Zouden jullie ook eens even willen kijken en evt tips of ideeen geven? http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/310155-wie-helpen.html
elleke wat vervelend meid, want dit kost je al je energie terwijl je juist bezig moet zijn om die energie te bewaren voor je eigen kindje en caitlyn. hoe moeilijk ook want je wil niet dat stiefzoon er last van heeft maar het is idd niet anders mogelijk dan consequent blijven naar (h)ex en je hebt groot gelijk, je bent geen veredelde oppas die enerzijds niets goed totdat moeders in de problemen zit ik denk als je consequent blijft samen dat ook het meest duidelijk is voor K die nu door het geruzie van zijn moeder in allerlei stuaties terecht komt sterkte meid!
ehm even een huishoudelijke vraag: wie komen er nu allemaal ook alweer as woensdag? hartedief met sven en senne doosje met boaz doglover met caitlyn citroen met stijn en tim shadow met valerie??? sky met chris snoet met coen en anna ik denk dat ik ook blijf eten met frietjes wel zo gezellig, snoeteman vind het ws wel lekker het huis voor zich te hebben ben ik nu iemand vergeten? deze groep is toch al een feestje opzich????? (en kans op omzet voor die lui?) anders geef ik een feestje hoor!
Ze hebben helaas niet meer gereageerd naar ons dus ik ga d'r vanuit dat ze 'm niet meer te pakken hebben gekregen of er niet meer achteraan zijn gegaan... :x. Bah. Kan er zo boos om worden he dat soort types. Helemaal als ze het doen bij iemand met een kindje in de auto! Ik kan idd net als jij Snoet ook nogal een opvlammend type zijn maar ik probeer het de laatste jaren niet te doen in de auto en meestal lukt het aardig maar soms ook niet... net als van de week ik kwam terug van het boodschappen doen en voor mij bij de rotonde stond iemand te wachten tot ze er op kon. Er kwamen een stuk of 6 auto's aan maar die moesten er allemaal voor ons af dus ze kon makkelijk rijden. Blijft ze gewoon wachten tot ze allemaal er af zijn ! Dus ik was al helemaal zowat in d'r kofferbak gaan staan van schiet nou eens op je kan makkelijk rijden!! en gewoon blijven staan he :x. Jemig man! Sommige mensen moeten ze echt van de weg af halen zucht. Citroen haha da's idd ook wel een goed idee van die swiffer . En idd als je de kans krijgt : lekker gaan werken!! Wou dat ik werk had! Valt helaas niet mee maar moet wel zeggen dat ik er ook wat meer m'n best voor kan doen . Snoet yay wat goed van Coen dat hij loopt!!! Knap hoor! Sky fijn dat Chris heeft genoten van het feest . Balen wel dat hij zoveel spookt zeg brrr... Misschien tandjes / kiesjes die doorkomen oid? Licht griepje? Hartediefje : het lijkt er idd op dat hij geen kma heeft, zou mooi zijn zeg!! En Senne heimwee ach gos! Doosje : Boaz groeit ook lekker zeg . En idd is dan wel heel raar he als je die pasgeboren babietjes ziet haha. Heb ik ook Valerie is ook alweer bijna een jaar wat vliegt de tijd... Elleke : jemig zeg laat die ex lekker in d'r sop gaar koken je bent toch idd geen veredelde oppas! Lekker zo . m.b.t de meeting : ik kan er helaas niet bij zijn... we zitten wat krap op het moment en ik ga het niet redden. Sorry, had graag gewild, maar helaas.
Shadow...ik wil je niet heel erg aanvallen...maar we verzetten eigenlijk ook de boel naar iets kleiners voor de kids, omdat jij het voor jezelf en Valerie bij Ballorig te groot en druk zou vinden en nu kom je niet.... Ik kan het begrijpen als je weinig te besteden hebt dat je erg op moet letten, maar dit stond al zo lang in de planning en meer dan 15 euro moet je volgens mij niet kwijt zijn... Erg jammer dat je niet komt.
had een heel verhaal getypt en niet geplaatst. ( blond!!!!) maar ik ben voorzien van mijn schokdempers! viel reuze mee, heb even een uur flinke kramp gehad alsof bevalling op gang komt maar is nu weer gezakt. kan het iedereen die zeker weet geen kindjes meer te willen aan raden! jammer shadow dat je niet mee kan, ik snap hartediefje ook, omdat je aan had gegeven heel graag mee te willen en we met elkaar ons best hebben gedaan om een passende locatie met dito datum te vinden maar blijkbaar gaat het niet en dat moeten we respecteren.
Snoet, wat zullen wij veren in de ballenbak hahahaha. Ik vond het achteraf gezien inderdaad een vrij eenvoudige ingreep en behandeling. (op het moment net erna vond ik het even tegenvallen, maar goed.. een uur even beroerd voelen is natuurlijk niets vergeleken met het resultaat) Nu nog de controle en dan zijn we safe!!! Shadow, misschien heb ik het wat hard opgeschreven, maar ik zeg meestal de dingen zoals ik ze denk en dat komt soms harder aan dan bedoeld. Als je niet komt, respecteer ik dat natuurlijk ook. Ik ben doodop....... ga zo de laptop aan manlief geven en zelf op de bank hangen.
