Klopt, koorts hoort daar ook bij. Nou gewoon afwachten. Niet teveel doemdenken.. (zei mijn ex altijd tegen me nu nog wel) Ik dacht eens dat ik darmkanker had, omdat als ik naar het toilet ging om te p...en... ik altijd bloede, en niet zo een klein beetje ook. werd er helemaal gek van. 2x darmonderzoek gehad, de eerste keer mislukt, de tweede keer zijn ze met een camera in me gegaan en alles gekeken en na een week kreeg ik de uitslag.. Dan ga je dood van de zenuwen en de arts belde me van Je hebt geen darmkanker.. toch wel schokkend om dat te horen dat ze je daarop onderzocht hebben, dan voelt het ineen keer heel dichtbij. ik blij natuurlijk.. Probeer gewoon niet zo ermee bezig te zijn... je zult zien dat de uitslag mee valt. Echt waar! Sterkte en een *knuf*!
Dat heb ik altijd rond de eisprong en tijdens de eisprong heb ik dus ook buikpijn onder. Misschien gewoon je ei?
Ik had ook van die rare klachten toen ik aan de pil was, en ook erna. Het duurt wel even voor je lichaam weer zichzelf is ook al was je er maar kort aan. Bij mij duurde het een paar maanden voor het weg was, ik bloedde best wel elke keer als we sex hadden gehad.
Ik zou met niet te druk maken over kanker hoor... er zijn een heleboel simpele dingen die jouw klachten kunnen verklaren. En dat met de sex, tsja klinkt mij toch heel normaal... misschien had je vorige vriend een kleinere piemel of heb je nu andere standjes.
zou best kunnen nooit zo opgelet eigenlijk maar nu je het zegt..maar heb ook krampen er naast overdag ook zonder sex. maar vind het wel vreemd dat het na pil gebruik is ontstaan daarvoor eigenlijk nooit last van behalve tijdens eisprong
Niet mee eens! Heb het zelf gehad (op t randje van k) en heb nog nooit een blaasontsteking of schimmelinfectie gehad!
geen blaasontsteking al voelt dat wel zo veel plassen en steken. nu doorverwijst naar de gyn. die zal dan een echo maken pas over 2 weken probeer er maar zo weinig mogelijk aan te denken want nu heb ik er meer last van bah!
klinkt een beetje hetzelfde als wat ik heb ik heb snelbloedend weefsel buiten mijn baarmoeder. Dus zeg maar weefsel wat normaal in je baarmoeder alleen zit ook erbuiten. Is verder niet ernstig alleen lastig. Ben ook gewoon zwanger geraakt en heb een prachtige dochter dus daar heeft het ook geen invloed op.
Had gehoopt dat je wat meer duidelijkheid zou hebben nu, balen! Als je het niet trekt qua pijn, kun je altijd naar de HAP he. Gewoon doen hoor, 2 weken met pijn in je buik rondlopen is ook niet leuk. Je gaat je toch dingen in je hoofd halen dan. Sterkte!
het is nog wel te verdragen maar het is zo irritant en ik denk ook hoe meer ik erover nadenk hoe zeerder het doet
mijn ervaring is dat als er echt iets helemaal mis is de dokter vrijwel meteen aan de telefoon hangt. als je al een aantal dagen verder na je onderzoek bent zou ik me dus niet druk meer maken. klinkt eerder als een blaasontsteking of gewone ontsteking daar ergens( ik had zulke pijn trouwens door mijn spiraal. spiraal eruit en ik kon weer normaal zitten en lopen zonder vaag zeurende pijn.)
het is geen blaasontsteking is vanmorgen getest heb het al vanaf april die zeurende pijn met af en toe weinig pijn de huisarts vroeg of ik ook naar de gyn wou ik zij ja doe maar maar hij heeft niet lopen voelen oid
Hoi Ikke, Ik zou je nog laten weten hoe het was gegaan bij me. Alles zag er netjes uit gelukkig! Nu alleen nog het bloedonderzoek afwachten. Moet ook zeggen dat ik de afgelopen dagen geen pijn meer heb, maar het komt en het gaat. Moest jij vandaag nou naar de dokter? Succes meid, en probeer je alsjeblieft niet te druk te maken, dat is echt niet nodig. Edit; ik lees net dat je al geweest bent. Het is alleen maar goed dat hij je door stuurt, al is het alleen maar voor je eigen gemoedsrust
ga meteen het ergste denken ook omdat ik veel moet plassen en last van de onderbuik heb ga ik googelen (ja ik weet dat moet ik niet doen heel slecht) kom ik op eierstokkanker uit brr moet nog even zien hoe ik die 2 weken overleef denk maar dat ik nog jong ben 26 en dat het na de pil is gekomen vind ik vreemd
Ik zou me nog niet te druk maken, het klinkt bij mij ook een beetje als eisprongpijn oid. Dat kan dagen aanhouden, en dan weer weggaan. Als je bent gestopt met de pil en daarna kwamen de klachten, kan het daar goed mee te maken hebben, ik had dat ook.
Denk nu niet meteen aan het ergste joh. Je klachten komen mij heel bekend voor en ik heb ook aan eierstokkanker gedacht hoor, maar dat komt omdat mijn moeder het heeft gehad. Hier kwam het gewoon door mijn eisprong en daar had ik vroeger ook nooit last van en nu wel. Maar uit onderzoek is dus gebleken dat het daar waarschijnlijk door kwam. Eierstokken ed zagen er prima uit. Mijn moeder had dus eierstokkanker, maar die werd ook niet meer ongesteld en die pijn met een hoofdletter P (niet dat dat altijd zo is, maar goed) maak jezelf niet zo bang. Eierstokkanker op deze leeftijd is heel erg uitzonderlijk.
Hier dus absoluut tegenovergestelde ervaringen met moeder vader en schoonvader. Ze zien op scans, en voelen met onderzoeken allang wat er is maar laten je gewoon twee weken wachten en bellen echt niet eerder. Mijn ouders zijn allebei overleden en m'n schoonvader is ook opgegeven. Ik dacht ook dat ze meteen bellen als het wat ernstigs zou zijn maar no way.