Mijn ventje van inmiddels 10 maanden heeft zulke kapotte plekken op zijn billetjes, ik vind het zo zielig en kan wel janken. Hij geeft op zich zelf geen kick, ik mag er ook gewoon smeersels op doen maar als ik er alleen al naar kijk dan snap ik echt niet dat hij geen kick geeft .. Maar goed, mijn vraag is of jullie miss een tip hebben tegen deze plekken, ik heb nu met Sudocreme gesmeerd maar ik heb het idee alsof het alleen maar roder en groter word, ik laat hem ook zo af en toe even met de blote bibs op het boxkleedje liggen maar meneer heeft momenteel zulke vieze poepluiers ( lange leve de doorkomende tandjes ) dat het er nog net niet uitspuit .. Wie heeft voor mij een tip ? Ik ben nu bezig met bepanthen maar ik heb het zelfde idee als bij de sudocreme dat dat niet werkt
Gewoon zinkzalf. Ik gebruik die van Zwitsal (hypoallergeen) en die werkt echt, ik had ook al vanalles geprobeerd...
ik heb het advies gekregen om zarqa te gebruiken. het is een billenspray. dus na schoonmaken hoef je niet meer aan de billen te zitten. je sprayt het erop. het is echt top spul. geloof dat het potje rond de 12 euro was. vond t een beetje duur voor wat er in zit maar echt super spul. we hebben het nu op en ik ga morgen echt een nieuwe halen want mn kereltje is bezig met zn tandjes en lekkere zure luiers. voor zover ik weet heeft de etos ze. andere winkels heb ik het nog niet gezien. succes.
Hier zijn de open plekken na anderhalve week!! eindelijk dicht....bij mij hielp het dus juist NIET om wat dan ook op de open plekken te smeren (HA adviseerde zinkzalf, werkte ook niet), daardoor bleven ze juist open had ik het idee en er kwam ook vocht uit. Ik ben gestopt met smeren en heb een paar dagen alleen maizena gebruikt, dus elke keer bij het verschonen (VAAK verschonen) maizena op de open plekken. Daardoor droogde het eindelijk in en begon het te genezen. Nu na anderhalve week is ook de grootste plek eindelijk dicht. Zodra het dicht was ben ik weer gaan smeren, maar wat mij betreft: niet smeren op open plekken. Verder heb ik alleen Pampers gebruikt (nemen toch het beste op), tijdelijk geen lotiondoekjes gebruiken bij verschonen maar schoonmaken met water en washandje of onder de douche, elke dag even zonder luier laten lopen... maar goed, ik smeer dus geen creme meer zodra er iets open is.
Maizena ? Jullie bedoelen echt dat maizena om je eten mee dik te maken toch ? Misschien een hele domme vraag maar ik heb er nog nooit van gehoord hihihi.. @mamavandaan: Dat is best wel prijzig ja, maar aan de andere kant, ik geef liever wat meer geld uit dan dat die kleine nog met die open plekken moet rond dwarrelen.. Ik ga er eens naar kijken Thanx voor de tips !
Ik zou geen zinkzalf erop smeren, zinkt droogt de huid meer uit. Tijdelijk geen lotiondoekjes maar gewoon water en dan goed laten drogen een de lucht laat ze vooral hoe vaker hoe beter maar wel met een zalf insmeren bepanthen is erg goed houd de huid vet en zorgt dat de billetjes herstellen.
Sudocreme bijt heel erg en maakt het probleem eigenlijk alleen maar erger. Ik zou Zarqua billenspray halen. Dat helpt hier altijd heel erg goed. En bij de HA een creme vragen. Megan heeft hele gevoelige billen en heel vaak luieruitslag. Maar de combi van de Zarqua en de creme van de HA helpt heel goed. Sterkte ik hoop dat het snel genezen is.
Ja gewoon maizena uit de supermarkt . Is heel zacht poeder en neemt perfect al het vocht op, waardoor de plekken gewoon kunnen drogen. Ik kan het echt ten zeerste aanbevelen, het was hier het enige wat werkte, alle cremepjes ten spijt