Nieuwe clomiddames?

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Gooischemama, Jul 7, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    @diaantje, ik euh wil pas testen na het weekend..
    Zou het zelfs vandaag al kunnen maar wil eerst me temp weer zien stijgen..

    Liefs Melanie
     
  2. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    @mel,, Lieverd ik snap echt dat je bang ben, en je kan idd ook beter iets later testen,, dan weetje het zeker..ik voel gewoon dat het raak is ik heb er echt een goed gevoel bij! :D
    hou je het wel vol om het hele weekend niet te testen meis?
    pfff ben echt zenuwachtig voor jou :p

    me duimen blijven draaien haha :)

    ik voel helemaal niks in me buik ik baal echt, de vorige ronde had ik allemaal steken enzo en nu helemaal niks, ja vannacht opeens heeel erg buikpijn maar dat trok na 15min weer weg..echt vaag
    ik ben zo bang dat de clomid weer niks doet..pfff ik maak mezelf daardoor beetje onzeker..maar maandag weet ik meer en ik hoop dat ik dan ook met goed nieuws kom dat er eitjes groeien dat zou al helemaal te gek zijn!!


    hoe is het met de rest van de meiden??

    Liefsss
     
  3. Ann85

    Ann85 Bekend lid

    Oct 15, 2011
    689
    289
    63
    @kirsss ik hoop dat er maandag goed nieuws voor je is. Ook al voel je nu geen krampjes/steekjes dat hoeft natuurlijk niks te betekenen... maar dat weet je zelf ook wel.

    morgen moet ik m'n laatste provera nemen en dan wachten op menstruatie... Vorige keer kwam die na 4 dagen. We shall see.

    @all testen jullie samen met jullie partner of verras je hem als er goed nieuws is?? En hoe ga je dat dan vertellen..

    Liefs
     
  4. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    @ann ik weet het meid, maar de vorige ronde had ik meer last vandaar,
    maar ga gewoon van het beste uit!! maandag weet ik meer pff beetje zenuwachtig haha :) hoop dat je snel ongi ben en dat je ook weer de nieuwe ronde in kan meis!! ik ga testen met vriendlief erbij,,en jij?

    Liefsss
     
  5. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    @kirss.. je kunt het ook anders bekijken.. vorige keer voelde je van alles en was er geen ei.. En nu voel je niets en hopelijk groeit er dan juist wel wat..

    Om je gerust te stellen mijn eerste ronde met Clomid had ik echt krampen en onwijs veel pijn op cd 16.. en deze ronde niets van een ei gevoeld..

    Liefs Melanie
     
  6. Ann85

    Ann85 Bekend lid

    Oct 15, 2011
    689
    289
    63
    Het is idd wat Melanie ook al zegt. Je lichaam kan je zo voor de gek houden als je ergens op wacht/hoopt. Snap wel je zenuwen, zou ik ook hebben :)

    Ik denk dat ik test zonder vriendlief. En 'm dan een cadeautje geef of iets op een kaartje schrijf.. ik ben er nog niet over uit :)

    En hoop ook dat ik gauw ongi wordt want dat wachten tussen laatste fm en clomid duurt ook 'n eeuwigheid...
     
  7. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    Aug 4, 2010
    1,642
    1
    0
    Hilversum
    whaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GEFELICITEERD GERBERA:d:d:d:d:d:d:d:d:d

    ben dr weer ffe uit geweest en meteen positief nieuws hier van de dames

    Melanie jij ook:D:D:D:D
    weer ff met me duimen draaien:D:D:D:D

    Ik ben ook wel benieuwd hoe jullie dr uit zien hoor
    maar ook hoe jullie in het echte leven zijn
    (miss zitten hier wel echte zeikwijven tussen:p:p)


    Jazz ik blijf hoop voor je houden meis
     
  8. Fabace

    Fabace Bekend lid

    Jan 18, 2011
    675
    0
    16
    Een dikke proficiat Gerbera, whaaw.

    Dat er deze maand hopelijk veel mogen volgen :).

    Hier niets te melden, zit op het wachtbankje, wel al 3 dagen wat bruin verlies.
     
  9. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    @claudia, Bruin verlies? Misschien een innesteling, zou te vroeg zijn toch als je nu al ongi zou worden..


