Welke vloer in de woonkamer leggen

Discussie in 'De lounge' gestart door Rooibos, 22 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rooibos

    Rooibos Niet meer actief

    Wij zijn aan het rondkijken voor een nieuwe vloer. Wat voor vloer hebben jullie? Vloerbedekking, laminaat, echt hout, tegels of juist iets anders? En heel belangrijk, hoe bevalt het jullie? Het zou leuk zijn als er een foto bij geplaatst wordt.
     
  2. zaterdag

    zaterdag Fanatiek lid

    28 mei 2011
    1.008
    2
    0
    ik heb geen foto voor je maar wij hebben laminaat van de karwei. Vaak hebben dat soort zaken verschillende kwaliteiten en dus prijzen laminaat, wij hebben een beetje een middenmoot.
    Wij hebben beetje teak kleur omdat wij ook een teak houten eettafel hebben dus dat past goed.
    Ik vind het ideaal met kids, goed schoon te houden en je ziet er ook niet zoveel op.
    Voorheen hadden wij vloerbedekking wat wel lekker warm is in de winter maar ik vond het lastig schoonhouden.
    Echt hout vind ik heel mooi maar vereist wel vaker wat meer werk qua schoonhouden enzo.
    Mn zus heeft echt hout, daar moet eens in de zoveel tijd een waslaag overheen en das dus echt veel werk.
    Dus ga bij jezelf ook na hoeveel tijd je eraan wilt besteden.
     
  3. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Wij hebben antracietkleurige plavuizen. Bevalt me prima. Makkelijk schoon te houden enzo. Wel met vloerverwarming. Dat hebben we in de keuken niet en dat is wel heel erg koud!
    Enige minpuntje, toen onze dochter nog klein was en leerde zitten vond ik het wel eng, zo'n harde vloer.
     
  4. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Hier ligt er in de woonkamer een houten, gelakte vloer.
     
  5. pcootje

    pcootje VIP lid

    17 jun 2009
    5.888
    0
    0
    In ons hutje.
    na een aantal jaren alleen maar laminaat gehad te hebben, hebben we nu gekozen voor laminaat in het eetgedeelte en hoogpolig vloerbedekking in het zitgedeelte.
    Ik vond alles laminaat zo kil en sfeerloos dat ik dat niet meer wou, schoonmaken van laminaat is inderdaad wel makkelijker.
    Wij lopen thuis nooit met schoenen aan dus dat scheelt ook wel voor je tapijt.
     
  6. WLE

    WLE Niet meer actief

    Floorflexx echt ideaal kan tegen vocht en het is niet zo snel bekrast als laminaat of parket en onderhouds vrij!
    Je hebt het al vanaf 10,- per vierkantemeter
     
  7. Rooibos

    Rooibos Niet meer actief

    Klinkt leuk. Heb je een foto?
     
  8. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    wij hebben gekozen in ons nieuwe huis voor een cremige tegelvloer wanwege onze honden, kat en diverse aquaria.

    Tot op heden zijn we er beiden zeer tevreden over, het maakt makkelijk schoon zonder dat ik de vloer moet nadrogen vanwege het vocht.

    We hebben de vloer op de hele beneden verdieping doorgelegd inclusief de badkamer want daar was de tegel ook voor geschikt. Dit geeft een mooi ruimtelijk effect.
     
  9. Rooibos

    Rooibos Niet meer actief

    Heb jij het zelf? Hoe bevalt het?
     
  10. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    Laminaat, lekker makkelijk en simpel in onderhoud
     
  11. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Wij hebben nu (nog) tapijt, dat lag er al in toen we 't huis kochten. Maar daar zou ik echt nooit meer voor kiezen voor in de woon- en eetkamer. Zeker na de Rapley-periode zat de vloer vol met vlekken ;) en nog steeds gaat er regelmatig wat drinken overheen.

    Volgend jaar gaan we een nieuwe vloer leggen, maar we zijn er nog niet helemaal over uit wat 't gaat worden. We neigen nu naar een houten vloer.
     
  12. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    Wij hebben een houten vloer. Maar ik wil hem er graag uit hebben. Wat een ellende. Veel kieren al het vuil trekt erin. We hebben met was laag. Maar zou het echt nooit weer nemen.

    Onze buren hebben flexxfloor. Dit lijkt me super! Ik wil het op den duur ook vervangen!
     
  13. MissMama09

    MissMama09 Fanatiek lid

    3 mrt 2008
    1.623
    0
    0
    Quickstep largo laminaat vloer echt een top vloer!
     
  14. emje

    emje Niet meer actief

    op dit moment hebben we nog een erg goedkope laminaat en dat is ook wel te zien. wij gaan eind november/begin december verhuizen en dan hebben we een veel betere kwaliteit laminaat besteld een tegellaminaat. wel met een harde onderplaat omdat ik met mijn rolstoel erover rijd en anders de vloer beschadigd.
     

Deel Deze Pagina