NOD-lijst 1 tot 15 november

Discussie in 'NOD forum' gestart door princess25, 4 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hellen.. Je hebt pb :)

    Spinnekop.. Nee ik temp niet, nog niet althans. Deed dit bij me dochter wel en maakte mezelf echt gek ermee, het gaf me totaal geen rust.. vandaar dat ik het eerst zo probeer :)

    Ik ga even lunchen met me lieve dochtertje :)
    Ik spreek jullie straks weerr:)
     
  2. spinnekop

    spinnekop Niet meer actief


    eet smakelijk !
     
  3. Aloha

    Aloha Fanatiek lid

    29 dec 2010
    4.229
    2
    38
    Gelderland
    groot gelijk dat je nog niet tempt hoor! je zit nu in ronde 4 dus nog geen reden tot elke ochtend wekker zetten enz haha

    ik zal als ik jouw was wel ovu testen gaan gebruiken. je cyclus is elke keer net paar dagen verschil. op die manier vind je je ei en is het makkelijker je nod te bepalen. stel dat je op dag 20 pas een ei hebt dan weet je dat ongeveer dag 34 je nod is. stel op dag 14 je ei dan is het ongeveer dag 28 al. zo maak je jezelf niet gek als je bijvoorbeeld op de 30 dagen zit en misschien denkt overtijd te zijn terwijl dat niet zo is ;)
     
  4. Delta

    Delta Niet meer actief

    dankjewel allemaal voor de lieve woorden! haha nou indd dat tempen kan je behoorlijk gek maken! maar goed ik wacht rustig af en ga me niet te druk maken
     
  5. Haagje

    Haagje Bekend lid

    6 sep 2011
    511
    0
    0
    thuismama
    Raalte
    miesje, wat mij betreft mag je je hier wel blijven melden hoor, daar is het nod forum toch ook voor? dat je je blijde nieuws kan vertellen. zou wat zijn zeg, dat dat niet zou mogen. belachelijk ... anders ga ik me ook nog zorgen maken, over 2 dagen kan ik testen, zou ik dat dan wel hier kunnen melden. en stel het zou gelijk raak zijn, mag ik dat dan wel hier neer schrijven. ook al steekt het, je gunt een ander ook een kindje, ookal is het allergrootste vijand vind ik dan maar. en idd de een heeft meer geluk als de ander.
    maar bij mij dan. met ons zoontje 22 maanden over gedaan, met onze dochter zo door de nuvaring heen. snap je dat? ikke niet ... en nu weer voor het eggie. ben be nieuwd!
    maareeeh idd hoe zit het met esmeralda, als het maar niet doorgezet heeft, dat zou ik heeeeel sneu vinden voor haar. en de beeb natuurlijk ook.

    en hellen, zou je ook voor mij willen en kunnen pendelen?
     
  6. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Dit had ik waarschijnlijk ook geschreven als ik ook in ronde 4 had gezeten... :)
     
  7. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ hellen mag ik jou ook een pbtje sturen??
     
  8. SuusjeLove

    SuusjeLove Fanatiek lid

    4 feb 2011
    3.233
    0
    36
    Vrouw
    Simpelveld
    Ik heb zelf niet zo veel last van het tempen...
    Elke morgen om 6:30 gaat de wekker en daarna draai ik me weer lekker om...

    Denk dat ik op rood mag...
     
  9. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Haagje: PB me even, okee? (Naam en geboortedatum). Geldt ook voor andere belangstellenden ;)

    En inderdaad...Waaaar is Esmeralda en hoe gaat het met haar?

    @Suusje: op rood? nu al? jeetje!
     
  10. Delta

    Delta Niet meer actief

    haha dat is wel fijn.. maar ik zou het echt kut vinden als ik geen ei zou kunnen spotten.. maar ja.. ik draai me ook weer lekker om hoor na het tempen..
     
