November 2011 mama's Deel 4!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door katemans, 17 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    weer ff melden en zo slaap inhalen. Straks vanaf blz 110 bijlezen ;) dus niet veel kleppen ok :p

    VK: ik had gelijk hij ligt weer vibi. Bloeddruk nog steeds geod, 110/70, 1 kg erbij, zijn hartje klonk goed.

    Hij kreeg weer streng te horen stil te liggen. Met buik voelen ging hij steeds van kant, heel aardverschuiving dus, vervolgens met voel of hij weer vast zat protesteerde hij door zijn hoofd te draaien (AUWWW!) en met hartje luisteren ging hij zich uitgebreid krabben (?) hahahaha druk ventje ;)
    Volgende week maandag weer aan de beurt.
    Kreeg een sticker emt iets voor zwanger site van de ass. Maar is 15 nov. Zegt zij doodleuk tegen mij maar goed je kan ook overtijd lopen he dus en is erg leuke n blabla. Kwam net 1 van de vk's binnen en zei ooh maar dan ben je toch allang bevallen lijkt mij? Waarop ik antwoorde dat ik dat mocht hopen want wacht hier al lang genoeg op (dat weet zij heel goed, zij heeft toen ook de MA geconstateerd en was ook met de 2e afspraak dit zw.) :p
     
  2. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    Barbaman, Gefeliciteerd met jullie zoon!!

    Verder hier net bij de gyn vandaan.
    Eerst een uur wachten, daarna afspraak (de kleine loopt gemiddeld ruim 2 weken achter in groei, maar de gyn maakt zich geen zorgen) en gelijk aan CTG ivm verminderde bewegingen de afgelopen dagen tov daarvoor. CTG was uiteindelijk na een uur prima (kleine was in slaap gevallen), wel veel harde buiken voorbij zien komen op het app.
    Ik heb nu zwart op wit dat ze me niet verder dan 41 weken laten lopen, dus het wordt waarschijnlijk gewoon een nov beeb :)

    Andere dames, ik reageer vanavond weer, ben nu zo gaar als een klontje en de harde buiken nemen niet af..
     
  3. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    Uitgerekende datum

    31 oktober - Meriam22
    1 November - Moon77 - Azeb - Hanna80
    2 November - Ikke81 - Fjaril
    3 November - Loesje26 - Katemans - Beertje13
    4 November - Kannietwachten
    6 November - Lara1
    7 November - Catharina1985
    8 November - Natasja73 - Siri
    10 November - MariekeBr1 - Mamavanchayenne
    11 November - Aowyn
    13 November - Almika
    14 November - Truuske - Nikkijane - Stroopwafel
    15 November - Ricmar94 - Lizzy1301 - Hermiek
    17 November - MariekeK - Britt1
    18 November - Zeeuwsemeisje81 - Moedervantomasz - Sansky
    20 November - Beetletje - Babywens2011
    21 November - Catwomen8979
    22 November - Loezzz
    23 November - Salcia - Moontjemoon
    26 November - Casss
    27 November - Pasopikschop
    28 November - Tetta
    30 November - Sjees



    Bevallen

    26 Juli - Justme bevallen van een meisje Alycia ( 25.5 wkn) *
    1 Augustus - Patriesjuh bevallen van 2 jongens Ryley & Tyler (26.5 wkn)
    13 Augustus - Leentje21 bevallen van een jongen Demi (28.0 wkn)
    10 September - Nikkijane bevallen van 2 meiden Mila & Tess ( 30.5 wkn)
    2 Oktober - Juf85 bevallen van een jongen Koen ( 36.5 wkn)
    14 Oktober - Miepske bevallen van een meisje Bo.dil ( 35.4 wkn)
    21 Oktober - MotherToBe bevallen van een jongen ..... ( 39.0 wkn)
    23 Oktober - Napoleon bevallen van een meisje Lieze ( 38.5 wkn)
    24 Oktober - Pamsie bevallen van een jongen Valentijn (38.0 wkn)
    25 Oktober - Barbamam bevallen van een jongen Luuk (38.3 wkn)


