Mama's april 2012

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Assepoes84, Jul 22, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maud85

    Maud85 Actief lid

    Aug 14, 2011
    343
    0
    16
    De kraamzorginstelling heeft ons afgeraden om een aerosleep matrasje te kopen. Ze hadden hiermee wel eens problemen gehad in combinatie met warme kruiken ofzo. Weet niet precies wat het probleem is, maar we gaan er dus geen halen.

    Ik had me ook al verdiept in de matrasjes, had geen idee wat het beste soort was. Wij zijn uiteindelijk voor een koudschuim matrasje gegaan. Dit is misschien nog wel een handige link om te lezen welk matrasje ze voor babies aanraden.
     
  2. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @troela: zo lekker aan het shoppen geweest lees ik!!! hier wel een leuk weekend gehad. woensdag naar de vk heb er alweer zin in om het hartje te horen :D heb geen tips voor een matrasje, heb er vorige keer 1 nieuw over kunnen nemen van iemand, een gewoon normaal ding en vind dat prima. we moeten voor dit kleintje nog een nieuwe gaan kopen.
     
  3. moestra

    moestra Fanatiek lid

    Jul 14, 2011
    2,546
    0
    0
    werkzaam als gastouder thuis en huismoeder
    Groningen
    wij hebben de aerosleep wel. Ik vind het ideaal en heb nooit iets negatiefs gehoord eigenlijk... Zoonlief is van september, dus we hebben wel kruiken zonder problemen gebruikt. Deze kleine komt in april, dus ik verwacht minder kruiken te gebruiken. En de eerste 3 of 4 week hebben wij alleen de kinderwagenbak gebruikt. Daarna ook veel minder kruiken. Alleen als het heel koud was. Het enige wat ik je als tip wil geven troela, mocht je je kindje donkere kleding aantrekken, doe dit dan niet in bed. De aerosleep is bij ons nu zwart, en dat krijg ik niet meer schoon...
     
  4. sab1988

    sab1988 Niet meer actief

    Hoi Meiden!

    Het lijkt me leuk om met jullie mee te kletsen als dat mag!
    Ik klets momenteel voornamelijk alleen in een maart topic omdat ik in de eerste instantie dacht in maart uitgerekend te zijn. Dit is verschoven naar 5 april, dus lijkt me zeker leuk om ook met jullie te kletsen, dit is ook een lekker actief topic!!
     
  5. Kernesia

    Kernesia Actief lid

    Jul 18, 2011
    176
    0
    0
    NULL
    NULL
    @troela: ons lijkt de aerosleep ook fijn en dus hebben we die gekocht. Heb hier persoonlijk nog niks negatief over gehoord. Maar je hebt de aerosleep al en nu moet je nog een matras (voor het campingbed?). Als het alleen voor het campingbed is zou ik niet iets al te duurs kopen, zo vaak slaapt het et toch niet in denk ik...

    Welkom saab1988!!

    Zo, weer een dag werken, wel lekker hoor dat extra uurtje slaap van het weekend, voel me nu toch ietsje frisser.
     
  6. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,195
    431
    83
    Female
    home sweet home
    Goedemorgen allemaal. Hier al vanaf 5:15uur wakker. finn was vroeg wakker nog van de klok denk ik. Vandaag vrij ipv morgen, maar op maandag is niet veel te doen.

    saab: welkom leuk dat je mee komt kletsen.

    hier ook al 2,5jaar gebruik van aerosleep en ervaren het als ideaal. ook ik heb nog niets negatiefs gehoord maar misschien nieuw onderzoek/ervaringen ofzo!?
     
  7. sab1988

    sab1988 Niet meer actief

    Ik heb ook de aeorsleep al aangeschaft omdat ik er goede verhalen over gehoord heb.
    Denk dat het toch is waar ieder zich het prettigst bij voelt.
     
  8. moestra

    moestra Fanatiek lid

    Jul 14, 2011
    2,546
    0
    0
    werkzaam als gastouder thuis en huismoeder
    Groningen
    Welkom Sab!

    Goedemorgen allemaal!

    Gelukkig allemaal goede verhalen over de aerosleep!
    Als dat niet zo was, deed ik hem vast ook nog de deur uit! haha!
     
  9. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    May 18, 2008
    4,779
    0
    36
    aerosleep:wij hebben hem ook troela, wij hadden daar ook een fijn gevoel bij.
    En idd ons is dat kruikenverhaal ook verteld, maar ook tegenredenen en wij hebben daar niet zo hard aan getild.
    Neomi heeft trouwens alleen de eerste week af en toe en kruik gehad, daarna nog soms de elektrische die we hadden en verder niet.
    Ik vind t ding ideaal!!!!
    Gaaf die stoel, mijn man wil m nu ook kopen, ik vind m zoooo duur hahaha.

