ik heb as zondag een babyshower van een vriendin. ik zoek nog een leuk kadootje ( zomaar aardigheidje van max 15 euro) minder mag altijd want we hebebn allemaal al 25 euro uitgelegd en daar kom het eten nog bij sávonds. maar ik zoek iets origineels. dus niet waar iedereen mee aankomt zoals een truitje, slab, romper, speelgoedje had al zitten denken aan besteksetje maar denk dat mn vriendin daar niet zo omgeeft. ze heeft nogal een aparte dure smaak heb al op mp zitten kijken voor iets origineels ook maar nog niet echt wat kunnen vinden. zon gipssetje is ook wel leuk.... maar misschien nog iemand andere leuke ideeen
Ik zag vandaag bij de wibra iets leuks! Het was een Beer met een Fleece deken. geloof 6 euro. En ze hadden ook leuke box ( of grond) kleden voor 8 euro!
of een mooi gegraffeerd fotolijstje. Of zo'n houten treintje met van die naamblokken een tandendoosje kun je ook de naam in laten zetten. Volgens mij kun je die wel vinden rond de 15 euro.
Bij een babyshower is een cadeautje voor mama ipv baby ook erg leuk (en bij sommige showers is dit zelfs de bedoeling). Lekker badschuim bijvoorbeeld, of massageolie.
heel leuk idee bri. kan ik wel wat mee. als is de bedoeling dat het een kadootje voor de baby is. staat bij de afspraak toevallig die beer met plaid vind ik ook leuk. andere ideeen zijn ook leuk maar weet helaas nog geen geslacht of naam hahaha
Ben ik het mee eens. Een babyshower is voor mama in het leven geroepen en dus iets leuks geven voor haar. Misschien een leuk voorleesboekje of magazine als je toch nog een beetje ind e babytrant wil blijven.
maak een luiertaart (de luiers voor de baby) en dan doe je er wat leuke kleine dingen voor de moeder in dingen die handig zijn voor bij de bevalling. een tijdschrift, labello, wat snoepjes, je zou van alles kunnen bedenken
ik heb idd net een luiertaart gemaakt! ik bedacht het me ineens heb nog zoveel kadootjes hier liggen. hij is hartstikke leuk geworden
sophie kost 13,95 idd. toevallig heb ik hem zelf gekocht voor mn eigen kleintje deze week. maar heel heel eerlijk gezegd vind ik hem beetje tegenvallen.
Ook super lekker voor mama èn baby, is de "mother & baby" lijn van Sabon. Niet goedkoop, maar zoooo lekker! Ik heb er de body lotion en de body oil van. Als het op is, ren ik weer hard naar de winkel
Ik vind een mooi voorleesboek altijd leuk om te geven. Hebben ze langere tijd iets aan. En anders misschien zo'n fotolijst waar je elke maand een foto in kan doen dus voor baby's eerste jaar.
De leukste speelgoed winkel voor hippe kids | PSikhouvanjou De Wee Gallery kijkkaarten, errug leuk! Mijn zoon heeft er nog steeds plezier van, maar keek er met 1.5 maand al gefascineerd naar.
Eefke even heel offtopic hoor, maar was jij niet dit jaar nog bevallen? Je bent zwanger, gefeliciteerd! *Jaloers!!!!!!!!!!! Wat zou ik dat ook graag willen 2 kindjes op elkaar*
ehm jaaaaaaaa dat klopt de jongste is van 27 maart. ja is heel snel.. ehm ja man had haast denk en zomaar ineens zat er weer een baby in ik schrok wel even hoor maar nu ben ik nog blijer als bij de eerste twee lijkt het wel ook denk ik wel omdat dit toch wel de laatste keer is denk ik. man wil wel een elftal maar ik vind 3 genoeg. dus nu mag hij me niet meer aanraken tot er serieus niets meer kan gebeuren