    jongens 7
    meiden 5


    Buddies

    Aowyn - Truuske (Aowyn ook voor Azeb)
    Ricmar94-Hermieke
    Napoleon - Pamsie
    Lara1 - Salcia
    Meriam22 - Catwomen8979
    Casss - Moedervanthomasz
    Mamavanchayenne - Katemans
    Hanna80 - Stroopwafel
    Hanna80 - Sjees
     
  4. Casss

    Casss Fanatiek lid

    1 feb 2011
    1.173
    0
    0
    Brabant
    Goed bezig moontjemoon.. Lekker overzichtelijk!

    Barbamam wat snel! Was ook jou eerste kindje? Hoe vond je het? Ben zo beniwued naar de bevalling haha.. Wel snel gedaan hoor!! Gefeliciteerd iig met je zoon!!!

    Hier nu even lekker actieve beeb.. Ben er lekker mee aan t spelen.. Beetje duwen, hand verleggen etc. leuk als ze reageren opje :)
     
  5. Salcia

    Salcia Fanatiek lid

    7 jan 2010
    3.738
    0
    0
    Marketeer
    Amsterdam
    hier ook mega actieve beeb net....leek wel breakdancen in mijn buik van links naar rechts en terug, hahaha

    Moontje..fijn dat ctg goed was verder. Enneh...we gaan gewoon 23 november bevallen allebei!
     
  6. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    ooooo mijn buurman heeft ook kennis gemaakt met mijn hormonen. Hij is zo irri met pakeren hij zet de auto altijd zi dat de linkerbanden 10 cm van de lijn afstaan maar soms is dat dus echt krap wand als ik bv. pakeer hou ik rekening met de auto die der al staat en kan je best wat meer na rechts in het vak staan en als hij dan helemaal links gaat staa dan kan je er amper in in hij dus uit. Nu heb ik al een paar keer gehad dat ik niet in de bijrijders stoel kon instappen met mijn zwangere buik en zelfs dat chayenne een kind van 3 niet in kon stappen. Nu kwam hij thuis en weer zet hij hem zo neer. nou daar ging ik.
    Zegt hij ja maar dan moeten jullie maar iets meer na rechts allemaal! dus ik zeg wat ben jij een viese echotripper dus iedereen moet maar rekening met jou houden je kan zelf toch ook iets na rechts..... maar hij is echt dom denk ik dus ik zeg denk je dat ik nu nog normaal kan instappen zegt hij dood leuk jaaaa ggrrrrr nou hij heeft dus de wind van voren gekregen en stond er echt heel droog b ij te kijken de keus! Heb wel vermeld dat als ik maar een krasje of iets een keer zag dat hij een groot probleem heeft!
     
  7. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    2.559
    0
    0
    Weer ff bij lezen.

    @Meriam: Balen van de pijn, sterkte ermee.

    @Tetta: Zou wel ff schrikken geweest zijn maar gelukkig is er niks aan het handje. Hopelijk voel je je snel beter.

    @Barbamam: Van harte met de geboorte van Luuk Super hoor, lekker genieten nu.

    @MoedervanT: Nou idd, nog 8 dagen te gaan dus ik heb nog wat speling...Spannend.

    @Sjees: Oh, zwangerschap massage lijkt mij heerlijk zeg, heb het zojuist ook gegoogeld en eentje gevonden bij mij in de buurt. Ga het ook doen denk ik :D

    @Moon: Lekker dat je nu zwart op wit hebt dan je niet langer hoeft door te lopen.

