November 2011 mama's Deel 4!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door katemans, 17 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Zitten er ergens planten op de gevel? Dan zit daar misschien bladluis op
     
  2. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Een magnum verzadigd op het moment niet zo denk ik. Ik wil een bak roomijs met nootjes en chocoladesaus en caramelsaus:$
     
  3. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Ik ook !


    (grr 2 seconden)
     
  4. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    hmm van de week hadden we eten besteld (oh, mijn tijdsbesef loopt niet helemaal goed, was al vorige week) en daar had ik zo'n heerlijke beker Hägens Dasz bij... mjam mjam!
     
  5. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Uhmm, ik woon in een bejaardeflat dus wel balkons vol geraniums:p Maar waarom blijven die beesten dan niet lekker op de geraniums zitten, op mijn balkon staat helemaal niks!
     
  6. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Denk dta ik vriendlief even moet gaan bellen, ik wil echt ijs!!!!!
     
  7. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    pfff ik zit lekker in mijn kraamtranen, heel fijn...
    Ik mis mijn moeder zo...
     
  8. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    jij bent errruuugggg!
     
  9. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Laat hem dan ook ff wat voor mij meenemen! :p

    Dat zou heel goed kunnen idd op die geraniums.
    Oei in een bejaardenflat, dan hoef je vast niet bang te zijn dat je geen kraamvisite krijgt ;).
     
  10. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    napoleon...laat ze lekker vloeien meid, anders zitten ze zo in de weg en word je chagarijning.....je mag huilen!!!!


    tetta....voorbode misschien:(;)

    ik ga bengel startklaar maken

    totlater
     
  11. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dan heb je ijs nodig!!!!


    (Sorry)
     
  12. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    :D:D
     
  13. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee he, 29 appartementen hier en wij zijn het enige jonge stel. Rest is allemaal bejaard, misschien 1 of 2 veertigers maar dat was het ook. Achjah, die zullen wel geen last hebben van gehuil, die hoeven hun hoorapparaat maar uit te doen :p


    Vriendlief is nog wel even bezig dus ik ga lekker op de fiets naar de winkel. IK MOET IJS!!
     
  14. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Ze weten dat er flink kou is onderweg en gaan in winterslaap. Niks aan de hand :) bij mijn schoonouders ook heel erg maar vind tegelijk heel mooi al die beestjes
     
  15. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    thalina ja ben benieuwd eerst zou het begin nov. zijn nu al half dus ja die twee hittegolfen van aug. dit jaar en vorig jaar zijn er ook nog steeds niet haha ben benieuwd
     
  16. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Allemaal leuk en aardig maar moeten die beestjes dan in mijn huis komen logeren :p
     
  17. Beetletje

    Beetletje Bekend lid

    28 feb 2011
    624
    0
    0
    Napoleon...knuff!

    Heb net gegeten maar door dat gepraat hier over ijs heb ik weer honger!!
     
  18. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    trouwens, hoe vinden jullie dit:

    Lieze heeft al sinds maandag ontstoken oogjes (schijnt vaker voor te komen bij ziekenhuis baby's) en nu was het nog niet over, dus de huisarts gebeld voor een zalfje. De assistente zei dat de dokter wel even zou terugbellen. Dus later belt de dokter terug. Ja ik wil haar toch wel even zien, of we wel even langs wilden komen.
    Ik zei, nou ja, ik zie niet echt mogelijkheid om langs te komen, ben net bevallen... Ja dat moest dan toch maar want voor haar was het veel moeilijker om langs te komen dan voor mij. Nou ja zeg...
    Ben ik nou gek, de kraamhulp haar ogen rolden ook zowat uit haar ogen... Nou dat wordt het ook een principekwestie hè. Normaal komt de huisarts ook langs in de kraamweek, nog niet gezien. Blijkt dat mijn eigen huisarts op vakantie is, dus dan is het logisch;) maar ze wisten daar ook nog niet eens dat ze geboren was! Terwijl ze wel verslag van de vk hebben gekregen.
    Met deze vervangster heb ik het al vaker aan de stok gehad wat een ...
    Maar goed, ik weiger dus om daar helemaal heen te gaan en zei dus dat ik wel even zou overleggen hier thuis over wat we doen.
    Toen ik op bed lag liet ze een assistente bellen over wat we van plan waren want de dokter vond het wel jammer want ze wilde het wel even op een kweekje zetten... alsof het kweekje het hoofddoel was.
     
  19. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL

    Pff ik zou echt kwaad worden op zo'n mens!!! Weet ook zo snel niet wat ik zou doen. Tis dat je eigen huisarts op vakantie is en dit dus niet je gewoonlijke huisarts is anders zou ik zeggen zoek een andere huisarts:(
     
  20. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    @napoleon dikke knuf voor jou.

    @ijs hhhmmmmm maar eerst mijn frietkapsalon laten zakken haha.

    verder is mijn vriend nu darten maar hij is met de auto en drinkt niet nagels zijn weer oporde wat korter laten vijlen als normaal wand vrees dat ik nu iets langer moet wachten met bijwerken.
     

Deel Deze Pagina