  11. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ik vind het ook makkelijker dan makkelijk! Je opent je ogen (of niet, wat je wil) je graait met je hand naar je thermometer en een halve minuut later draai je je weer om. Het is gewoon een kwestie van het even in je systeem krijgen! Het moet net zo'n automatisme worden als plassen of de gordijnen opendoen ;)
     
  12. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    het wordt een gewoonte dat tempraturen ;)

    ik doe het nu dan alleen deze week omdat ik misschien zwanger ben om te kijken hoe hoog mijn temp is en hij is nog steeds 37.0 :)
     
  13. Delta

    Delta Niet meer actief

    ja het is ook een gewoonte geworden dat tempen.. ik bedoelde alleen dat het frustrerend is als je je ei niet kunt spotten.. maar ik moet gewoon geduld hebben
     
  14. Haagje

    Haagje Bekend lid

    6 sep 2011
    511
    0
    0
    thuismama
    Raalte
    nou mij niet gezien met tempen haha mij te veel gedoe op de een of andere manier. maar iedereen zijn ding natuurlijk, maar ik vind dan ook dat je dan ook wel heel erg de focus er op legt op de een of andere manier ...
     
  15. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ evaa ja dat is zker frusterend als je je ei niet kan vinden :(
    @ haagje klopt je bent er meer mee bezig dan anders!
     
  16. Haagje

    Haagje Bekend lid

    6 sep 2011
    511
    0
    0
    thuismama
    Raalte
    enigzins je jaloersigheid bedwingen mag wel hoor .. kom op zeg. iedereen mag toch zwanger worden ... ? ;) ook jij ook anderen ...
    en mss is juist bij de mensen die niet zo actief zijn met het nodforum dat die er ook minder mee bezig zijn, zijn niet gefocussed mss dat het dan ook ''makkelijker'' gaat. of mss zit het wel in de familie, makkelijk zwanger worden. wees toch blij voor die ander zeg, foei. ik denk maar niet dat ik ga melden mocht ik moeten testen van de week en het zou positief zijn ... ? want ben bang dat me dat heel erg kwalijk gaat worden genomen, of heb ik het mis? ( ik zal nu wel hordes commentaar krijgen, of mss wel een wijvenrel veroorzaken maar dat kan me niks schelen, ook ik mag zeggen wat ik ervan vind ;)) :D:D:D:D
     
  17. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Tja..ik temp al van voor ik zwanger werd van mijn dochter. uiteindelijk heeft mijn tempgedrag mij toen erop gewezen, dat ik geen eisprongen had. Dus in dat opzicht ben ik er wijzer van geworden. Het kan ook een manier zijn om te blijven checken of dingen naar behoren werken.

    Het is net zoiets als tandenpoetse of handen wassen na het naar toilet gaan. De wekker gaat, ik temp en dan begint mijn dag....(of in het weekend draai ik me nog even om).
     
  18. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    nee dat zou wel mee vallen haagje maar ik kan best begrijpen dat sommige meiden het niet leuk vinden omdat het bij hun niet lukt en tuurlijk zullen ze diep van binnen voor die gene wel blij zijn maar het is niet leuk!!

    ik kan het goed begrijpen het is altijd frustrerend als je zelf iets wilt dat het niet lukt en dat het bij de andere in 1 klap wel zo is!

    maar we kunnen er niks aan doen tuurlijk je denkt het meest aan je zelf maar we zijn hier om elkaar te steunen en te helpen en medeleven te tonen aan elkaar!!

    iedereen mag zeggen wat die vindt !
     
  19. Amanda13

    Amanda13 Fanatiek lid

    3 jul 2011
    2.327
    44
    48
    Tilburg
    Pff eindelijk even tijd om bij te lezen. Jeetje wat schrijven jullie veel.

    @Mies gefeliciteerd!
    @Esmeralda, wat balen! Hopelijk heeft je ongi niet doorgezet...

    Sorry meiden, de rest ben ik vergeten....

    Verwacht niet dat het deze ronde raak is, dus heb vanochtend vast ovu testen besteld van Z&K. Eens kijken wat deze doen.
     
  20. Haagje

    Haagje Bekend lid

    6 sep 2011
    511
    0
    0
    thuismama
    Raalte
    ja hellen, dat snap ik ook wel, maar bij mij was het dan zo dat ik gewoon niet ongie werd als ik geen eisprong had gehad en dat na anderhalf jaar, naar de gyn en daar kwam toen pcos uit. maar als je dan merkt dat je geen eisprong hebt, dan ga je toch ook naar de huisarts toe. helemaal als dat al een langere tijd achter mekaar is? anders wordt je kinderwens nooit vervuld.
     

Deel Deze Pagina