben zo moe de hele dag door..

    Liefs Melanie

    liefs Melanie
     
  14. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    21 aug 2011
    3.326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Hey das voor het eerst dat ik dat hoor.. De meeste nemen het van dag 3 t/m 7.. Is er een reden voor dat je er later mee start?

    Wat mijn artsen altijd hebben gezegd is dat je moet tellen wanneer het helder rood is.

    Liefs Melanie
     
  15. Fieneke

    Fieneke Bekend lid

    26 jun 2011
    749
    0
    0
    NULL
    NULL
    Claudia, klinkt goed, super!!
    Ik heb nog geen nieuws van de overige bloedonderzoeken; blijkbaar is mijn bloedstaal niet meegegaan...... Hehe...
    HA ging proberen forceren dat ik vanavond nog een uitslag heb. Hoop het!

    Jazz, thx!
    En, die you tube, klinkt leuk! :) :)

    JsMama: ik duim voor je!!

    Gerbera, goedemorgen ;)!
    't Kan je maar goed gedaan hebben.
    Succes met je afspraak straks. Niet vergeten dat ze een vriendin is; je gaat dus echt wel je ei kwijt kunnen bij haar. Gewoon genieten en, op jezelf passen.
    Ikzelf ben afgevallen van clomid maar, een vriendin van me is fel bijgekomen erdoor...

    Gooischemama: SUPER!! Blij voor je!
    Welke dag volgende week moet ik duimen voor je?
    Hoe was 't bij de gyn vanochtend?
    Is die flinke meid van je ondertussen trouwens helemaal ok?
    Boekhouder; chic chic, we hebben iets gemeen ;)!
    En, dank je! Ben best wel even bij de pakken gaan zitten. Ook wel omdat vriendlief normaal te laat terug is voor de volgende cyclus en te vroeg weg voor de cyclus daarna. Gaan dus in principe pas in januari een nieuwe kans hebben. En ja, stel je voor: januari!!:x:x
    Maar, zien wel. We blijven er voor gaan en, wat is is. Komt wel goed.
    Maar maar, ik wil in afwachting hier wel succesverhalen! Vind ook dat we jazz te lang alleen laten! ;)

    Ann, jammer!!
    Duim voor je dat de 100mg helemaal doet wat ie hoort te doen en jullie naar een klein wondertje brengt!

    Liefs
     
  16. Fieneke

    Fieneke Bekend lid

    26 jun 2011
    749
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey, dank je voor de info!
    Vermoedde het al, maar, wilde toch even helemaal zeker zijn.

    Hoor ook overal dag 3 tem 7. Geen idee waarom ik er een uitzondering op heb.... Krijg ook geen controles...
    Bij mij is 't echt louter om de cyclus te verkorten, misschien daarmee....

    Liefs!
     
  17. jazz

    jazz Niet meer actief

    @Fieneke....tegenwoordig is 3 t/m 7 dagen normaal maar vroeger..hahahaha ja ik mag dat zeggen, bij mijn andere 2 kindjes was het dag 5 t/m 9.
    Wat ik wel zou vragen is daar je vriend inderdaad van huis werkt misschien kan je dan inderdaad met de dagen schuiven dat je clomid inneem om zo meer kans te maken.
    Kan je vriend misschien een paar dagen vrij nemen tijdens, of een dag later weg gaan hihihihi
     
  18. Kara

    Kara Fanatiek lid

    2 dec 2010
    3.037
    15
    38
    Randstad
    @Fieneke, ja balen, allebei toch ongesteld. Maar wie weet volgende keer wel raak?! Wel balen dat je misschien pas in januari weer een kans hebt!!! kan je niet iets erop verzinnen? is je vriend voor langere tijd in het buitenland oid? Ben wel benieuwd trouwens waarom je jouw pillen op andere dagen moet nemen? Hoe lang was je cyclus eigenlijk? wat een vragenvuur weer he? ;)

    De gyn was vandaag niet aan het werk, dus bel haar maandag weer. Ik heb met de assistent afgesproken zondag te beginnen met 50 mg. Waarschijnlijk is mijn ei namelijk blijven hangen en daardoor pas zo laat gesprongen (de lege follikel was ook 27 mm, aan de grote kant dus). Mocht de gyn me alsnog aan de 100mg willen, doe ik dat vanaf maandag gewoon. Ik hoop dat ze me dan een pregnyl spuit kunnen geven om het ei een zetje te geven!! Heb ik niet voor niets in de stinkende moeders voor moeders flessen geplast die 2 weken ;)
    De volgende countdown is in elk geval weer begonnen!

    Clomid doet wel veel met het gewicht hier! Ik ben wel aangekomen, maar dat komt meer door de spanning denk ik. Altijd al wat eetprobleempjes gehad. Ik vind wel dat mijn vetverdeling wat aan het veranderen is (mijn buik houdt meer vast lijkt wel). Maar dat is misschien de leeftijd?

    Ann, eigenlijk zoals verwacht dus... nou op naar de volgende ronde met hopelijk wel goed resultaat!! succes met de provera, vond het een nare kuur.

    oo ik ben alweer vergeten wat ik nog meer wilde zeggen tegen de rest!
    nou ehh.
    gewoon zwanger worden als je het nog niet bent! ;)
     
  19. Fieneke

    Fieneke Bekend lid

    26 jun 2011
    749
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jazz, ok, die clomid heeft dus al wat verschuivingen doorgaan dan.
    Straks eens horen bij de HA - misschien dat ze zelf schuift ermee als ze hoort dat vriendlief alweer op de verkeerde momenten weg is (ze houdt er vrij veel rekening mee, dus wie weet. Blij trouwens dat ze dat doet!).

    Vriendlief die later vertrekt of vroeger terugkomt ofzo zit er niet in. Ze hebben een vrij strak schema en, bedoeling is dat iedereen er zich aan houdt. Jammer genoeg... Tenzij ik morgen bijna dood ben, anders moet ie daar blijven tot ie weer afgelost wordt... ;)

    Kara, inderdaad balen. Maar, ik duim voor je dat het volgende keer wel raak is!!
    Benieuwd naar wat de gyn maandag zegt. Hoop voor je dat die je de juiste zet geeft, net de die die je nodig hebt, inclusief pregnyl!
    Jammer dat clomid bij jou ook invloed heeft op 't gewicht.... Maar, 't is wel voor een zeer goed doel he!

    Vriendlief is normaal om de maand een kleine 4 weken thuis. Om de cyclus heb ik dus sowieso een verloren cyclus... Alleen is die normaal al anderhalf jaar niet meer van toepassing; heb 'm afgelopen jaar alles bij mekaar net geen 4 maanden thuis gehad :(.
    Voor die dagen zal ik ook eens horen straks. Dokter wilde me naar een cyclus van 32 dagen halen en, dat is haar perfect gelukt.

    Quizje weer opgelost :)!
    Hoop alles goed met je!

    Liefs!
     
  20. Ann85

    Ann85 Bekend lid

    15 okt 2011
    689
    289
    63
    @Fieneke zo dan moet jij vriendlief ook veel missen. Ben je het van begin af aan zo gewend of vind je het toch wel lastig? Nu natuurlijk wel nu jullie zwanger proberen te raken.

    @all kunnen we niet 'n lijstje maken met iedereen die hier schrijft met info..? bijv. hoeveelste ronde clomid, welke dosis, leeftijd, nod weet ik veel zoiets?? Heb dat wel eens op een forum gezien en ziet er wel overzichtelijk uit :) ik ben van de lijstjes geloof ik haha ik zou alleen niet weten hoe het moet..
     

Deel Deze Pagina