Hoi hoi, Afgelopen zaterdag had ik ongesteld moeten worden, maar het bleef gelukkig weg ook heb ik last van bepaalde dingen namelijk - missselijk - duizelig - pijn in de onderbuik alsof ik ongi moet worden - veel boeren - veel afscheiding Voel me eigenlijk ook wel zwanger. Nou zat er gisteren door de afscheiding een beetje een roze/bruine kleur. Vandaag is dit meer geworden. Het ziet er anders uit dan normaal als ik ongesteld ben. Eerdere testen waren negatief. Nu zit ik er toch aan te denken om nog een test te doen, maar wanneer zou ik deze dan het beste kunnen doen? Als de roze/bruine afscheiding helemaal weg is of kan het ook tussendoor? Ik hoop dat iemand mij kan helpen Groetjes Priscilla
Ja, je kan gerust testen. Het bruinverlies heeft geen invloed op de test. Dus gewoon testen met ochtendurine, bij voorkeur. Succes!
natuurlijk kun je nu testen maar.. je moet je afvragen of je wilt weten dat je zwanger was als het bloedverlies doorzetten gaat.. Je zou ook kunnen afwachten welke kant het bloedverlies opgaat en besluiten daarna te testen
Heb toch nog gewacht. En uiteindelijk ook maar goed. Vandaag is het door gaan zetten. Helaas, maar ja nieuwe ronde nieuwe kansen. Dank jullie voor jullie reacties
Begin nu toch wel wat te twijfelen. paar dagen dus overtijd eerst wat bruine/roze afscheiding en toen donderdag fel bloed erbij. gisteren was dat alweer weg nu heel af en toe tijdens het afvegen nog wat roze. ook nog wat pijntjes laag in de onderbuik, misselijk en duizelig. misschien toch zwanger of gewoon rare ongi? normaal ben ik het heel erg zo erg dat ik 2 maandverbandjes in moet anders lek ik door en om de haverklap naar het toilet om te wisselen. (sorry voor de details).
Nee niks van mn ongi te vinden. was echt raar. eerst beetje bruin/roze afscheiding toen donderdag helder bloed ertussen vrijdag was alles weer weg helemaal niks meer. gisteravond laat een bete roze met afvegen. denk dat ik morgen nog wel een testje ga doen ben alleen wel bang dat die weer negatief is. maar ja we zullen zien.