    @MvC: Nou dat is ook niet aardig van die buurman, beetje rekening houden met je mede mens is moeilijk tegenwoordig. Hij weet iig nu wel hoe jij er over denkt ;)

    Vandaag weer goed door de APK gekomen. Op naar de volgende, of niet ;)
     
  8. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    Barbaman van harte gefeliciteerd met jullie zoon Luuk. Dat heb je lekker snel gedaan ;). Geniet ervan!

    @MvC: Haahha geweldig! Terecht dat je hem de wind van voren hebt gegeven sommige mensen zijn nou eenmaal hardleers. Maar erruggh herkenbaar. Ik erger mij voorheen ook aan mij mensen in onze buurt maar tegenwoordig zeg ik er ook wat van. En ach dan denken ze maar dat het door mijn hormonen komt :p.

    @moontje: fijn dat de ctg goed is :)

    Hier ook net terug van de vk. Ze was uitermate tevreden over ons meissie en over mij. Dat is ook eens leuk om te horen :). Bloeddruk was goed en niet geheel onbelangrijk niets aangekomen.
     
  9. catwoman8979

    catwoman8979 Actief lid

    29 dec 2010
    497
    0
    16
    Vrouw
    Rotterdam
    ik kom even snel nog goed nieuws brengen :D
    mijn urgentieaanvraag is goedgekeurd.
    ik wou wel een dansje doen van blijdschap maar beetje raar als je in de supermarkt bent haha
    ik ga zo naar me pa toe en eet bij hem en zijn vriendin dus meld me later wel weer even.
     
  10. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    buddy nieuws
    katemans is na zh voor ctg en echo omdat ze de laatste dagen minder leven voeld.
     
  11. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    @Tetta: beterschap en suc6!
     
  12. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    20 okt 2010
    1.033
    0
    0
    NULL
    Suc6 Katemans!!!!

    @Catwoman: gefeliciteerd!!!
     
  13. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    barbamam, gefeliciteerd met Luuk!!
     
  14. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    catwomen gefelicteerd eindelijk goed nieuws.. waarschijnlijk heb je de woning niet meer voor de baby geboren wordt maar je hebt een mooi vooruitzicht..

    katemans suc6 hopelijk is ctg goed

    hier net zo die harde buiken houden niet op begin zo dadelijk nog met puffen haha begin wel beetje genoeg te krijgen van die harde buiken nu al 2 dagen lang
    onzettend weeig ongi gevoel wordt er niet goed van
     
  15. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    ik heb nog helemaal niet verteld hoe vandaag de ctg was geweest..oeps

    ctg was weer goed.. ze heeft een halfuur in slaapritme gezeten dus moest weer langer... moest op me zij gaan liggen en heb thee met extra suiker gekregen om haar een beetje wakker te krijgen... ze kwam wel een beetje op gang en heb haar toen ook 1x gevoeld..

    daarna moest ik w88 op de vk... een uur ze waren ff vergeten dat ik er nog zat...terwijl ik na een half uur al had aangegeven dat ik er nog zat maar goed...
    de vk gaf aan dat het kan komen door de harde buiken die ik de hele dag heb dat ik haar minder voel.. of door minder ruimte.. maar dat lijkt me dan wel vrij opeens dat ze minder ruime heeft... of dat ze haar ritme aanpast en zich klaar maakt om te komen dus vaker slaapt...

    ik hou het nog maar ff op de harde buiken.. want ben pas de 18e uitgerekend dus zal wel erg vroeg wezen dan.. maarja als je naar ons lijstje kijkt houdt niemand zich nog aan november;)

    zijn er al meer baby's onderweg naar de uitgang??
     
