Jeetje, wat zijn er vroege vogels bij!! Mijn meisje begon zich (bewust) om te draaien bij 5 maanden en trekt zich (bewust) op sinds 11 maanden. Ze loopt nu al maanden overal langs af en trekt zich overal aan op, maar loopt of staat nog niet los... Kruipt daarentegen als een speer door het huis en komt zo overal!
oudste trok zich op en stond en liep om de tafel en spullen met 7,5mnd en met 11mnd kon die al lopen... Bij de baby is t nog even afwachten
maandag lukte het bijna... maar vandaag heeft ze zich meermalen opgetrokken en trots aan de tafel gestaan! Dus toch wel opluchting hier... De wil om zich te verplaatsen is er ook al- maar dat lukt nog niet (komt ook wel nu.. ) maar dus 1 dag voor haar verjaardag, is het gelukt
Zie je wel, het komt echt wel vanzelf goed! Gefeliciteerd!! En voor morgen ook alvast! Ego: hier heeft dochter (toevallig ook vandaag) de hele woonkamer op en neer gelopen, toch al zo'n 10 meter los! Dus hier gaat het ook de goede kant op.
Hij was 8,5 maanden toen hij zich begon op te trekken. Hij kon toen alleen nog staan en bleef gerust een kwartier staan. Na anderhalf week begon hij langzamerhand rond te lopen. Nu loopt hij nog steeds rond tafels en stoelen en trekt zich aan de gekste dingen op.
Elize trok zich met 7 maanden op, isabella met 10 geloof ik.. Sowieso is elize nu wat sneller dan elize, verschilt echt zo per kind.
ha mooi als het ze eenmaal lukt komt de rest snel hoor hier ook met 11 maanden (vooruit)kruipen ook pas met 11 maanden daarvoor ging die achteruit of maakte hij een rondje hahaha nu loopt ie nog steeds niet los we kan ik hem voor een paar tellen los laten staan maar dan laat ie zich al lachend los zodat mama hem vasthoud hij heeft maar 1 keer zelf los gestaan maar thats it ach we hebben geen haast
Onze oudste zoon stond met 7 maanden en liep dan al de tafels rond ed maar onze jongste zoon van 10 maanden kruipt nog niet eens, ja achteruit maar die is liever lui dan moe hihihih .. De oudste heeft nooit gekropen, die is eigenlijk gelijk begonnen met lopen, vlak voor zijn eerste verjaardag liep hij los. Denk dat je inderdaad de kinderen dus niet met elkaar kan vergelijken, dat weet ik nu wel uit ervaring