    Hier was me temp vanmorgen weer 0.2 graden hoger dan gister.. SPANNEND.. haha krijg nu wel een beetje hoop.. Maar weet niet wnnr ik ga testen hahaha.. ZENUWEN hahaha.. zal t dan toch...

    liefs Melanie
     
  10. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    Mell moppieee ga nou testen ben zo zenuwachtig voor je,,
    hahaa,,ik ben zo benieuwd!!
    Dit geeft wel weer goede hoop dat je temp weer wat omhoog is..dus misschien wel een testje vandaag doen :)

    O godddd..ik ben zo nieuwschierig!!!!

    Liefss
     
  11. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    hahaha ik ook mutske :p daarom durf ik ook niet te testen..

    Jullie zin in een lach op je gezicht? Ik maak net weer wat mee met dat sukkeltje van me hahaha

    Hij ligt lekker te slapen en ik lig lekker tv te kijken..
    Ineens schrik ie wakker zit recht op in bed kijkt me aan en zegt
    hahaha ik kwam niet meer bij..
    Tis en blijft me lieffie hoor maar soms is echt een drolleke haha
     
  12. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    hahahaa wat een schat, nou dat heeft ie zeker gedroomd gelukkig maar!! hij leeft wel heel erg mee en dat is wel heerlijk dat heb ik ook met mijn ventje, maar je hoort welleens anders..

    Vind jou ventje ook niet dat je vandaag of nu of zometeen gewoon even een testje moet doen;) :D

    haha nee hoor meis, maar ben zo benieuwd! Ik zit zelfs in spanning voor jou :p en heb er zo'n goed gevoel bij dat ik het zoo graag wil weten

    weetje al wanneer je wil testen?? morgen ??


    ( en mop wil je niet dwingen he!! maar ben gewoon nieuwschierig! :) )

    Liefsssss
     
  13. Diaantje78

    Diaantje78 Niet meer actief

    Oehhhhh spannend Melanie!!! Het ziet er heeeeel goed uit.... Ik blijf duimen hier. Bah wat een nare droom van je man...:D Maar goed dat niet echt is!
     
  14. jazz

    jazz Niet meer actief

    Mel ook ik heb een goed gevoel erbij...super spannend heb je al besloten wanneer je ga testen?
     
  15. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    @kirsss, Hij en ik willen allebei wel testen.. Maar ik zit dus nog niet op 14dpo.. En dan kan er nog zoveel fout gaan.. natuurlijk gaan we daar niet vanuit maar ik heb zo iets probeer het nog ff vol te houden..

    Maar kan goed zijn dat er zo wel een test tegen aan gooi hoor haha.. en dan zijn jullie een van de eerste die de uitslag weten..

    @diaantje, haha ik vond het wel een grappige droom.. Echt weer iets voor die van mij.. Maar gelukkig idd maar een droom.

    Liefs Melanie
     
  16. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    Okeee meis, me duimen blijven draaien hou ons op de hoogte!!!

    Liefsss
     
  17. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Nou girls,

    Heb dan toch maar een testje gedaan, maar waar ik al bang voor was, hartstikke wit.. :(

    Weet het nu ff niet meer.. Temp ziet er goed uit maar de rest dus nog niet.. Ach ja dan maar ongi worden hoor.. Of het hcg moet nog opbouwen dat zou het dan ook nog kunnen zijn, maar ik ga gwn van een ongi uit.. Valt het alleen maar mee..

    Liefs Melanie
     
  18. jazz

    jazz Niet meer actief

    Jeeeetje mel....wat jammer nou maar wie weet he want is wel heeeeeel apart je temp en je duur van de cyclus want vorige keer was je al lang ongi toch?
     
  19. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Ja klopt vandaag CD 28 en vorige ronde haalde ik maximaal CD26...

    Maar als ik kijk naar mijn echte NOD 3 nov.. (15dpo) dan heb ik nu eigenlijk nog te vroeg getest.. Dus nu ik logisch nadenk is dit ook wel te verklaren.. We blijven positief..
    En als het dan echt niet zo is dan maar snel ongi ook aub..

    Zou natuurlijk ook maar zo kunnen zijn dat clomid niet heeft gewerkt.. mja dan zou mijn temp ook niet zo zijn gestegen..

    liefs Melanie
     
  20. jazz

    jazz Niet meer actief

    ok mel dan is er inderdaad nog hoop...effe niet aan denken en een nieuwe datum prikken om te testen...wij...wij blijven gewoon door duimen...
     

Share This Page