ik ben heel erg benieuwd naar de mening van de 2 ja stemmers op dit topic. Ik wil heel graag weten hoe ze zoiets kunnen verantwoorden naar zichzelf en hun kinderen. Vooral wil ik weten waarom???
Pardon???? Ik mag toch hopen van niet.... Dit is net zulke idioterie om je kind te straffen door een eetlepel sambal naar binnen te duwen. De moeder van een van onze pleegkindjes is zo groot gebracht en reken maar dat die daar nog steeds last van heeft.
Dat is net zoiets als bij 1 tegen 100, ken je dat? Dat echt de makkelijkste vraag ter wereld wordt gesteld als: welke feestdag vieren we op 5 december en dat er altijd wel 1 of 2 oetlullen zijn die het verkeerde antwoord geven.... (mag ik toch hopen, mond met zeep spoelen is echt spartaans en ik vind het heel erg voor TS dat ze dit heeft moeten ondergaan!)
Als jij het zover laat komen in je opvoeding dat je de monden van je kids met zeep moet gaan spoelen om het aan hun verstand te krijgen dat ze moeten luisteren.....tja.....dan doe je iets fout! Dus nee!!!
Nee nooit! Ik speelde vroeger wel bij kinderen die dat van hun ouders moesten. Hun mond spoelen met zeep erbij, hadden ze het erg bont gemaakt, dan moesten ze het ook doorslikken .
owneej, er hebben nog echt 2 mensen op ja gestemd?? dan ben ik echt wel benieuwd wie (sebiet zijn het degene die zo hard tegen meppen zijn ) (VAT DIT NIET TE SERIEUS OP!!) ik heb onlangs supper nany gezien en die vrouw deed dat echt nog he!! geen stuk zeep maar die deed gewoon met een zeeppompje een x pompen ... o.0 Mafkees!
Grappig dat jij je daar aan irriteert. Want als er hier 1 iemand kansloos, respectloos en volledig de plank misslaat met 'grapjes', dan ben jij het wel.