Schijtirritante verpakkingen en andere ergenissen...

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 21 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    o wat ik hier eerder lees die lollies, grrr. 2 jankende kids aan me been maar gelukkig is daar mama die kan alles. ja inderdaad met een schaar want die krenge geven echt niet zomaar toe
     
  2. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.881
    2.882
    113
    Noord-Holland
    Heel herkenbaar allemaal.. wat een grappig topic :D

    Hier altijd problemen met tandenborstels: vroeger zat er zo'n kartelrandje waaraan je ze open kon trekken maar nu is het alleen nog hard karton en scherp plastic waar ik altijd m'n vingers aan openhaal. Waarom zit het ook in zo'n "tandenborstel vorm" verpakking, nergens voor nodig.
     
  3. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    lollies krijgt mn vent zelfs nog niet eens open;)
     
  4. O ja tampons krijg ik ook moeilijk uit de verpakking.. daarom ben je een uur bezig op de plee als je ongesteld ben. Gelukkig al een tijd geen tampons meer gebruikt.

    Mijn grootste irritatie laatst was dat ik een pak kraamverband niet open kreeg.. was nergens iets gemaakt dat je het open kon krijgen op de plee. Uiteindelijk wel open kunnen scheuren, uiteraard een lap kraamverband in 2-en.. ;)

    Begin dit jaar een gigantische jaap in mijn duim gehad door een blikkie smac. Als ik net zwanger ben dan moet ik altijd smac hebben met tomatensaus (I know...) maar dat lipje brak af en ik ben zeer onhandig met blikopeners. Wilde de zijkant pakken van de deksel om 'm verder open te scheuren, niet goed gegaan en sneed er lekker met mijn duim langs :)

    Weet ook nog dat ik een nintendo ds had en daar een leuk setje met hoesje, oordopjes etc voor had gekocht toen ik uit mijn werk kwam. Dacht deze mooi op het perron -wachtend op mijn trein- wel te kunnen openen. Nou, die verpakking was niet te openen op normale wijze, tenzij je een goeie schaar of slagmes bij je had. Hebben zelfs geprobeerd het plastic weg te branden (en het meurde! haha). Uiteindelijk een conducteur gevonden die een goeie zakmes had (scary ja) en met moeite de verpakking open kunnen snijden..
     
  5. tulip

    tulip Niet meer actief

    wat herkenbaar dit allemaal. Ik heb er werkelijk niks meer aan toe te voegen;)
     
  6. Ecosa

    Ecosa Fanatiek lid

    15 dec 2006
    2.397
    1
    0
    Ik had laatst een hele goeie! Ik had een nieuwe schaar gekocht omdat ik mijn schaar kwijt was (waarschijnlijk tussen het vuilnis beland) en dat zat in zo'n supersafe hoe-heet-zo'n-verpakking dubbel-plastic-waar-het-product-inzit-en-de-randen-helemaal- dicht die je dus.. idd.. moet losknippen :)
     
  7. Ik moet een nieuwe schaar hebben, dit ding is ranzig en bot (gaat naar de schuur :p). Ik wil er 1 kopen die niet voorverpakt zit, maar gewoon los :D
     
  8. syrae

    syrae Fanatiek lid

    14 mei 2011
    2.685
    1
    0
    professioneel oppasser (ben activiteitenbegeleidst
    Haarlem
    dat over die super safe verpakkingen van scharen... helaas maar waar dat is zodat je als massa moordenaar annex winkelrover niet in de winkel de schaar kan pakken en dan het kassameisje neer kan steken waarna je de lade leegrooft....
     
  9. Locusta

    Locusta Niet meer actief

    Ik sluit mij aan bij de meeste ergernissen die hier genoemd worden. Wilde nog wel even zeggen dat ik de startpost érg leuk geschreven vind en heel herkenbaar! ;)
     
  10. Bij de Action kan dat gewoon! :D
     
  11. Maia

    Maia Niet meer actief

    er zitten heel herkenbare dingen tussen :D ik heb altijd een probleem met een fles limonade. Moet ik zo'n plastic lipje lostrekken. Trek ik altijd dat ding waaraan je het moet trekken kapot, zodat het plasticje om hem af te sluiten nog in de fles zit maar ik hem niet meer open krijg... gelukkig heb ik een heel geduldige man.
     
  12. pinguin

    pinguin Bekend lid

    8 apr 2011
    974
    1
    0
    somewhere
    geweldig topic!:D
    allemaal heel herkenbaar!
     
  13. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.069
    3.862
    113
    Maandverband verpakkingen, geritsel, gerats etc., als je bijv. bij de V&D naar de plee gaat, weet vervolgens iedereen die daar handen staat te wassen ofzo dat je ongesteld bent.
    Ja, die irritante ringetjes die je los moet trekken van zo'n melkpak waarbij het ringetje breekt, heel irritant. Handpompjes die je niet open gedraaid krijgt en als je eindelijk open zijn, de verkeerde kant op wijzen, draai je ze terug, dan doet hij het niet meer, draai je hem er helemaal af en zet je hem er opnieuw op, dan zit hij uiteindelijk vaak weer achterstevoren of wat dan ook...bij mij dan hè, bij mijn man gaat het vaak wel goed, helemaal irritant!
    M&M zakken scheuren vaak verder kapot, waardoor ze er allemaal uitvallen.
     
  14. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.827
    19.158
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Voor de liefhebbers van cassières doodsteken met een verse schaar: bij Ikea kan het ook. (Moet je niet naar zo'n selfservice kassa gaan natuurlijk. :p) Ik vraag me alleen af: doe je dat dan voor of na het afrekenen??

    Zou dat serieus de reden zijn ja? Volgens mij zitten namelijk bij blokker de scharen wel verpakt, maar ligt een deel van de messen gewoon los. Toen wij ons bestek gingen kopen in ieder geval wel!
     

Deel Deze Pagina