stroopwafel,ja ze hadden het erg leuk aangekleed,vind zowieso dat de intratuin daar altijd wel erg actief in is,manlief kreeg meteen zin de terrasoverkapping achter het huis te gaan maken,zodat we die lekker kunnen gaan versieren met lampjes etc straks,maar zie t eigenlijk neit meer gebeuren deze winter. heb net even 1,5 uur mijn ogen dichtgedaan maar kan alleen maar op linkerzij liggen,en die doet pijn,maar als ik rechts ga liggen stroomt mn hele keel vol maagzuur,toch met mijn stomme hoofd omgedraaid en ja hoor moest direct weer spugen en heb een brandend slokdarm grrr,dus er maar uit gegaan.
Wij willen binnenkort ook nog naar de intratuin, altijd leuk die kerstspulletjes! Vraag me alleen af wanneer, volgend weekend kan al niet. Misschien dat weekend erna dan nog. Echt irritant en vervelend dat maagzuur Sjees!
Maagzuur bah vervelend. Gisteren ook veel last gehad op het feest, had toch ietsje teveel frisdrank op denk ik. Hoeslakentjes, die krengen kan je echt niet netjes opvouwen! Heb ze nu maar opgerold. Weer wat informatie rijker geworden. Ik kan niet en een pizza in de oven gooien en tegelijk de babykleertjes drogen, dan slaan de stoppen door
Tetta, oh dat is handig, hahaha. Ik mag van manlief geen kerstdingetjes meer kopen. Hij vindt dat we al teveel rotzooi in huis hebben. Moet eerst opruimen en dan mag het pas!! Maar dingen wegdoen en nieuw kopen vindt hij ook weer onzin, want alles is nog goed. Ik zou bijv wel eens andere kleur in de boom willen hangen. Tja weeggooien vind ik ook geen optie, maar kan dus ook niets anders kopen. Echt jammer!
Misschien kan je met iemand ruilen uit je familie of vriendenkring? Hebben jullie allebei eens wat anders in de boom hangen en kost het je niks.
Hier ook de hele dag weer last van gemene maagzuur Boswandeling was leuk maar korter dan verwacht, ik lekte mijn tena door. Dus na wat drinken eerst nasr huis voor schone tena en nunet lekker kebab schotel op. Vannacht maar niet bevallen
Hihih, hier net een pizza op en toen kwam vriendlief ook nog thuis met een hamburger van mc donalds. Maagzuur slaat ook hier weer toe! Degene die vandaag gaat bevallen mag wel eens op gaan schieten
*inbraak* Lieve Lara, Ik lees af en toe mee hier om Aowyn te volgen. Ik wil jullie feliciteren met de geboorte van jullie zoon Ravi. Wat vreselijk om zo snel afscheid te moeten nemen! Ik wens jullie heel veel sterkte om dit enorme verlies te dragen. Liefs Suus *uitbraak*
nou hier de weeen weer helemaal weg. mijn zus was hier heen gekomen met mijn nichtje voor chayenne zodat ik heerlijk kon rusten en Ronny ook nog iets aan zijn weekend had. Slapen is niet echt gelukt rug is nog wel pijnlijk/zeurderig dus hoop vannacht op goeie nachtrus lig nog op bed dus wie weet slaap ik snel wand ben echt moe. zo eerst nog een molletje.
Ik meld mij ook weer, alles bij gelezen maar door een zeer intensieve poetsdag geen puf meer om te reageren. @Aowyn: Had jij mijn vraag nog gelezen? Fijne avond meiden, sweet dreams en ben benieuwd wie de volgende is
Dat wilde ik net gaan vertellen! Kleine was erg afgekoeld, misselijk en spuugde bloed. Gister is er bloed afgenomen maar die uitslagen waren goed. Nu ligt de kleine in de couveuse en wat ik begreep ook aan apparatuur. Vanmiddag hoorde ik dat ze moeten blijven omdat de bv slecht op gang komt (niet gek als ze daarvoor nog 30 cc KV bij het kindje erin hebben gepompt) Maar net had mommie de kleine al 15 min aan de borst en heeft aangegeven te willen voeden op verzoek en er alleen in overleg kv gegeven word! Heb een foto gezien, het is een prachtig ventje! Hoop dat ze snel naar huis mogen!
hallo Bedankt voor de felicitatie's en bedankt TWITTERMATTIE (L) voor de updates...!! ik hoop morgen naar huis te kunnen! en zal dan een mooi update plaatsen!! gr
ow dus ze moeten nog wel blijven.. is er een reden waarom hij zo afgekoelt was dan.... ze zijn in ieder geval in goeie handen en ze is zelf ook bij de kleine toch?? vandaag geen nieuwe baby's gemeld... nou ja rustdagje mag ook he hier nog steeds erg weeig maar van regelmaat onbreekt ieder spoor.. hopelijk gaat het nog door zetten want wordt er gek van.. trouwens leuke foto tetta:d op de foto lijk je een mega buik te hebben ik heb vandaag over heerlijk moeties pannenkoeken gegeten.. ouderwets lekker haha
Hallo, vraag me af of mijn update van gisteravond nu wel online is gekomen want t viel me op dat niemand had gereageerd. Hoeft ook niet hoor!! Kan me voorstellen dat iedereen ook met z'n eigen dingen bezig is. Maar meestal is er wel enige reactie vandaar dat ik twijfel of t niet mis is gegaan. Heb nog een vraagje: hebben jullie tips voor een leukcadeau voor mijn vriend? Wil hem een kraam kraamkado geven omdat hij zo de benen uit de kont loopt de laatste dagen en ik alle aandacht en cadeautjes voor de kleine krijg. Liefst iets dat je via internet kan bestellen.