Haha.. Fijn hoor stelletje opgeblazen zwangere.. Mijn vriend vind me ook echt niet meer sexy... Tja kan t hem niet kwalijk nemen..
Ik ben blij Haar naam heeft geen 4 letters en ook niet als het op een andere manier geschreven word Ze probeerde me ook even heel subtiel (NOT) uit te horen: Is die van jullie een jongens of een meisjesnaam? Daar trap ik dus mooi niet in he
Wat fijn dat jullie niet dezelfde naam hebben!!! Wel spannend nu natuurlijk voor jullie beiden welke naam je dan gekozen hebt
tetta whahahaha die is mooi,maar je naamstress is voorbij nu,super! Britt,ik woon schijn tegenover de albatros hihihi echt toevallig! ik wilde ook eigenlijk even naar zo een indoorspeeltuin gaan maar dacht,ja nu is het alweer beetje laat........ HANNA YOU GO GIRL !!!!!
oh nee, hier niet zoveel last van het vocht en het heb niet het idee dat ik minder aantrekkelijk ben gezien manliefs libido
Haha hier blijkbaar ook nog sexy volgensmijn man (al voel ik het niet zo lol) pfff Britt1 neem je mijn dochtertje ook mee, ik word ook gestoord hier :S pff bijna 16u, dus ff heel slecht film aanzetten voor haar en ga ik op de bank breien.
Heb mega drukke uk weer.. is nu net weer stil gaan liggen maar is een uur bezig geweest, zal ff de filmpjes (werd ondergebroken dus 2 filmpjes) op ons hyves zetten. Hoe je het ziet zo is hij meerdere malen op de dag zo druk en tussen door dan beweegt hij wel maar niet zo super super druk als daarnet
die van mij is niet naar buiten te krijgen, maar nodigd iedereen uit om te komen eten. Als het aan hem ligt heb ik nu 5 vriendjes over de vloer.... Daar heb ik mooi een stokje voor gestoken!
tja het is altijd het proberen waard Maar fijn dat jullie NIET dezelfde naam hebben, zal je nichtje ook heel fijn vinden denk dat die net zo gespannen was als jij.... had dat ook bij vrienden van ons, maar hubbie zei vanaf het begin dat ik me daar geen zorgen over hoefde te maken... en hij kreeg gelijk... alleen jammer dat wij dan weer zoveel langer moeten wachten, terwijl ze een week achter liepen op datum ach binnen nu en 3 weken mogen wij ons kleintje in de armen houden....
hey meiden, ik meld me ook weer even. hier nog geen vuiltje aan de lucht heb zelfs de afgelopen nachten super geslapen. Hanna & Lara ik zag wel dat er nog geen nieuws was hopelijk gaat het allemaal goed en hebben jullie je beebjes allang in jullie handen. hoe is het voor de rest hier?