    Commode:wij hebben er eentje met 3 grote laden.
    Bovenin:hydrofielluiers, gewone luiers, en rompertjes.
    2e la: shampoo, zalfjes, termometer, xtra billendoekjes, en nog wat kleine dingetjes.
    onderste la:alleen maar troep hahahah.

    Kleertjes gaan hier gewoon in de kledingkast, wel zo makkelijk.

    Pyama aan:nou dat hebben wij ook pas na een tijdje gedaan, in t begin slapen ze zoveel en die kleetrtjes zijn soepel en zacht genoeg, dus vonden dat onzin.
    wanneer ze iets groter word en echt standaard savonds in bad gaat zijn we t wel gaan doen.
    Smiddags gaat ze nu ook nog in de kleren, tenzij ze een spijkerbroek ofzo aanheeft, dat ligt niet zo lekker denk ik hahha.


    hier:lag gister in bed en voelde de baby draaien ofzo, dus leg me hand op me buik, voel ik meteen een hele harde bobbel, denk t hoofdje of kontje ofzo, echt super gaag, na een paar seconden was het weer weg...
    Ook weer even het hartje geluisterd!
     
  10. sab1988

    sab1988 Niet meer actief

    anoniempje, wat gaaf dat je dat al zo goed voelt zeg!!!
    Ik kan niet wachten hihi!!
     
  11. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Hoi meiden

    Heb net te horen gelregen dat mijn oma is overleden :(
     
  12. moestra

    moestra Fanatiek lid

    Jul 14, 2011
    2,546
    0
    0
    werkzaam als gastouder thuis en huismoeder
    Groningen
    Weet je wat ik gister voelde??
    Ik kriebelde met mijn nagels om mijn navel heen. En ik voelde de baby de hele tijd terug "plagen"!
    Heerlijk, om op deze manier al contact te kunnen maken met de kleine!
     
  13. Sjors22

    Sjors22 Bekend lid

    Nov 17, 2010
    875
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    @Delfino, Jeetje meid, Gecondoleerd en heel veel sterkte.
    Wat een rot nieuws zeg :(

    @Sab, Welkom !!

    @Ano, Wat leuk zeg ! zit ook elke keer maar te voelen en voelen maar ik voel nog steeds niets :(

    @Troela, Leuk al dat shoppen :D wij hebben de aerosleep niet gekocht omdat onze vk het afraadde, gewone kruiken mochten niet gebruikt worden en nog meer dingen die ik alweer vergeten ben haha, ik vind het niet zo'n probleem. Ik wou het eerst wel gewoon doen omdat ik goede verhalen hoorde, maar later in de winkel stelde ze een koudschuim matras voor die zo goed als hetzelfde was volgens hun qua kwaliteit en dacht we nemen die gewoon.
     
  14. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @sab: welkom!!

    @ano: hihi leuk he! heb het hier ook al een aantal keer gevoeld hihi. ook als hij/zij lekker ligt te draaien tegen mn buik aan dan kan ik dat heel goed voelen.

    @delfino: gecondoleerd meid!! altijd klote zulk nieuws... sterkte!
     
  15. babs81

    babs81 Bekend lid

    Aug 9, 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo meide allemaal

    Jeetje zeg jullie gaan al naar de 20 weken!! spannend allemaal of niet!!!

    xx
     
  16. Josephine76

    Josephine76 Actief lid

    Aug 31, 2011
    376
    0
    0
    Webdesign en tatoeëren
    Groningen
    In het weekend loop ik altijd achter met lezen, ik zit dan niet zoveel online. Gelukkig is er maandagochtend, even bijlezen. ;)

    Delfino, allereerst heel veel sterkte gewenst met het verlies van je oma. :(
    Ten tweede, mijn mond viel letterlijk open toen ik las dat je maar een maand had moeten wachten met zwanger worden... pardon?!! Hopelijk waait die bui weer over van de andere kant, wat ontzettend vervelend zeg!

    Sjors, dank je wel voor je lieve reactie op onze verrassingszwangerschap. Wij zijn er echt ontzettend blij mee.

    Ankje, dank je wel voor het aanpassen! Ik durf gewoon niet te zeggen wat ik denk dat het is, een jongetje of meisje... stom is dat hè? Mijn vriend is echt overtuigd van een meisje. Mooie buikfoto trouwens!!

    Wat betreft geslacht: wat zo raar is... echt IEDEREEN zegt meteen meisje, als we het erover hebben. Mensen die elkaar niet kennen, die niet weten wat Tijmen denkt, gewoon vage kennissen, close vrienden of collega's... meisje. Wie heeft nog meer zulke unanieme voorspellingen gehad over het geslacht? Of was het wat meer verdeeld?

    Maud, fijn dat jullie een goed bed hebben gevonden! Jammer dat je nog een tijdje erop moet wachten, maar je hebt iets om naar uit te kijken. :) Wij zitten eraan te denken om zo'n topper voor bovenop het matras aan te schaffen, ik slaap de laatste tijd zo moeilijk.