Jammer dat je niet komt Shadow! @Snoet fijn dat de ingreep is meegevallen! Ik hoop hier dat Tim niet zieker gaat worden, is nu snot verkouden maar ook best benauwd, gaan van het weekend maar even richting bossen om lekker frisse lucht op te snuiven hopelijk knapt hij daar wat van op. En verder heeft hij nu al weer 2 keer op het potje gepoept uit eigen initiatief dus ik hoop dat we op deze voet verder gaan weer! 10 minuten gesprekje gehad op de psz vandaag en Tim is helemaal goedgekeurd voor de kleuterschool, hij doet het gewoon erg goed!
Ja ik had ook graag mee gewillen maar het gaat nou eenmaal niet. Ik heb volgende week nog maar 66 euro om boodschappen te doen incl. luiers, billendoekjes, etc. dus dat wordt al passen en meten. Er moet ook nog een kadootje voor m'n pa gekocht worden die zondag jarig is en de dochter van m'n beste vriendin wordt 4 jaar dus daar moet ook een kadootje voor komen. Dus sorry meiden die 15 euro heb ik gewoon niet...
We hebben zo gelachen vanochtend.... we doen altijd kiekeboe spelletjes met Sven. Maar nu stond hij op de overloop en jaap was naar de badkamer gegaan. Is meneertje langs de muur en traphekje zo naar de badkamer gelopen en toen keek hij net om het hoekje van de deurpost...zegt hij "boe" . Hahahaha...Jaap en ik hebben er zo'n lol om gehad. Zo grappig dat die kleintjes al zoveel overnemen en het nu ook zelf duidelijk kunnen maken op hun manier. En hij heeft goed geslapen!!!!! 1x voor zijn tuut om drie uur en toen was het tegen half zeven. Wat heerlijk...dat smaakt naar meer hahahaha
Snoet, als er wat is nog ivm de meeting, wil je mij dan even sms-en of bellen? Mijn laptop moet namelijk voor onderzoek naar een computer-expert ivm een blokkade van mijn tancode bij de ing... schijnbaar zit er iets in mijn laptop waardoor de ING dat geblokkeerd heeft en ik er zelf niet af krijg. Kortom...3 tot 5 werkdagen mijn laptop kwijt.... (dat wordt dus vroeg naar bed volgende week of op de o zo trage oude laptop van hubbie....)
shadow een tip voor de verjaardagen: lang leve zeeman! voor 2 of 3 euro heb je iets leuks van prinsessen ze hebben op moment kleurtjes met kleurboeken ed voor echt weinig, enne je pa: maak een tegoed bon, voor bijv een avondje mosselen eten of goermet bij jullie thuis (of waar je ook maar van houdt) print hem uit, je kan ook omtrek van valerie d'r handje tekenen uit knippen en plakken op de bon. doet het altijd goed, zeker als je ouders begrip hebben voor de situatie en de luiers van etos zijn in de aanbieding. oei citroen hoop niet dat je kleine man echt ziek gaat worden.... hartedief we keep in touch! elleke vergeet je me niet? groetjes snoet
@Shadow zoals Snoet idd al schrijft, zeeman of zelf iets maken. Doen wij ondanks dat we genoeg hebben ook regelmatig, vaak weet ik toch niet wat te geven en iets zelf gemaakt valt eigenlijk altijd wel in de smaak. Verder hebben we hier nog action die veel leuke dingen heeft voor weinig geld, ook leuke decoratie voor in huis en een mandje (action, xenos, wibra..) vullen met wat theezakjes en een leuke theekop erbij ziet ook vaak heel leuk uit. Lijkt me erg lastig als je vaak moet puzzelen om rond te komen. Tim lijkt alweer wat opgeknapt trouwens.... Haha die Sven!
Kvinna, Noa is toch net jarig geweest?? Nog gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!! :-D Hier alles oke, net terug van een weekendje Luik. Was erg leuk met Doosjeman, maar ik miste Boaz wel en ook de stad zelf is geen aanrader. Nou ja, vond het toch gezellig En idd we hebben een gezellig groepje zo!
ha doosje, fijn dat je iig samen goed weekend hebt gehad.kan me voorstellen dat je je kleine man gemist hebt... en luik is denk ik een grauwe stad he? ken het alleen maar van er langs rijden op weg naar duitsland of luxemburg wij zijn bezig om coen zijn tut te ontwennen, het lijkt me makkelijker om daar nu al mee te beginnen dan dat ie straks echt niet meer zonder wil, gistermiddag en avond goed sliep zelfs vannacht door zonder (het lijkt wel doordat ie hem niet heeft hij ook niet op zoek gaat en dus rustiger slaapt) maar vanochtend echt nodig (bleef huilen) maar vanmiddag en vanavond ook weer zonder problemen..... ws ook omdat ie voor middagslaapje en na avond eten nog een fles krijgt en dus al genoeg gesabbeld heeft, maar affijn we blijven proberen!
och kvinna.... gefeliciteerd met noa! en hoe is het met je? gaat het beter? sky is chris alweer wat rustiger snachts?