  16. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    mvt: Bij jou ook een slaapkop ;) , wel heel herkenbaar met de harde buiken waardoor je misschien minder leven voelt. 's avonds zijn ze bij mij pijnlijker, heb er tijdens mijn ctg van vandaag maar enkele gevoeld, terwijl het app er elke 2-3 min 1 aangaf. (meeste met de piek tussen 60-80). Ik maak me voor nu geen zorgen, maar mag van de gyn niet meer ongerust gaan slapen of iets dergelijks omdat ik minder leven voel. De gyn/vk in het zkh vonden het niet erg dat je 's nachts langskwam ;) of elke dag..haha. Heb er voor bedankt, maar toch fijn dat ze er zo over denken.

    salcia, we gaan ervoor:)
     
  17. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    BARBAMAM: GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    katemans: sterkte....ik hoop dat alles goed is.

    mvt...vervelend al dat gerommel. Dubbel dan...aan de ene kant...laat het dan maar doorzetten. aan de andere kant, mag ze nog wel een paar daagjes wachten.

    truuske heeft een datum zie ik. Fijn...mogen we die weten?

    Verder weet ik het niet meer.

    Begin me met het uur beroerder te voelen. Misselijk tegen spugen aan, warm en hoofdpijn. Jakkkie.....hoort dat bij het begin? Ga ik dan nog zelf beginnen misschien? die enkele harde buik die ik heb, is wel weer pijnlijker aan het worden.
     
  18. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Barbamam gefeliciteerd met jullie zoon Luuk!

    Erg mooie naam! Deze naam had ik ook in mn top 3 staan! :) Uiteindelijk werd het toch Koen.
     
  19. moedervantomasz

    moedervantomasz Bekend lid

    28 feb 2011
    907
    0
    0
    kindjes, huishouden en manlief;)
    zwolle
    ja dat zeiden ze tegen mij ook je mag altijd langs komen niet ongerust gaan slapen dan moet je bellen en ik moet ook curven hoevaak ik haar voel en moet wel een beetje rond de 7x zitten.. ze zegt ook als je het in 2min 3schoppen voelt is het 3x.. nja dat snap ik ook nog wel:p:p... mijn app gaf ook elke 2 a 3mins harde buiken aan en ook tussen de 70 a 80 piek onzettend hard.. maar omdat ik nog rustig reageer en ben houden ze me niet:D:D(ben der blij mee)
    ik was alwel week maar ze moest nog wel vroeten om het te voelen dus zat ook nog diep dus ik zou niet opeens beginnen te bevallen ofzo binnen gisteren en vandaag... dus is gewoon afwachten he.. we kunnen ook nog steeds overlopen het zegt helaas niks..
    ik heb erg het idee dat ik maandag beval.. dat is de verjaardag van mijn schoonmoeder en zij is overleden in maart jl. en we hadden het haar nog verteld dat ik zwanger was en ze zou over de baby gaan waken dus heb erg het idee voor maandag... maar we zullen afwachten

    maar ze zeiden tegen mij precies het zelfde
    haha manlief is de hele afgelopen nacht gestresst geweest als er een naam omgeroepen werd en het begon met zijn letter liet die alles los haha,, en de gehele dag mag ik niet van de bank afkomen haha moet tot rust komen want heb straks nog een zware taak om de baby terwereld te brengen z'n schat:p

    ik heb trouwens de gehele dag pijnlijke harde buiken...maar heb vrij hoge pijngrens dus ik ben er nog rustig onder... moest dat toch wel in de gaten houden omdat ik het waarschijnlijk als niet "erg" pijnijk ervaar
     
  20. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    even snel een berichtje vanuit hier...

    Vandaag weer controle gehad, doordat ik de beeb veel minder voelde dan dat ik normaal deed, ben ik voor de zekerheid even doorgestuurd naar het ziekenhuis, ze zeiden dat ik flinke harde buiken heb die wellicht op een bevalling duidden... ben benieuwd, maar met de kleine was alles goed! Natuurlijk toen ik aan het CTG lag werd madam wakker, voelde haar net zo veel als de 24 uur daarvoor.....

    oh ja, ze ligt nog steeds ver boven het bekken, dus mocht het gebeuren hoop ik dat dr tomtom het nog steeds doet ;)

    ga weer op de bank liggen....
     

Deel Deze Pagina