Kaat.. Ik zie hem wederom ja Ik hoop zo dat het raak voor jouw is deze ronde, succes nog met wachten !! Maar volgens mij ziet het er goed uit hoor Kylie.. Super mooi Nath86.. Gefeliciteerdd Geen twijfel over mogelijk.. Pabbels.. Bedoel je dat je weer hebt getest en dat deze nu negatief is?? Dat kan verschillende redenen hebben. Of het is vroegtijdig misgegaan, of die andere waren indrogers.. Ik weet niet waar je zit in je cyclus? Heb je voor NOD getest? Balen als ie nu negatief is
Nou heb wel last al van vermoeidheid.. maar weet niet of dat nu al zo kan zijn. En achteraf heb ik de innesteling erg duidelijk gevoeld. Verder voel ik me kip lekker!
@ renskse19 Nou ik heb 2 heel licht positief en 1 donkerder van kv 2 voor 5 en 1 negatieve ook van kruitvat maar dan die andere. En die donkere is op de zelfde dag gedaan als die negatieve als je mij nog snapt. Dus ik weet het egt niet meer ik denk dat ik nu wacht tot vrijdag met een test en dan moet hij toch echt donkerder zijn en dan gewoon weer kv 2 voor 5
Jeetje Pabbels wat raar... Ik vind t echt knap van je als je nu kan wachten tot vrijdag! Wat ik er uit begrijp is dus dat de test die negatief was, wel van de kruidvat was maar niet die van 2v5 euro. Klopt dat? Ik zou als ik jou was dan, wanneer je gaat testen die van 2v5 euro halen.. succes en ik hoop dat de negatieve test gewoon kapot is ofzo!
wat heb jij gevoeld tijdens de innesteling? wat zou dat heerlijk moeten hebben gevoeld, zo een mooie positieve zwangerschapstest!!! ik zie dat je ook meerdere pendels hebt voor deze maand, zijn dit je eerste pendels?
Ja dat klopt dat was niet die van 2 voor 5. En ja ik weer niet of ik het volhoud maar ik hoop het wel dan weer ik het tenminste zeker. Bah word zo gek van die onzkerheid en ben bang voor nog een miskraam idd hopen dat die gewoon niet zo gevoelig is of kapot was.
Ik zag op deze eerste gelijk een streepje! en @ de 2de zeker. Ben photoshop "expert"! Zo zie je hem helemaal goed! @ alle positesters gefeliciteerd !
Ik heb afgelopen woensdag avond ineens steken gehad op de plek waar je baarmoeder zit. Erg duidelijk.. 2 keer ongeveer 5 minuten. daarna tintelingen en vanaf die tijd tot nu nog gevoel alsof je menstruatie bijna afgelopen is..van die lichten krampen.. Ja echt wel! helemaal om dat dit ons eerste kindje is en je natuurlijk niet weet wat je lichaam doet... nee ik had ook 2 pendels van september.. loop de hele dag te huilen van blijdschap.. het is echt het mooiste gevoel van de wereld!
wat zou ik graag dat gevoel met je willen delen en samen vreugdedansjes doen en lekker huilen!!! ik heb er ook ontzettend veel voor deze en komende maand, kreeg net ontzettende steken en heb nu een 'maf' gevoel.. ach ik maak me gek
Ik ken het hoor.. elk krampje ontleden. Elk pijntje een plekje willen geven.. Hoop dat het gauw jouwn test is waarbij we dansen!
als je bij zoeke pendelen invoert krijg je vanzelf een rijtje. moet je even kijken wie er op dat moment pendelt want ze pendelen op aangegeven tijden..
@Kaat: Ja, deze test is idd duidelijker! @Pabbels: Ik heb al vaak gelezen dat de 2v5 gevoeliger is. @Kylie: Duidelijker kan niet hé De lijntjes springen er haast af! @Nath: Gefeliciteerd! Tijd voor een mooie banner @Marieke: Ik hoop nog steeds dat het goed zit!
Pabbels.. Aha okee ik snap het nog ja Tenminste.. je hebt dus 2 testen op 1 dezelfde dag gedaan waarvan er 1 donker was (kruidvat 2 voor 5) en een negatief (andere test)? Als ik het zo goed begrijp, dan kan het aan de test liggen omdat ie anders is. En heb je beide testen gedaan met dezelfde urine? Want als dat niet zo is, dan kan het aan de concentratie liggen van de urine.. Ik hoop dat je hier wat aan hebt. Las in je andere topic dat je al wel overtijd bent??
@pabbels ik denk ook hoor dat het gewoon door het andere merk komt.. hier had ik ook duidelijke kvk's maar wou een dikkere streep zien, een ander merk gekocht, en moest echt turen... schrok me rot, maar kwam gewoon omdat deze minder gevoelig was, dus anders gewoon over een dag nog eens kvk doen en als deze donkderder wordt zit het goed