Ik heb gister (15.45) mijn verstandskies laten trekken bij de tandarts. Was zo gebeurd en heb geen pijn gehad (nog steeds niet overigens). Ook geen paracetamol of iets genomen dus. Lucky me! Valt het bij jou mee de pijn?
Het ligt er een beetje aan hoe de kies ligt. Bij mij lagen ze plat. Dus het was eerst opensnijden, dan boren, breken en eruit trekken. Gelukkig heb jij geen pijn!
Ben toevallig vanmorgen om 09.30 bij de kaakchirurg geweest. De verdoving is natuurlijk allang uitgewerkt maar de enige pijnstilling die ik mag hebben van de internist is paracetamol, de kaakchirurg wenste me al verbaasd succes. En nu weet ik ook waarom...
Bij mij duurde het toch een kleine week dat ik veel pijn had hoor. Ik nam naast de 3 Brufen van 600 mgr, ook 6 paracetamol per dag. Anders was het echt niet te doen. Toen ik na een week weer op controle moest had ik 's ochtends nog veel pijn. Toen ik 's middags bij de kaakchirurg was, was de zo goed als weg.
Pfoe pittig dat je er zolang en veel pijn van hebt gehad Sniffy! En jij ook al Cin85, sterkte voor jou! Bij mij stond de verstandskies iets naar buiten, maar er is inderdaad geen geboor etc. aan te pas gekomen. Mazzel gehad dus. En dus ook echt geen centje pijn gehad.. Als ik jullie ervaringen dan lees prijs ik mezelf helemaal gelukkig!
hier een gerustellend berichtje ben in september geweest en 2 weken geleden 2x 2 eruit gehaald en heb er werkelijk helemaal niks van gevoeld De 2e keer zat hij en scheef en nog onder mn tandvlees dus was volgens hem heftig en zou er zeker een tijd last van krijgen maar heb helemaal niks gevoeld.. Hopelijk heb je ook zo veel geluk
ik heb vooral last van rechtsonder, die zat scheef in mijn kaak, wel een stukje erboven maar dat was ook boren kies breken en in 2x eruit. boven was makkelijker en daar heb ik ook geen pijn eigenlijk. links moet ook nog en linksonder ligt het zelfde als rechtsonder... hoe lang moet je eigenlijk spoelen?
Mijn tandarts zei een paar dagen te spoelen na iedere maaltijd met een mengsel van gekookt water (1L) en een theelepel zout en hiervan dus aldoor een klein beetje te nemen.
Ik weet nog hoe erg ik er tegen op zag. Toen ik er vandaan kwam dacht ik: "Oh, was dit het?" en ik had pijnstilling meegekregen maar heb geen pijn gehad, dus heb het niet eens gebruikt. Fijn dat het je meegevallen is.
Als ik jou was, dan zou ik nog steeds preventief pijnstilling nemen. Er is niets zo erg als wachten tot je het niet meer houdt, een pil nemen, en dan wachten tot het afzakt althans dat is mijn mening. (hier beide onderkanten en 1 bovenkant in 1x behandeld/uitgesneden) Veel succes en sterkte!
hier uitgehaald jarennnnnnnnn terug onder algehele narcose toen hechtingen had er maar 3 blijkbaar de 4de is nooit getrokken en nooit gekomen tandarts zg hem vorig jaar ook niet zitten op de foto
heb trouwens het gevoel alsof er aan de binnenkant van mijn wang een bobbel zit. onderkaak doet het meeste pijn.
gebeurd soms nogal met geweld eruit halen laatst normale kies moeten trekken bij de kaak dagen later terug moest uitgespoeld worden maar verder niet last staat nog 1 op de planning die gedaan moet worden
ze waren idd ook flink aan het trekken dus zal daar wel van zijn. heb het gevoel alsof ik een paar flinke klappen heb gehad.
sterkte! bij mij zijn 3 verstandskiezen tegelijk getrokken en wat kreeg ik mee.. niks! ik had dus wel flinke last, pas een week later moest ik weer bij de tandarts zijn en die schrok al dat ik geen ibru had gekregen!