    Fidel, wat een prachtige hengst! Ik heb niet veel verstand van paarden, dus ik kijk gewoon naar het hele esthetische plaatje hehe. :)

    Chelleke, wat ga jij als een trein zeg met dingen poetsen en verbouwen! Daar zou ik een voorbeeld aan moeten nemen. Jullie zitten in Duitsland hè? Vrienden van me hebben ook een tijd een huis gezocht in Duitsland, de meest prachtige huizen hebben ze me laten zien, maar wel met hetzelfde verhaal, van binnen is het gedateerd en moet het opgeknapt worden, frissere stijl. Ga jij nog ergens foto's plaatsen van voor en na?

    Kernesia , jij bent ook al zo klusserig aangelegd! :D Leuk hoor! Heb ook wel veel zin om te beginnen, maar eerst moet het grove werk van verbouwen gedaan worden.

    Anoniempjuh, wat ontzettend leuk dat je het al zo goed voelt!! Dat lijkt me zo bijzonder! En jij ook Moestra, dat moet wel heel bijzonder zijn om dat contact te kunnen maken, zo vroeg al!

    Baby voelen: Veel van jullie voelen al iets hè? Ik voel wel dat het steeds boller en steviger wordt onder m'n navel. Dat fladderen waarover jullie het weleens hebben, is dat een heel licht gekriebel, alsof er kleine trillinkjes zijn in je buik? Dat voelde ik vanochtend wel, maar geen idee of dat het gevoel is van het kindje.

    Sab: welkom!! :D

    Troela, wat heb jij enorm geshopt!! Die Bloom kinderstoelen vind ik prachtig, mooi design! Maar inderdaad prijzig. Ik denk dat wij voor iets van Stokke gaan. Mijn broertje heeft die ook en die is zo handig nu m'n kleine nichtje wat groter wordt. Hoe zit dat met Bloom dan? Tot welke leeftijd kunnen ze daarin?

    Shoppen: Vorige week in de Prénatal en Babydump enzo, vond ik alles nogal overweldigend. Ik zag al die soorten en maten dekentjes bijvoorbeeld... ik zou niet weten wat ik moet kopen. Ook veel dingen gezien waarvan ik geen idee heb of je het nodig hebt (of wat het überhaupt is!). Moet me daar nog eens goed in verdiepen. Dat topic hier op het forum bij Babyuitzet van aanraders en missers vind ik heel handig!!

    Kinderopvang: wij moeten nu toch zo langzamerhand de kinderopvang gaan regelen. In de eerste instantie kiezen wij voor twee dagen per week, maar ik twijfel tussen een kinderdagverblijf en gastouderopvang. Hoe denken jullie daarover? Ik hoorde van onze verloskundige dat op dinsdag en donderdag het ontzettend druk kan zijn in een kinderdagverblijf. Gastouders zijn iets persoonlijker (?), altijd dezelfde persoon, maar dan moet het wel net klikken. Ik vind het best lastig!

    Zometeen naar dierenarts. :( Beau, één van onze katers, is ziek. Hij wil niet meer eten, alleen maar drinken. Hij heeft gisteren twee keer overgegeven. Hij is gelukkig nog wel aanhankelijk, maar verder een zielig hoopje kat. We vermoeden nierproblemen of suikerziekte. Hopelijk weten we vanmiddag meer. Om 2.20u moeten we er zijn.

    En nog even iets positiefs en leuks vertellen van dit weekend, mijn vriend had afgelopen zaterdagnacht zijn eerste optreden met de band, in een discotheek (noem je dat nog zo?) in de binnenstad van Groningen. Wat was het spannend!!! Maar ging hartstikke goed. De jongens willen nu alleen maar meer! Was zo trots op hem!
     
  17. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @babs: leuk om wat van je te horen! heb nog een paar keer aan je gedacht! gaat alles goed met je?
    ja we gaan richting de 20 weken, zeker spannend :D

    @josephine: hopelijk heeft je kater niets ernstigs!! altijd erg als je beestje ziek is.
     
  18. babs81

    babs81 Bekend lid

    Aug 9, 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    hier gaat het wel prima hoor, mis soms het zwanger zijn, en jullie verhalen. het is vandaag alweer 2 maand geleden!de tijd vliegt voorbij!!
     
  19. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    2 maanden alweer.... de tijd vliegt inderdaad voorbij!

    gaan jullie nog verder voor een kleintje of niet?
     
  20. babs81

    babs81 Bekend lid

    Aug 9, 2011
    675
    0
    0
    NULL
    NULL
    nee!!! ik wil geen geleur meer aan mijn lichaam, en wil ook geen gestress meer... elke dag weer hopen wachten duimen blablablabla
    daar word ik al doodziek van bij dat idee.
    is gewoon erg, als je zo moet denken, maar jah!!
    wederom zit je weer de leeftijden en weken te bedenken
    had al in ieder geval een kindje van 2 gehad en 1 van 1 jaar, en zou nu overmorgen 18 weken zijn??:$:$
     

Share This Page