Ramoontje, als je een keertje tijd hebt zou je mij dan je voorraad vanuit FS naar mij willen doorsturen?
Normaal gesproken wel, maar de KA wou zelf de uitslag doorgeven en die was de laatste paar dagen van vorige week niet in het ziekenhuis aanwezig..... Maar goed, ik ga er gewoon vanuit dat er niks gevonden is, het zou me eigenlijk verbazen als het wel zo was....
Als je op het cadeautje klikt wat er bij staat en dan mij aanklikt van je buurtjes, vervolgens op verzenden en dan heb je het gestuurd.
sow ramoon en senn goed bezig vandaag. Heb niet veel gedaan met 2 kids. Heb wel al de groente gesneden voor vanavond.. En een klein beetje opgeruimd, maar het is nu alweer een bende hier . Dus dat laat ik maar zoals het is.. Senn ik duim ook voor je donderdag!
En Sven is toch wel al wat groter . Die kan zich iets makkelijker zelf vermaken . Finn is echt weer in de periode van het huilen, huilen en nog meer huilen.. Zeer aanhankelijk zijn, en het liefst bij je op de arm.. soms kan hij ook lekker alleen spelen, maar vaak als je iets aan het doen bent komt ie bij je en wil hij (al huilend) aandacht. Vind deze fase wel erg zwaar aangezien ik dit niet herken van Mika.. Finn ligt nu ook op bed, hij voelt zich volgens mij ook niet helemaal happy..
Ben zooooo blij dat ik die fase voorbij ben. Neemt niet weg dat het lastig is dat Finn zo aanhankelijk is.
Hihi ja ben ook erg blij als die fase voorbij is . Hier is het de laatste 7 weken weer een babyboom geweest, en dan heb ik ook zoiets van dat wil ik ook wel weer, maar mijn verstand zegt dat ik het niet moet doen .
He leuke avatar, heb je die nu net verwisseld? En dan is het slimmer om naar je verstand te luisteren al zegt je hart anders.
Dank je, ja heb ik net verwisseld . Mika wil dat ik bij hem kom zitten, dus dan doe ik dat . Tot strakjes meiden!
Ik ga ook nog wat doen, maar laat van me horen als ik de KA gesproken heb . Heb trouwens donderdagochtend een eerste gesprek over de begeleiding van Joost op school.....ben benieuwd.
groente bakken met wat olie. Dan in een kom eieren mengen (stuk of 4?) bakje creme fraiche erdoor, handje geraspte kaas, zout en peper. Alles goed mengen. Dan in je ovenschaal op je bladerdeeg de groente verdelen, ei mengsel erover heen. Rest van je zakje geraspte kaas erover en de oven in Zoiets?