Ben nu bijna 36 weken zwanger van de derde, en heb al een paar dagen zeurende menstruatiepijn in de onderbuik. Kent iemand dit in deze termijn? Wat zou het kunnen zijn? Ik weet dat je bij een derde vroeger voorweeen kan hebben. Maar ik herken dit niet.
Hey, Herken het zeker! Heb het zelf al bijna 2 weken. Voelt net alsof je ongesteld wordt... De eerste keer dacht ik: oh, nu gaat er wat gebeuren, (eerste kindje ) maar heb net vanochtend eerste echte weeen gehad. dus weet nu dat het voorwerk is... Volgens mijn vlos is het indalen en misschien al een beetje het oprekken e.d. voor het echte werk Succes!
Hee, we ontlopen elkaar niet veel Heb je al ECHTE weeen gehad!?! Maar misschien kan het toch nog even duren.... Jij ook Succes!!! Ik denk ook steeds: ik zou er niet raar van te kijken als dat zeurende gevoel in weeen overging vannacht. Maar er gebeurd verder (gelukkig) niks. Nog even tot de 37 weken volhouden.... Moet je opletten straks ga ik nog overtijd
Dot, ik ben precies even ver als jou. En ik heb dat zeurende gevoel ook sinds een paar dagen. Misschien indalen?? Het is onze eerste dus ik heb geen idee. Maar van mij mag ie nog een paar weekjes blijven zitten.
Ook 21 nov. uitgerekend? Leuk Ja nog even, al heb ik vandaag weer een nieuwe fles Gaviscon tegen het maagzuur gekocht. En dan dat slapen..... De laatste loodjes
Ja ook de 21e! Begint wel op te schieten nu he. Ik zal eens aan vk vragen wat de 'menstruatiepijn' is. Maagzuur heb ik eigenlijk alleen na (teveel) avondeten. En slapen gaat nog steeds goed. Dus ik mag niet klagen. Hopelijk wordt het snel minder met Gaviscon!
Hier af en toe ook menstruatiekrampen sinds een week. Ik begreep dat het het indalen van de baby was. Eerst hoopte ik op een start van de bevalling, maar helaas .
Weten jullie ook hoe lang indalen duurt? Is het normaal dat je een paar dagen achter elkaar die menstruatiepijn hebt?
Ik ken het ook, heb er nu al 6 dagen last van. Ben er maandag achter gekomen 1 cm ontsluiting te hebben. Sinds 3 dagen ontzettende pijn in mijn onderrug.. Me liezen doen zeer. Ik heb geen idee, morgen hebben we weer afspraak.. ga toch even kijken als de ontsluiting misschien niet verder is gegaan??