Bedankt voor de tips dames, daar heb ik wat aan . Idd ik kan eens bij Zeeman kijken voor dat prinsessenspul hier hebben ze ook meestal wel veel er van. Luiers had ik idd al gezien bij de Etos, maar daar heb ik er dan 80 voor 13 euro, terwijl ik ze altijd bij de Aldi haal en er daar 80 voor 11,49 heb. Scheelt dus weer! Heb samen met Valerie een tekening gemaakt voor opa en oma met haar handjes en zij heeft 'm mogen versieren met potlood verder en heb er nog wat leuke stickers bij geplakt. Had een (hopelijk lekkere) fles wijn bij de Jumbo gehaald die ook niet zo duur was. Hartediefje : oh oh wat een grappige actie van Sven hahaha . Zo leuk die kleintjes wat ze idd overnemen. Goed geslapen zeg trouwens! Hopelijk knapt Tim weer snel op Citroen! En meestal hoeven we niet te sappelen om iedere week rond te komen hoor alleen we hebben een aantal dure uitgaven gehad deze maand dus nu eventjes wel. Is ook niet erg, vind het ook wel weer een leuke bezigheid om te zien waar ik voor weinig geld toch leuke en lekkere dingen kan scoren . Kvinna : gefeliciteerd met Noa!!!! Ook alweer 1 jaar... onze kleintjes gaan snel . Doosje : balen dat Luik niet zo'n leuke stad was maar fijn dat je toch een gezellig weekend gehad hebt. Kan ik me voorstellen dat je Boaz miste, ik moet er eerlijk gezegd nog even niet aan denken om zonder Valerie een weekendje weg te gaan haha. Snoet : ben benieuwd of het goed gaat lukken om Coen de speen af te wennen, doe je dit dan ook gelijk 's nachts of alleen overdag? Ik ben 't hier ook aan 't proberen overdag, ze krijgt 'm eigenlijk alleen als we met de auto ergens heen gaan, net na haar eten want dan sabbelt ze ook graag, of als ze zich verdrietig of niet lekker voelt. En met slapen zonder slaapt ze echt niet. Maar die wil ik later af gaan wennen (of zou het nu makkelijker gaan dan wanneer ze ouder is? Dan kan ik het wel gaan proberen maar weet niet hoe haha). Oh en m.b.t. de meeting : ik kan TOCH mee!!! Joepie! Of jullie moeten me er niet meer bij willen hebben (ik voel een zekere afstand t.o.v. mij omdat ik niet mee kon oid of ik moet spoken zien ). Waar is het ook alweer? Ja Bergen op Zoom maar was het nou Miny World? Die heeft nl. een toegangsprijs van 4,50. Ik zal dan na Valerie haar middagslaapje komen, na de boterham slaapt ze altijd nog eventjes. We zullen wel wat eerder gaan eten kan ze ook haar slaapje eerder doen. Vraag me alleen wel af hoe ik jullie moet herkennen, heb van bijv. Hartediefje wel een foto gezien maar da's weer zo lang geleden dat ik echt niet meer weet hoe je er uit ziet, sorry . Oh en voor jullie je afvragen waarom ik nou ineens wel mee kan; normaal doe ik alles, dat soort dingen etc. van de gezamelijke rekening maar ja die is dus ver leeg. Maar Marcel geeft geld mee hij zei vanochtend dat ik maar moest gaan, ben ik er even tussenuit en is voor Valerie ook leuk.
hey dames... ben ik weer even..lees wel mee hoor,maar te veel om te reageren. in ieder geval nog gefeliciteerd met noa! onze romée word volgende week woensdag alweer 1 jaar.pfff wat is dat hard gegaan. het midweekje katjeskelder is erg goed bevallen trouwens..wat een leuk kinder huissie hadden we joh! verdfer ben ik aardig opgeknapt...en het contact met mijn broer is op het moment moeizaam.heb maar gezegd dat hij volgende week op romée haar verjaardag maar niet moet komen. hoe is het met de rest van de dames??
shadow leuk dat je mogelijkheid hebt gevonden om naar de meeting te komen, nee er is geen afstand, ik denk dat we het allemaal hardtsikke leuk vinden hoe completer hoe beter maar hartedief merkte op dat ze het jammer vond dat je niet kwam zeker gezien we ALLEMAAL (dus jij ook) moeite hebben gedaan passende datum en locatie te vinden en ik deelde dat gevoel van hartedief ook, maar ik weet ook hoe het is om te sappelen in bepaalde tijden en tja... dan moet je prioriteiten stellen.ik denk dat meer mensen hier dit kennen. gelukkig heb ik het goed en hoef ik enkel zorgen te maken over luxe problemen maar dat ik alles kan waarderen heb ik te danken aan de tijd dat ik van mijn lege flessen de laatste boodschapjes op de fiets ging halen (en een keer een zak kattengrid liet vallen terwijl ik geen geld meer had voor nieuwe en thuis een stinkende bak....heb toen echt gejankt! en staat me ook het meeste voor ogen)